Football > Greece >  Super League Program:CompletUrmeaza
Etapa / Complet
Etapa Data Eveniment Rezultat  
Etapa 1
  2018-08-25 18:15 Panaitolikos - Atromitos 1-2
  2018-08-25 18:15 PAOK - Asteras Tripolis 1-0
  2018-08-25 20:30 AEK Athens - PAS Giannina 2-0
  2018-08-25 20:30 Apollon Smirnis - Larissa 0-1
  2018-08-26 18:15 Panionios - OFI 2-2
  2018-08-26 18:15 Skoda Xanthi - Panathinaikos 0-1
  2018-08-26 20:30 Olympiakos - Levadiakos 1-0
  2018-08-27 20:30 Lamia - Aris Thessalonikis 0-3
Etapa 2
  2018-09-01 18:15 Panathinaikos - Lamia 3-1
  2018-09-01 20:30 Asteras Tripolis - AEK Athens 0-1
  2018-09-01 20:30 Atromitos - Skoda Xanthi 0-0
  2018-09-02 18:15 Aris Thessalonikis - Larissa 2-0
  2018-09-02 18:15 Panionios - PAOK 0-1
  2018-09-02 20:30 Olympiakos - PAS Giannina 5-0
  2018-09-03 20:30 Levadiakos - Apollon Smirnis 1-0
  2018-09-03 20:30 Panaitolikos - OFI 2-1
Etapa 3
  2018-09-15 17:15 OFI - PAOK 1-3
  2018-09-15 18:00 Apollon Smirnis - PAS Giannina 1-2
  2018-09-15 19:30 AEK Athens - Panionios 4-0
  2018-09-16 16:00 Skoda Xanthi - Panaitolikos 1-1
  2018-09-16 17:15 Larissa - Panathinaikos 1-3
  2018-09-16 19:00 Atromitos - Lamia 1-0
  2018-09-16 19:30 Olympiakos - Asteras Tripolis 2-1
  2018-09-17 18:00 Aris Thessalonikis - Levadiakos 2-0
Etapa 4
  2018-09-22 17:15 Asteras Tripolis - Apollon Smirnis 2-0
  2018-09-22 18:00 Atromitos - Larissa 2-0
  2018-09-22 19:30 PAS Giannina - Aris Thessalonikis 1-0
  2018-09-23 15:00 Skoda Xanthi - OFI 3-0
  2018-09-23 18:00 Panathinaikos - Levadiakos 3-0
  2018-09-23 19:30 PAOK - AEK Athens 2-0
  2018-09-24 18:00 Panaitolikos - Lamia 2-2
  2018-09-24 18:30 Panionios - Olympiakos 0-1
Etapa 5
  2018-09-29 17:15 Larissa - Panaitolikos 1-0
  2018-09-29 18:00 Panathinaikos - PAS Giannina 2-1
  2018-09-29 19:30 OFI - AEK Athens 0-3
  2018-09-30 15:00 Apollon Smirnis - Panionios 0-2
  2018-09-30 17:15 Levadiakos - Atromitos 0-2
  2018-09-30 18:00 Aris Thessalonikis - Asteras Tripolis 2-0
  2018-09-30 19:30 Olympiakos - PAOK 0-1
  2018-10-01 18:00 Lamia - Skoda Xanthi 0-0
Etapa 6
  2018-10-06 17:15 Panionios - Aris Thessalonikis 1-0
  2018-10-06 18:00 Panaitolikos - Levadiakos 2-1
  2018-10-06 19:30 Asteras Tripolis - Panathinaikos 1-1
  2018-10-07 15:00 Lamia - OFI 1-1
  2018-10-07 17:15 PAOK - Apollon Smirnis 2-0
  2018-10-07 18:00 Atromitos - PAS Giannina 1-0
  2018-10-07 19:30 AEK Athens - Olympiakos 1-1
  2018-10-08 18:00 Skoda Xanthi - Larissa 1-0
Etapa 7
  2018-10-20 15:00 Panathinaikos - Panionios 1-0
  2018-10-20 17:15 PAS Giannina - Panaitolikos 0-2
  2018-10-20 18:00 Apollon Smirnis - AEK Athens 0-2
  2018-10-20 19:30 Larissa - Lamia 1-2
  2018-10-21 17:15 Levadiakos - Skoda Xanthi 1-2
  2018-10-21 17:59 Aris Thessalonikis - PAOK 1-2
  2018-10-21 19:30 OFI - Olympiakos 1-0
  2018-10-22 17:59 Atromitos - Asteras Tripolis 3-2
Etapa 8
  2018-10-27 16:15 Larissa - OFI 0-0
  2018-10-27 18:00 Lamia - Levadiakos 3-2
  2018-10-28 16:15 Panionios - Atromitos 2-2
  2018-10-28 18:00 Panaitolikos - Asteras Tripolis 1-1
