Football > Greece >  Super League Program:CompletUrmeaza
Etapa / Urmeaza
Etapa Data Eveniment
Etapa 11
  2019-11-23 18:30 Panionios - Olympiakos
  2019-11-23 19:00 Lamia - Skoda Xanthi
  2019-11-24 16:00 Atromitos - OFI
  2019-11-24 16:15 Asteras Tripolis - Volou NFC
  2019-11-24 17:00 PAOK - AEL Larissa
  2019-11-24 18:30 AEK Athens - Aris Thessalonikis
  2019-11-24 18:30 Panaitolikos - Panathinaikos
Etapa 12
  2019-11-30 16:15 Panionios - Panaitolikos
  2019-11-30 18:30 OFI - AEK Athens
  2019-12-01 14:00 Panathinaikos - Asteras Tripolis
  2019-12-01 16:00 Skoda Xanthi - Atromitos
  2019-12-01 16:15 AEL Larissa - Volou NFC
  2019-12-01 16:15 Aris Thessalonikis - Lamia
  2019-12-01 18:30 Olympiakos - PAOK
Etapa 13
  2019-12-07 19:00 AEK Athens - Panionios
  2019-12-07 19:00 Asteras Tripolis - AEL Larissa
  2019-12-07 19:00 Atromitos - Aris Thessalonikis
  2019-12-07 19:00 Lamia - OFI
  2019-12-07 19:00 Panaitolikos - Olympiakos
  2019-12-07 19:00 PAOK - Skoda Xanthi
  2019-12-07 19:00 Volou NFC - Panathinaikos
Etapa 14
  2019-12-15 19:00 AEL Larissa - Atromitos
  2019-12-15 19:00 Asteras Tripolis - Olympiakos
  2019-12-15 19:00 OFI - Aris Thessalonikis
  2019-12-15 19:00 Panaitolikos - PAOK
  2019-12-15 19:00 Panathinaikos - Lamia
  2019-12-15 19:00 Skoda Xanthi - AEK Athens
  2019-12-15 19:00 Volou NFC - Panionios
Etapa 15
  2019-12-19 19:00 AEK Athens - Asteras Tripolis
  2019-12-19 19:00 Aris Thessalonikis - Volou NFC
  2019-12-19 19:00 Atromitos - Lamia
  2019-12-19 19:00 OFI - Panathinaikos
  2019-12-19 19:00 Olympiakos - AEL Larissa
  2019-12-19 19:00 Panionios - PAOK
  2019-12-19 19:00 Skoda Xanthi - Panaitolikos
Etapa 16
  2019-12-23 19:00 AEL Larissa - Panionios
  2019-12-23 19:00 Asteras Tripolis - Skoda Xanthi
  2019-12-23 19:00 Lamia - AEK Athens
  2019-12-23 19:00 Panaitolikos - OFI
  2019-12-23 19:00 Panathinaikos - Aris Thessalonikis
  2019-12-23 19:00 PAOK - Atromitos
  2019-12-23 19:00 Volou NFC - Olympiakos
Etapa 17
  2020-01-06 19:00 AEK Athens - Panaitolikos
  2020-01-06 19:00 Aris Thessalonikis - PAOK
  2020-01-06 19:00 Atromitos - Asteras Tripolis
  2020-01-06 19:00 OFI - Volou NFC
  2020-01-06 19:00 Olympiakos - Panathinaikos
  2020-01-06 19:00 Panionios - Lamia
  2020-01-06 19:00 Skoda Xanthi - AEL Larissa
Etapa 18
  2020-01-13 19:00 AEL Larissa - Aris Thessalonikis
  2020-01-13 19:00 Asteras Tripolis - OFI
  2020-01-13 19:00 Lamia - Olympiakos
  2020-01-13 19:00 Panaitolikos - Atromitos
  2020-01-13 19:00 Panathinaikos - Panionios
  2020-01-13 19:00 PAOK - AEK Athens
  2020-01-13 19:00 Volou NFC - Skoda Xanthi
Etapa 19
  2020-01-19 19:00 AEK Athens - AEL Larissa
