Football > Greece >  Super League Program:CompletUrmeaza
Etapa / Complet
Etapa Data Eveniment Rezultat  
Etapa 1
  2019-08-24 18:00 Lamia - Panathinaikos 1-1
  2019-08-24 20:00 Aris Thessalonikis - OFI 1-1
  2019-08-24 20:30 Olympiakos - Asteras Tripolis 1-0
  2019-08-25 17:45 Atromitos - AEL Larissa 1-1
  2019-08-25 18:15 Panionios - Volou NFC 1-2
  2019-08-25 19:00 PAOK - Panaitolikos 2-1
  2019-08-25 21:00 AEK Athens - Skoda Xanthi 1-2
Etapa 2
  2019-08-31 18:00 Panaitolikos - Skoda Xanthi 1-2
  2019-08-31 18:15 Panathinaikos - OFI 1-3
  2019-08-31 20:30 Volou NFC - Aris Thessalonikis 1-0
  2019-09-01 18:00 PAOK - Panionios 2-1
  2019-09-01 18:15 AEL Larissa - Olympiakos 0-1
  2019-09-01 19:00 Lamia - Atromitos 2-2
  2019-09-01 20:30 Asteras Tripolis - AEK Athens 2-3
Etapa 3
  2019-09-14 18:00 Atromitos - PAOK 2-3
  2019-09-14 18:15 OFI - Panaitolikos 3-1
  2019-09-14 20:30 Olympiakos - Volou NFC 5-0
  2019-09-15 18:00 Skoda Xanthi - Asteras Tripolis 2-1
  2019-09-15 18:15 AEK Athens - Lamia 2-0
  2019-09-15 18:15 Panionios - AEL Larissa 1-0
  2019-09-15 20:30 Aris Thessalonikis - Panathinaikos 4-0
Etapa 4
  2019-09-21 18:00 AEL Larissa - Skoda Xanthi    
  2019-09-21 18:00 Asteras Tripolis - Atromitos    
  2019-09-21 18:00 Lamia - Panionios    
  2019-09-21 18:00 Panaitolikos - AEK Athens    
  2019-09-21 18:00 Panathinaikos - Olympiakos    
  2019-09-21 18:00 PAOK - Aris Thessalonikis    
  2019-09-21 18:00 Volou NFC - OFI    
Etapa 5
  2019-09-28 18:00 AEK Athens - PAOK    
  2019-09-28 18:00 Aris Thessalonikis - AEL Larissa    
  2019-09-28 18:00 Atromitos - Panaitolikos    
  2019-09-28 18:00 OFI - Asteras Tripolis    
  2019-09-28 18:00 Olympiakos - Lamia    
  2019-09-28 18:00 Panionios - Panathinaikos    
  2019-09-28 18:00 Skoda Xanthi - Volou NFC    
Etapa 6
  2019-10-05 18:00 AEL Larissa - AEK Athens    
  2019-10-05 18:00 Aris Thessalonikis - Olympiakos    
  2019-10-05 18:00 Asteras Tripolis - PAOK    
  2019-10-05 18:00 Lamia - Panaitolikos    
  2019-10-05 18:00 OFI - Panionios    
  2019-10-05 18:00 Panathinaikos - Skoda Xanthi    
  2019-10-05 18:00 Volou NFC - Atromitos    
Etapa 7
  2019-10-19 18:00 AEK Athens - Volou NFC    
  2019-10-19 18:00 Atromitos - Panathinaikos    
  2019-10-19 18:00 Olympiakos - OFI    
  2019-10-19 18:00 Panaitolikos - AEL Larissa    
  2019-10-19 18:00 Panionios - Asteras Tripolis    
  2019-10-19 18:00 PAOK - Lamia    
  2019-10-19 18:00 Skoda Xanthi - Aris Thessalonikis    
Etapa 8
  2019-10-26 18:00 Aris Thessalonikis - Panaitolikos    
  2019-10-26 18:00 Asteras Tripolis - Lamia    
  2019-10-26 18:00 Atromitos - Panionios    
  2019-10-26 18:00 OFI - Skoda Xanthi    
  2019-10-26 18:00 Olympiakos - AEK Athens    
  2019-10-26 18:00 Panathinaikos - AEL Larissa    
  2019-10-26 18:00 Volou NFC - PAOK    
Etapa 9
  2019-11-02 19:00 AEK Athens - Atromitos    
  2019-11-02 19:00 AEL Larissa - OFI    
  2019-11-02 19:00 Lamia - Volou NFC    
  2019-11-02 19:00 Panaitolikos - Asteras Tripolis    