  2018-10-28 18:30 AEK Athens - Aris Thessalonikis 4-0
  2018-10-29 18:00 Skoda Xanthi - PAS Giannina 2-1
  2018-10-29 18:30 Olympiakos - Apollon Smirnis 1-0
  2018-10-29 20:30 PAOK - Panathinaikos 2-0
Etapa 9
  2018-11-03 15:00 Atromitos - PAOK 1-1
  2018-11-03 16:15 Panionios - Panaitolikos 3-0
  2018-11-03 18:00 Panathinaikos - AEK Athens 0-0
  2018-11-03 18:30 Levadiakos - Larissa 1-1
  2018-11-04 16:15 PAS Giannina - Lamia 0-0
  2018-11-04 18:00 Aris Thessalonikis - Olympiakos 0-1
  2018-11-04 18:30 OFI - Apollon Smirnis 0-0
  2018-11-05 18:30 Asteras Tripolis - Skoda Xanthi 0-1
Etapa 10
  2018-11-10 16:15 Larissa - PAS Giannina 2-0
  2018-11-10 18:00 Skoda Xanthi - Panionios 0-1
  2018-11-10 18:30 Levadiakos - OFI 2-1
  2018-11-11 14:00 AEK Athens - Atromitos 0-2
  2018-11-11 16:15 PAOK - Panaitolikos 2-1
  2018-11-11 18:00 Lamia - Asteras Tripolis 0-0
  2018-11-11 18:30 Olympiakos - Panathinaikos 1-1
  2018-11-12 18:00 Apollon Smirnis - Aris Thessalonikis 1-2
Etapa 11
  2018-11-24 15:00 Panathinaikos - Apollon Smirnis 5-1
  2018-11-24 16:15 Asteras Tripolis - Larissa 2-0
  2018-11-24 18:00 Panaitolikos - AEK Athens 2-1
  2018-11-24 18:30 PAOK - Skoda Xanthi 2-0
  2018-11-25 16:15 PAS Giannina - Levadiakos 2-0
  2018-11-25 18:00 Atromitos - Olympiakos 1-2
  2018-11-25 18:30 OFI - Aris Thessalonikis 1-2
  2018-11-26 18:30 Panionios - Lamia 1-0
Etapa 12
  2018-12-01 16:15 Larissa - Panionios 4-2
  2018-12-01 18:00 Apollon Smirnis - Atromitos 1-1
  2018-12-01 18:30 PAS Giannina - OFI 1-1
  2018-12-02 16:15 Levadiakos - Asteras Tripolis 0-2
  2018-12-02 18:00 Aris Thessalonikis - Panathinaikos 1-1
  2018-12-02 18:30 AEK Athens - Skoda Xanthi 2-0
  2018-12-03 18:00 Lamia - PAOK 0-1
  2018-12-03 18:30 Olympiakos - Panaitolikos 2-1
Etapa 13
  2018-12-08 16:15 Asteras Tripolis - PAS Giannina 1-0
  2018-12-08 18:30 AEK Athens - Lamia 2-0
  2018-12-09 14:30 Skoda Xanthi - Olympiakos 1-1
  2018-12-09 16:15 OFI - Panathinaikos 3-1
  2018-12-09 18:00 Atromitos - Aris Thessalonikis 4-2
  2018-12-09 18:30 PAOK - Larissa 2-1
  2018-12-10 18:00 Panaitolikos - Apollon Smirnis 2-1
  2018-12-10 18:30 Panionios - Levadiakos 1-1
Etapa 14
  2018-12-15 16:15 PAS Giannina - Panionios 3-1
  2018-12-15 18:00 Aris Thessalonikis - Panaitolikos 1-2
  2018-12-15 18:30 Asteras Tripolis - OFI 2-1
  2018-12-16 15:00 Apollon Smirnis - Skoda Xanthi 1-0
  2018-12-16 16:15 Larissa - AEK Athens 0-0
  2018-12-16 18:00 Panathinaikos - Atromitos 1-0
  2018-12-16 18:30 Olympiakos - Lamia 3-0
  2018-12-17 18:30 Levadiakos - PAOK 1-2
Etapa 15
  2019-01-30 14:00 Panionios - Asteras Tripolis 1-0
  2019-01-30 15:00 Lamia - Apollon Smirnis 2-1
  2019-01-30 16:15 AEK Athens - Levadiakos 1-0
  2019-01-30 16:15 PAOK - PAS Giannina 2-1
  2019-01-30 18:00 Panaitolikos - Panathinaikos 0-1
  2019-01-30 18:30 Olympiakos - Larissa 4-0
  2019-01-31 16:15 OFI - Atromitos 1-1
  2019-01-31 18:00 Skoda Xanthi - Aris Thessalonikis 0-1
Etapa 16
  2019-01-12 16:15 Larissa - Apollon Smirnis 3-0