  2020-01-19 19:00 Atromitos - Volou NFC
  2020-01-19 19:00 Olympiakos - Aris Thessalonikis
  2020-01-19 19:00 Panaitolikos - Lamia
  2020-01-19 19:00 Panionios - OFI
  2020-01-19 19:00 PAOK - Asteras Tripolis
  2020-01-19 19:00 Skoda Xanthi - Panathinaikos
Etapa 20
  2020-01-23 19:00 AEL Larissa - Panaitolikos
  2020-01-23 19:00 Aris Thessalonikis - Skoda Xanthi
  2020-01-23 19:00 Asteras Tripolis - Panionios
  2020-01-23 19:00 Lamia - PAOK
  2020-01-23 19:00 OFI - Olympiakos
  2020-01-23 19:00 Panathinaikos - Atromitos
  2020-01-23 19:00 Volou NFC - AEK Athens
Etapa 21
  2020-01-27 19:00 AEK Athens - Olympiakos
  2020-01-27 19:00 AEL Larissa - Panathinaikos
  2020-01-27 19:00 Lamia - Asteras Tripolis
  2020-01-27 19:00 Panaitolikos - Aris Thessalonikis
  2020-01-27 19:00 Panionios - Atromitos
  2020-01-27 19:00 PAOK - Volou NFC
  2020-01-27 19:00 Skoda Xanthi - OFI
Etapa 22
  2020-02-03 19:00 Aris Thessalonikis - Panionios
  2020-02-03 19:00 Asteras Tripolis - Panaitolikos
  2020-02-03 19:00 Atromitos - AEK Athens
  2020-02-03 19:00 OFI - AEL Larissa
  2020-02-03 19:00 Olympiakos - Skoda Xanthi
  2020-02-03 19:00 Panathinaikos - PAOK
  2020-02-03 19:00 Volou NFC - Lamia
Etapa 23
  2020-02-10 19:00 AEK Athens - Panathinaikos
  2020-02-10 19:00 Asteras Tripolis - Aris Thessalonikis
  2020-02-10 19:00 Atromitos - Olympiakos
  2020-02-10 19:00 Lamia - AEL Larissa
  2020-02-10 19:00 Panaitolikos - Volou NFC
  2020-02-10 19:00 Panionios - Skoda Xanthi
  2020-02-10 19:00 PAOK - OFI
Etapa 24
  2020-02-17 19:00 AEL Larissa - PAOK
  2020-02-17 19:00 Aris Thessalonikis - AEK Athens
  2020-02-17 19:00 OFI - Atromitos
  2020-02-17 19:00 Olympiakos - Panionios
  2020-02-17 19:00 Panathinaikos - Panaitolikos
  2020-02-17 19:00 Skoda Xanthi - Lamia
  2020-02-17 19:00 Volou NFC - Asteras Tripolis
Etapa 25
  2020-02-24 19:00 AEK Athens - OFI
  2020-02-24 19:00 Asteras Tripolis - Panathinaikos
  2020-02-24 19:00 Atromitos - Skoda Xanthi
  2020-02-24 19:00 Lamia - Aris Thessalonikis
  2020-02-24 19:00 Panaitolikos - Panionios
  2020-02-24 19:00 PAOK - Olympiakos
  2020-02-24 19:00 Volou NFC - AEL Larissa
Etapa 26
  2020-03-01 19:00 AEL Larissa - Asteras Tripolis
  2020-03-01 19:00 Aris Thessalonikis - Atromitos
  2020-03-01 19:00 OFI - Lamia
  2020-03-01 19:00 Olympiakos - Panaitolikos
  2020-03-01 19:00 Panathinaikos - Volou NFC
  2020-03-01 19:00 Panionios - AEK Athens
  2020-03-01 19:00 Skoda Xanthi - PAOK

Disclaimer:Datele si informatiile sunt oferite doar in scop informativ Nu ne asumam responsabilitatea pentru corectitudinea acestor informatii
Powered by
Score24.com