Football > Italy >  Serie B Program:CompletUrmeaza
Etapa / Urmeaza
Etapa Data Eveniment
Etapa 16
  2019-12-14 15:00 Ascoli - Cittadella
  2019-12-14 15:00 Frosinone - Pescara
  2019-12-14 15:00 Venezia - Spezia
  2019-12-14 15:00 Virtus Entella - Empoli
  2019-12-14 18:00 Livorno - Benevento
  2019-12-15 15:00 Cosenza - Pordenone
  2019-12-15 15:00 Cremonese - Perugia
  2019-12-15 21:00 Salernitana - Crotone
  2019-12-16 21:00 Trapani - Pisa
Etapa 17
  2019-12-20 21:00 Spezia - Cremonese
  2019-12-21 15:00 Cittadella - Chievo
  2019-12-21 15:00 Crotone - Livorno
  2019-12-21 15:00 Empoli - Salernitana
  2019-12-21 15:00 Juve Stabia - Venezia
  2019-12-21 15:00 Perugia - Virtus Entella
  2019-12-21 18:00 Benevento - Frosinone
  2019-12-22 15:00 Pescara - Trapani
  2019-12-22 15:00 Pisa - Cosenza
  2019-12-22 15:00 Pordenone - Ascoli
Etapa 18
  2019-12-26 12:30 Cosenza - Empoli
  2019-12-26 15:00 Chievo - Benevento
  2019-12-26 15:00 Cremonese - Juve Stabia
  2019-12-26 15:00 Frosinone - Crotone
  2019-12-26 15:00 Livorno - Pescara
  2019-12-26 15:00 Salernitana - Pordenone
  2019-12-26 15:00 Trapani - Perugia
  2019-12-26 15:00 Venezia - Cittadella
  2019-12-26 18:00 Ascoli - Pisa
  2019-12-26 21:00 Virtus Entella - Spezia
Etapa 19
  2019-12-29 12:30 Pescara - Chievo
  2019-12-29 15:00 Cittadella - Virtus Entella
  2019-12-29 15:00 Crotone - Trapani
  2019-12-29 15:00 Juve Stabia - Cosenza
  2019-12-29 15:00 Perugia - Venezia
  2019-12-29 15:00 Pisa - Frosinone
  2019-12-29 15:00 Pordenone - Cremonese
  2019-12-29 15:00 Spezia - Salernitana
  2019-12-29 18:00 Benevento - Ascoli
  2019-12-29 21:00 Empoli - Livorno
Etapa 20
  2020-01-18 16:00 Benevento - Pisa
  2020-01-18 16:00 Chievo - Perugia
  2020-01-18 16:00 Cosenza - Crotone
  2020-01-18 16:00 Cremonese - Venezia
  2020-01-18 16:00 Frosinone - Pordenone
  2020-01-18 16:00 Juve Stabia - Empoli
  2020-01-18 16:00 Livorno - Virtus Entella
  2020-01-18 16:00 Pescara - Salernitana
  2020-01-18 16:00 Spezia - Cittadella
  2020-01-18 16:00 Trapani - Ascoli
Etapa 21
  2020-01-25 16:00 Ascoli - Frosinone
  2020-01-25 16:00 Cittadella - Benevento
  2020-01-25 16:00 Crotone - Spezia
  2020-01-25 16:00 Empoli - Chievo
  2020-01-25 16:00 Perugia - Livorno
  2020-01-25 16:00 Pisa - Juve Stabia
  2020-01-25 16:00 Pordenone - Pescara
  2020-01-25 16:00 Salernitana - Cosenza
  2020-01-25 16:00 Venezia - Trapani
  2020-01-25 16:00 Virtus Entella - Cremonese
Etapa 22
  2020-02-01 16:00 Benevento - Salernitana
  2020-02-01 16:00 Chievo - Venezia
  2020-02-01 16:00 Cremonese - Pisa
  2020-02-01 16:00 Empoli - Crotone
  2020-02-01 16:00 Frosinone - Virtus Entella
  2020-02-01 16:00 Juve Stabia - Perugia
  2020-02-01 16:00 Livorno - Ascoli
  2020-02-01 16:00 Pescara - Cosenza
  2020-02-01 16:00 Spezia - Pordenone
  2020-02-01 16:00 Trapani - Cittadella
Etapa 23
  2020-02-08 16:00 Ascoli - Juve Stabia
  2020-02-08 16:00 Cittadella - Empoli
  2020-02-08 16:00 Cosenza - Benevento
  2020-02-08 16:00 Crotone - Cremonese
  2020-02-08 16:00 Perugia - Spezia
  2020-02-08 16:00 Pisa - Chievo
  2020-02-08 16:00 Pordenone - Livorno