  2019-01-12 18:00 Atromitos - Panaitolikos 2-2
  2019-01-12 18:30 OFI - Panionios 1-1
  2019-01-13 16:15 Levadiakos - Olympiakos 0-2
  2019-01-13 18:00 Panathinaikos - Skoda Xanthi 2-2
  2019-01-13 18:30 Asteras Tripolis - PAOK 0-3
  2019-01-14 18:00 Aris Thessalonikis - Lamia 1-0
  2019-01-14 18:30 PAS Giannina - AEK Athens 0-4
Etapa 17
  2019-01-19 16:15 PAS Giannina - Olympiakos 1-2
  2019-01-19 18:00 Apollon Smirnis - Levadiakos 0-0
  2019-01-19 18:30 PAOK - Panionios 3-0
  2019-01-20 14:00 OFI - Panaitolikos 3-0
  2019-01-20 16:15 Larissa - Aris Thessalonikis 0-0
  2019-01-20 18:00 Skoda Xanthi - Atromitos 2-1
  2019-01-20 18:30 AEK Athens - Asteras Tripolis 3-0
  2019-01-21 18:00 Lamia - Panathinaikos 1-0
Etapa 18
  2019-01-26 16:15 PAS Giannina - Apollon Smirnis 1-0
  2019-01-26 18:00 Panaitolikos - Skoda Xanthi 0-0
  2019-01-26 18:30 Panionios - AEK Athens 0-2
  2019-01-27 14:00 Levadiakos - Aris Thessalonikis 1-0
  2019-01-27 15:00 Lamia - Atromitos 2-1
  2019-01-27 16:15 PAOK - OFI 4-0
  2019-01-27 18:00 Panathinaikos - Larissa 1-1
  2019-01-27 18:30 Asteras Tripolis - Olympiakos 0-2
Etapa 19
  2019-02-02 18:00 Lamia - Panaitolikos 0-2
  2019-02-02 18:30 Olympiakos - Panionios 4-0
  2019-02-03 14:00 OFI - Skoda Xanthi 0-0
  2019-02-03 15:00 Apollon Smirnis - Asteras Tripolis 0-2
  2019-02-03 16:15 Larissa - Atromitos 0-1
  2019-02-03 16:15 Levadiakos - Panathinaikos 0-0
  2019-02-03 18:00 Aris Thessalonikis - PAS Giannina 1-0
  2019-02-03 18:30 AEK Athens - PAOK 1-1
Etapa 20
  2019-02-09 16:15 Panionios - Apollon Smirnis 0-1
  2019-02-09 18:00 Skoda Xanthi - Lamia 0-0
  2019-02-09 18:30 PAS Giannina - Panathinaikos 1-0
  2019-02-10 14:00 AEK Athens - OFI 1-0
  2019-02-10 18:00 Atromitos - Levadiakos 1-0
  2019-02-10 18:30 PAOK - Olympiakos 3-1
  2019-02-11 18:00 Panaitolikos - Larissa 2-2
  2019-02-11 18:30 Asteras Tripolis - Aris Thessalonikis 0-3
Etapa 21
  2019-02-16 18:00 Panathinaikos - Asteras Tripolis 1-0
  2019-02-16 18:30 PAS Giannina - Atromitos 0-2
  2019-02-17 14:00 Larissa - Skoda Xanthi 1-1
  2019-02-17 16:15 Levadiakos - Panaitolikos 1-0
  2019-02-17 17:00 Aris Thessalonikis - Panionios 1-1
  2019-02-17 18:30 Olympiakos - AEK Athens 4-1
  2019-02-18 18:00 Apollon Smirnis - PAOK 1-5
  2019-02-18 18:30 OFI - Lamia 1-3
Etapa 22
  2019-02-23 16:15 Asteras Tripolis - Atromitos 1-1
  2019-02-23 18:30 AEK Athens - Apollon Smirnis 2-1
  2019-02-24 14:00 Panionios - Panathinaikos 2-0
  2019-02-24 15:00 Skoda Xanthi - Levadiakos 0-1
  2019-02-24 18:00 Lamia - Larissa 2-1
  2019-02-24 18:30 PAOK - Aris Thessalonikis 1-1
  2019-02-25 16:15 Olympiakos - OFI 5-1
  2019-02-25 18:00 Panaitolikos - PAS Giannina 1-0
Etapa 23
  2019-03-02 18:00 Aris Thessalonikis - AEK Athens 2-0
  2019-03-02 18:30 PAS Giannina - Skoda Xanthi 0-0
  2019-03-03 14:00 OFI - Larissa 0-0
  2019-03-03 15:00 Atromitos - Panionios 3-0
  2019-03-03 16:15 Levadiakos - Lamia 1-1
  2019-03-03 18:00 Panathinaikos - PAOK 0-2