  2019-11-02 19:00 Panionios - Aris Thessalonikis    
  2019-11-02 19:00 PAOK - Panathinaikos    
  2019-11-02 19:00 Skoda Xanthi - Olympiakos    
Etapa 10
  2019-11-09 19:00 AEL Larissa - Lamia    
  2019-11-09 19:00 Aris Thessalonikis - Asteras Tripolis    
  2019-11-09 19:00 OFI - PAOK    
  2019-11-09 19:00 Olympiakos - Atromitos    
  2019-11-09 19:00 Panathinaikos - AEK Athens    
  2019-11-09 19:00 Skoda Xanthi - Panionios    
  2019-11-09 19:00 Volou NFC - Panaitolikos    
Etapa 11
  2019-11-23 19:00 AEK Athens - Aris Thessalonikis    
  2019-11-23 19:00 Asteras Tripolis - Volou NFC    
  2019-11-23 19:00 Atromitos - OFI    
  2019-11-23 19:00 Lamia - Skoda Xanthi    
  2019-11-23 19:00 Panaitolikos - Panathinaikos    
  2019-11-23 19:00 Panionios - Olympiakos    
  2019-11-23 19:00 PAOK - AEL Larissa    
Etapa 12
  2019-11-30 19:00 AEL Larissa - Volou NFC    
  2019-11-30 19:00 Aris Thessalonikis - Lamia    
  2019-11-30 19:00 OFI - AEK Athens    
  2019-11-30 19:00 Olympiakos - PAOK    
  2019-11-30 19:00 Panathinaikos - Asteras Tripolis    
  2019-11-30 19:00 Panionios - Panaitolikos    
  2019-11-30 19:00 Skoda Xanthi - Atromitos    
Etapa 13
  2019-12-07 19:00 AEK Athens - Panionios    
  2019-12-07 19:00 Asteras Tripolis - AEL Larissa    
  2019-12-07 19:00 Atromitos - Aris Thessalonikis    
  2019-12-07 19:00 Lamia - OFI    
  2019-12-07 19:00 Panaitolikos - Olympiakos    
  2019-12-07 19:00 PAOK - Skoda Xanthi    
  2019-12-07 19:00 Volou NFC - Panathinaikos    
Etapa 14
  2019-12-15 19:00 AEL Larissa - Atromitos    
  2019-12-15 19:00 Asteras Tripolis - Olympiakos    
  2019-12-15 19:00 OFI - Aris Thessalonikis    
  2019-12-15 19:00 Panaitolikos - PAOK    
  2019-12-15 19:00 Panathinaikos - Lamia    
  2019-12-15 19:00 Skoda Xanthi - AEK Athens    
  2019-12-15 19:00 Volou NFC - Panionios    
Etapa 15
  2019-12-19 19:00 AEK Athens - Asteras Tripolis    
  2019-12-19 19:00 Aris Thessalonikis - Volou NFC    
  2019-12-19 19:00 Atromitos - Lamia    
  2019-12-19 19:00 OFI - Panathinaikos    
  2019-12-19 19:00 Olympiakos - AEL Larissa    
  2019-12-19 19:00 Panionios - PAOK    
  2019-12-19 19:00 Skoda Xanthi - Panaitolikos    
Etapa 16
  2019-12-23 19:00 AEL Larissa - Panionios    
  2019-12-23 19:00 Asteras Tripolis - Skoda Xanthi    
  2019-12-23 19:00 Lamia - AEK Athens    
  2019-12-23 19:00 Panaitolikos - OFI    
  2019-12-23 19:00 Panathinaikos - Aris Thessalonikis    
  2019-12-23 19:00 PAOK - Atromitos    
  2019-12-23 19:00 Volou NFC - Olympiakos    
Etapa 17
  2020-01-06 19:00 AEK Athens - Panaitolikos    
  2020-01-06 19:00 Aris Thessalonikis - PAOK    
  2020-01-06 19:00 Atromitos - Asteras Tripolis    
  2020-01-06 19:00 OFI - Volou NFC    
  2020-01-06 19:00 Olympiakos - Panathinaikos    
  2020-01-06 19:00 Panionios - Lamia    
  2020-01-06 19:00 Skoda Xanthi - AEL Larissa    
Etapa 18
  2020-01-13 19:00 AEL Larissa - Aris Thessalonikis    
  2020-01-13 19:00 Asteras Tripolis - OFI    
  2020-01-13 19:00 Lamia - Olympiakos    
  2020-01-13 19:00 Panaitolikos - Atromitos    