  2020-02-08 16:00 Salernitana - Trapani
  2020-02-08 16:00 Venezia - Frosinone
  2020-02-08 16:00 Virtus Entella - Pescara
Etapa 24
  2020-02-15 16:00 Benevento - Pordenone
  2020-02-15 16:00 Chievo - Salernitana
  2020-02-15 16:00 Cremonese - Trapani
  2020-02-15 16:00 Empoli - Pisa
  2020-02-15 16:00 Frosinone - Perugia
  2020-02-15 16:00 Juve Stabia - Crotone
  2020-02-15 16:00 Livorno - Cosenza
  2020-02-15 16:00 Pescara - Cittadella
  2020-02-15 16:00 Spezia - Ascoli
  2020-02-15 16:00 Venezia - Virtus Entella
Etapa 25
  2020-02-22 16:00 Ascoli - Cremonese
  2020-02-22 16:00 Cittadella - Juve Stabia
  2020-02-22 16:00 Cosenza - Frosinone
  2020-02-22 16:00 Crotone - Pescara
  2020-02-22 16:00 Perugia - Empoli
  2020-02-22 16:00 Pisa - Venezia
  2020-02-22 16:00 Pordenone - Chievo
  2020-02-22 16:00 Salernitana - Livorno
  2020-02-22 16:00 Trapani - Spezia
  2020-02-22 16:00 Virtus Entella - Benevento
Etapa 26
  2020-02-29 16:00 Benevento - Spezia
  2020-02-29 16:00 Chievo - Livorno
  2020-02-29 16:00 Cittadella - Cremonese
  2020-02-29 16:00 Empoli - Pordenone
  2020-02-29 16:00 Frosinone - Salernitana
  2020-02-29 16:00 Juve Stabia - Trapani
  2020-02-29 16:00 Pescara - Ascoli
  2020-02-29 16:00 Pisa - Perugia
  2020-02-29 16:00 Venezia - Cosenza
  2020-02-29 16:00 Virtus Entella - Crotone
Etapa 27
  2020-03-03 16:00 Ascoli - Chievo
  2020-03-03 16:00 Cosenza - Cittadella
  2020-03-03 16:00 Cremonese - Empoli
  2020-03-03 16:00 Crotone - Pisa
  2020-03-03 16:00 Livorno - Frosinone
  2020-03-03 16:00 Perugia - Benevento
  2020-03-03 16:00 Pordenone - Juve Stabia
  2020-03-03 16:00 Salernitana - Venezia
  2020-03-03 16:00 Spezia - Pescara
  2020-03-03 16:00 Trapani - Virtus Entella
Etapa 28
  2020-03-07 16:00 Benevento - Pescara
  2020-03-07 16:00 Chievo - Cosenza
  2020-03-07 16:00 Cittadella - Pordenone
  2020-03-07 16:00 Empoli - Trapani
  2020-03-07 16:00 Frosinone - Cremonese
  2020-03-07 16:00 Juve Stabia - Spezia
  2020-03-07 16:00 Perugia - Salernitana
  2020-03-07 16:00 Pisa - Livorno
  2020-03-07 16:00 Venezia - Crotone
  2020-03-07 16:00 Virtus Entella - Ascoli
Etapa 29
  2020-03-14 16:00 Ascoli - Perugia
  2020-03-14 16:00 Cosenza - Virtus Entella
  2020-03-14 16:00 Cremonese - Benevento
  2020-03-14 16:00 Crotone - Chievo
  2020-03-14 16:00 Livorno - Cittadella
  2020-03-14 16:00 Pescara - Juve Stabia
  2020-03-14 16:00 Pordenone - Venezia
  2020-03-14 16:00 Salernitana - Pisa
  2020-03-14 16:00 Spezia - Empoli
  2020-03-14 16:00 Trapani - Frosinone
Etapa 30
  2020-03-21 16:00 Chievo - Spezia
  2020-03-21 16:00 Cremonese - Cosenza
  2020-03-21 16:00 Empoli - Benevento
  2020-03-21 16:00 Frosinone - Cittadella
  2020-03-21 16:00 Juve Stabia - Livorno
  2020-03-21 16:00 Perugia - Crotone
  2020-03-21 16:00 Pisa - Pescara
  2020-03-21 16:00 Trapani - Pordenone
  2020-03-21 16:00 Venezia - Ascoli
  2020-03-21 16:00 Virtus Entella - Salernitana
Etapa 31
  2020-04-04 15:00 Ascoli - Crotone
  2020-04-04 15:00 Benevento - Juve Stabia
  2020-04-04 15:00 Chievo - Frosinone
  2020-04-04 15:00 Cittadella - Perugia
  2020-04-04 15:00 Cosenza - Trapani
  2020-04-04 15:00 Livorno - Venezia