  2019-03-03 18:30 Asteras Tripolis - Panaitolikos 3-0
  2019-03-04 18:00 Apollon Smirnis - Olympiakos 0-2
Etapa 24
  2019-03-09 15:00 Skoda Xanthi - Asteras Tripolis 0-0
  2019-03-09 18:30 AEK Athens - Panathinaikos 0-0
  2019-03-10 14:00 Larissa - Levadiakos 2-0
  2019-03-10 15:00 Apollon Smirnis - OFI 0-0
  2019-03-10 16:15 PAOK - Atromitos 3-0
  2019-03-10 18:00 Lamia - PAS Giannina 1-1
  2019-03-10 18:30 Olympiakos - Aris Thessalonikis 4-1
  2019-03-11 18:00 Panaitolikos - Panionios 5-0
Etapa 25
  2019-03-16 16:15 Asteras Tripolis - Lamia 0-0
  2019-03-16 18:00 Panaitolikos - PAOK 1-2
  2019-03-16 18:30 PAS Giannina - Larissa 0-0
  2019-03-17 14:00 OFI - Levadiakos 2-0
  2019-03-17 15:00 Atromitos - AEK Athens 0-1
  2019-03-17 18:00 Panathinaikos - Olympiakos 0-3
  2019-03-17 18:30 Panionios - Skoda Xanthi 1-0
  2019-03-18 18:00 Aris Thessalonikis - Apollon Smirnis 5-0
Etapa 26
  2019-03-30 16:15 Levadiakos - PAS Giannina 0-2
  2019-03-30 18:00 Lamia - Panionios 1-0
  2019-03-30 18:30 Larissa - Asteras Tripolis 2-1
  2019-03-31 15:00 Aris Thessalonikis - OFI 3-1
  2019-03-31 16:15 AEK Athens - Panaitolikos 4-0
  2019-03-31 18:00 Skoda Xanthi - PAOK 1-2
  2019-03-31 18:30 Olympiakos - Atromitos 2-1
  2019-04-01 18:00 Apollon Smirnis - Panathinaikos 1-3
Etapa 27
  2019-04-06 16:15 OFI - PAS Giannina 1-0
  2019-04-06 18:00 Panathinaikos - Aris Thessalonikis 2-0
  2019-04-06 18:30 Panionios - Larissa 1-0
  2019-04-07 15:00 Skoda Xanthi - AEK Athens 1-3
  2019-04-07 16:15 Asteras Tripolis - Levadiakos 0-0
  2019-04-07 18:00 Panaitolikos - Olympiakos 0-5
  2019-04-07 18:30 PAOK - Lamia 3-0
  2019-04-08 18:00 Atromitos - Apollon Smirnis 1-0
Etapa 28
  2019-04-14 18:00 Apollon Smirnis - Panaitolikos 0-1
  2019-04-14 18:00 Aris Thessalonikis - Atromitos 0-2
  2019-04-14 18:00 Lamia - AEK Athens 2-2
  2019-04-14 18:00 Larissa - PAOK 1-1
  2019-04-14 18:00 Levadiakos - Panionios 1-2
  2019-04-14 18:00 Olympiakos - Skoda Xanthi 4-0
  2019-04-14 18:00 Panathinaikos - OFI 1-3
  2019-04-14 18:00 PAS Giannina - Asteras Tripolis 0-0
Etapa 29
  2019-04-21 18:00 AEK Athens - Larissa 0-1
  2019-04-21 18:00 Atromitos - Panathinaikos 2-0
  2019-04-21 18:00 Lamia - Olympiakos 1-3
  2019-04-21 18:00 OFI - Asteras Tripolis 1-1
  2019-04-21 18:00 Panaitolikos - Aris Thessalonikis 1-2
  2019-04-21 18:00 Panionios - PAS Giannina 2-1
  2019-04-21 18:00 PAOK - Levadiakos 5-0
  2019-04-21 18:00 Skoda Xanthi - Apollon Smirnis 2-0
Etapa 30
  2019-05-04 18:00 Apollon Smirnis - Lamia 0-3
  2019-05-05 15:00 Panathinaikos - Panaitolikos 4-0
  2019-05-05 18:00 Aris Thessalonikis - Skoda Xanthi 7-2
  2019-05-05 18:00 Asteras Tripolis - Panionios 3-0
  2019-05-05 18:00 Atromitos - OFI 0-2
  2019-05-05 18:00 Larissa - Olympiakos 0-3
  2019-05-05 18:00 Levadiakos - AEK Athens 0-3
  2019-05-05 18:00 PAS Giannina - PAOK 0-2

Disclaimer:Datele si informatiile sunt oferite doar in scop informativ Nu ne asumam responsabilitatea pentru corectitudinea acestor informatii
Powered by
Score24.com