  2020-01-13 19:00 Panathinaikos - Panionios    
  2020-01-13 19:00 PAOK - AEK Athens    
  2020-01-13 19:00 Volou NFC - Skoda Xanthi    
Etapa 19
  2020-01-19 19:00 AEK Athens - AEL Larissa    
  2020-01-19 19:00 Atromitos - Volou NFC    
  2020-01-19 19:00 Olympiakos - Aris Thessalonikis    
  2020-01-19 19:00 Panaitolikos - Lamia    
  2020-01-19 19:00 Panionios - OFI    
  2020-01-19 19:00 PAOK - Asteras Tripolis    
  2020-01-19 19:00 Skoda Xanthi - Panathinaikos    
Etapa 20
  2020-01-23 19:00 AEL Larissa - Panaitolikos    
  2020-01-23 19:00 Aris Thessalonikis - Skoda Xanthi    
  2020-01-23 19:00 Asteras Tripolis - Panionios    
  2020-01-23 19:00 Lamia - PAOK    
  2020-01-23 19:00 OFI - Olympiakos    
  2020-01-23 19:00 Panathinaikos - Atromitos    
  2020-01-23 19:00 Volou NFC - AEK Athens    
Etapa 21
  2020-01-27 19:00 AEK Athens - Olympiakos    
  2020-01-27 19:00 AEL Larissa - Panathinaikos    
  2020-01-27 19:00 Lamia - Asteras Tripolis    
  2020-01-27 19:00 Panaitolikos - Aris Thessalonikis    
  2020-01-27 19:00 Panionios - Atromitos    
  2020-01-27 19:00 PAOK - Volou NFC    
  2020-01-27 19:00 Skoda Xanthi - OFI    
Etapa 22
  2020-02-03 19:00 Aris Thessalonikis - Panionios    
  2020-02-03 19:00 Asteras Tripolis - Panaitolikos    
  2020-02-03 19:00 Atromitos - AEK Athens    
  2020-02-03 19:00 OFI - AEL Larissa    
  2020-02-03 19:00 Olympiakos - Skoda Xanthi    
  2020-02-03 19:00 Panathinaikos - PAOK    
  2020-02-03 19:00 Volou NFC - Lamia    
Etapa 23
  2020-02-10 19:00 AEK Athens - Panathinaikos    
  2020-02-10 19:00 Asteras Tripolis - Aris Thessalonikis    
  2020-02-10 19:00 Atromitos - Olympiakos    
  2020-02-10 19:00 Lamia - AEL Larissa    
  2020-02-10 19:00 Panaitolikos - Volou NFC    
  2020-02-10 19:00 Panionios - Skoda Xanthi    
  2020-02-10 19:00 PAOK - OFI    
Etapa 24
  2020-02-17 19:00 AEL Larissa - PAOK    
  2020-02-17 19:00 Aris Thessalonikis - AEK Athens    
  2020-02-17 19:00 OFI - Atromitos    
  2020-02-17 19:00 Olympiakos - Panionios    
  2020-02-17 19:00 Panathinaikos - Panaitolikos    
  2020-02-17 19:00 Skoda Xanthi - Lamia    
  2020-02-17 19:00 Volou NFC - Asteras Tripolis    
Etapa 25
  2020-02-24 19:00 AEK Athens - OFI    
  2020-02-24 19:00 Asteras Tripolis - Panathinaikos    
  2020-02-24 19:00 Atromitos - Skoda Xanthi    
  2020-02-24 19:00 Lamia - Aris Thessalonikis    
  2020-02-24 19:00 Panaitolikos - Panionios    
  2020-02-24 19:00 PAOK - Olympiakos    
  2020-02-24 19:00 Volou NFC - AEL Larissa    
Etapa 26
  2020-03-01 19:00 AEL Larissa - Asteras Tripolis    
  2020-03-01 19:00 Aris Thessalonikis - Atromitos    
  2020-03-01 19:00 OFI - Lamia    
  2020-03-01 19:00 Olympiakos - Panaitolikos    
  2020-03-01 19:00 Panathinaikos - Volou NFC    
  2020-03-01 19:00 Panionios - AEK Athens    
  2020-03-01 19:00 Skoda Xanthi - PAOK    

Disclaimer:Datele si informatiile sunt oferite doar in scop informativ Nu ne asumam responsabilitatea pentru corectitudinea acestor informatii
Powered by
Score24.com