  2020-04-04 15:00 Pescara - Empoli
  2020-04-04 15:00 Pordenone - Virtus Entella
  2020-04-04 15:00 Salernitana - Cremonese
  2020-04-04 15:00 Spezia - Pisa
Etapa 32
  2020-04-13 15:00 Cosenza - Ascoli
  2020-04-13 15:00 Cremonese - Pescara
  2020-04-13 15:00 Crotone - Benevento
  2020-04-13 15:00 Frosinone - Spezia
  2020-04-13 15:00 Perugia - Pordenone
  2020-04-13 15:00 Pisa - Cittadella
  2020-04-13 15:00 Salernitana - Juve Stabia
  2020-04-13 15:00 Trapani - Livorno
  2020-04-13 15:00 Venezia - Empoli
  2020-04-13 15:00 Virtus Entella - Chievo
Etapa 33
  2020-04-18 15:00 Ascoli - Salernitana
  2020-04-18 15:00 Benevento - Venezia
  2020-04-18 15:00 Chievo - Trapani
  2020-04-18 15:00 Cittadella - Crotone
  2020-04-18 15:00 Empoli - Frosinone
  2020-04-18 15:00 Juve Stabia - Virtus Entella
  2020-04-18 15:00 Livorno - Cremonese
  2020-04-18 15:00 Pescara - Perugia
  2020-04-18 15:00 Pordenone - Pisa
  2020-04-18 15:00 Spezia - Cosenza
Etapa 34
  2020-04-21 15:00 Ascoli - Empoli
  2020-04-21 15:00 Cosenza - Perugia
  2020-04-21 15:00 Cremonese - Chievo
  2020-04-21 15:00 Crotone - Pordenone
  2020-04-21 15:00 Frosinone - Juve Stabia
  2020-04-21 15:00 Livorno - Spezia
  2020-04-21 15:00 Salernitana - Cittadella
  2020-04-21 15:00 Trapani - Benevento
  2020-04-21 15:00 Venezia - Pescara
  2020-04-21 15:00 Virtus Entella - Pisa
Etapa 35
  2020-04-25 15:00 Benevento - Livorno
  2020-04-25 15:00 Cittadella - Ascoli
  2020-04-25 15:00 Crotone - Salernitana
  2020-04-25 15:00 Empoli - Virtus Entella
  2020-04-25 15:00 Juve Stabia - Chievo
  2020-04-25 15:00 Perugia - Cremonese
  2020-04-25 15:00 Pescara - Frosinone
  2020-04-25 15:00 Pisa - Trapani
  2020-04-25 15:00 Pordenone - Cosenza
  2020-04-25 15:00 Spezia - Venezia
Etapa 36
  2020-05-02 15:00 Ascoli - Pordenone
  2020-05-02 15:00 Chievo - Cittadella
  2020-05-02 15:00 Cosenza - Pisa
  2020-05-02 15:00 Cremonese - Spezia
  2020-05-02 15:00 Frosinone - Benevento
  2020-05-02 15:00 Livorno - Crotone
  2020-05-02 15:00 Salernitana - Empoli
  2020-05-02 15:00 Trapani - Pescara
  2020-05-02 15:00 Venezia - Juve Stabia
  2020-05-02 15:00 Virtus Entella - Perugia
Etapa 37
  2020-05-09 15:00 Benevento - Chievo
  2020-05-09 15:00 Cittadella - Venezia
  2020-05-09 15:00 Crotone - Frosinone
  2020-05-09 15:00 Empoli - Cosenza
  2020-05-09 15:00 Juve Stabia - Cremonese
  2020-05-09 15:00 Perugia - Trapani
  2020-05-09 15:00 Pescara - Livorno
  2020-05-09 15:00 Pisa - Ascoli
  2020-05-09 15:00 Pordenone - Salernitana
  2020-05-09 15:00 Spezia - Virtus Entella
Etapa 38
  2020-05-14 15:00 Ascoli - Benevento
  2020-05-14 15:00 Chievo - Pescara
  2020-05-14 15:00 Cosenza - Juve Stabia
  2020-05-14 15:00 Cremonese - Pordenone
  2020-05-14 15:00 Frosinone - Pisa
  2020-05-14 15:00 Livorno - Empoli
  2020-05-14 15:00 Salernitana - Spezia
  2020-05-14 15:00 Trapani - Crotone
  2020-05-14 15:00 Venezia - Perugia
  2020-05-14 15:00 Virtus Entella - Cittadella

Disclaimer:Datele si informatiile sunt oferite doar in scop informativ Nu ne asumam responsabilitatea pentru corectitudinea acestor informatii
Powered by
Score24.com