Football > Greece >  Super League Program:CompletUrmeaza
Etapa / Complet
Etapa Data Eveniment Rezultat  
Etapa 1
  2021-09-11 17:15 Panaitolikos - Asteras Tripolis 0-0
  2021-09-11 19:30 Panathinaikos - Apollon Smirnis 4-0
  2021-09-12 17:15 Volou NFC - Lamia 2-1
  2021-09-12 18:00 PAOK - PAS Giannina 0-1
  2021-09-12 19:30 AEK Athens - Ionikós Níkaias 3-0
  2021-09-12 19:30 Olympiakos - Atromitos 0-0
  2021-09-13 18:30 Aris Thessalonikis - OFI 0-0
Etapa 2
  2021-09-17 18:00 Ionikós Níkaias - Aris Thessalonikis 1-0
  2021-09-18 19:30 PAS Giannina - Panathinaikos 1-0
  2021-09-19 15:00 Apollon Smirnis - Volou NFC 1-3
  2021-09-19 17:15 Atromitos - Panaitolikos 1-2
  2021-09-19 17:15 OFI - AEK Athens 3-3
  2021-09-19 19:30 Asteras Tripolis - PAOK 0-1
  2021-09-19 19:30 Lamia - Olympiakos 1-2
Etapa 3
  2021-09-22 17:15 OFI - Asteras Tripolis 0-0
  2021-09-22 17:15 Olympiakos - Apollon Smirnis 4-1
  2021-09-22 17:15 Panaitolikos - PAOK 1-2
  2021-09-22 19:30 AEK Athens - Lamia 1-0
  2021-09-22 19:30 Aris Thessalonikis - Panathinaikos 1-0
  2021-09-23 17:15 Ionikós Níkaias - PAS Giannina 0-0
  2021-09-23 19:30 Volou NFC - Atromitos 3-0
Etapa 4
  2021-09-26 15:00 Asteras Tripolis - Olympiakos 0-2
  2021-09-26 15:00 Panathinaikos - Volou NFC 5-1
  2021-09-26 17:15 Lamia - Panaitolikos 2-2
  2021-09-26 19:30 PAOK - AEK Athens 2-0
  2021-09-27 16:15 PAS Giannina - OFI 1-1
  2021-09-27 18:30 Apollon Smirnis - Ionikós Níkaias 0-0
  2021-09-27 18:30 Atromitos - Aris Thessalonikis 1-3
Etapa 5
  2021-10-02 15:00 Volou NFC - Asteras Tripolis 2-1
  2021-10-02 19:30 Aris Thessalonikis - Apollon Smirnis 0-0
  2021-10-03 15:00 Atromitos - PAS Giannina 1-1
  2021-10-03 15:00 Panaitolikos - AEK Athens 1-3
  2021-10-03 17:15 OFI - PAOK 1-3
  2021-10-03 19:30 Ionikós Níkaias - Lamia 1-2
  2021-10-03 19:30 Olympiakos - Panathinaikos 0-0
Etapa 6
  2021-10-16 17:15 Apollon Smirnis - Asteras Tripolis 0-1
  2021-10-16 19:30 Panathinaikos - Ionikós Níkaias 4-1
  2021-10-17 15:00 Panaitolikos - OFI 1-2
  2021-10-17 15:00 PAOK - Volou NFC 4-4
  2021-10-17 19:30 AEK Athens - Atromitos 3-0
  2021-10-17 19:30 PAS Giannina - Olympiakos 1-2
  2021-10-18 18:30 Lamia - Aris Thessalonikis    
Etapa 7
  2021-10-16 16:00 Apollon Smirnis - PAS Giannina    
  2021-10-16 16:00 Aris Thessalonikis - Panaitolikos    
  2021-10-16 16:00 Asteras Tripolis - Panathinaikos    
  2021-10-16 16:00 Atromitos - Ionikós Níkaias    
  2021-10-16 16:00 OFI - Lamia    
  2021-10-16 16:00 Olympiakos - PAOK    
  2021-10-16 16:00 Volou NFC - AEK Athens    
Etapa 8
  2021-10-23 16:00 AEK Athens - Aris Thessalonikis    
  2021-10-23 16:00 Ionikós Níkaias - Volou NFC    
  2021-10-23 16:00 Lamia - Atromitos    
  2021-10-23 16:00 Panaitolikos - Olympiakos    
  2021-10-23 16:00 Panathinaikos - OFI    
  2021-10-23 16:00 PAOK - Apollon Smirnis    
  2021-10-23 16:00 PAS Giannina - Asteras Tripolis    
Etapa 9
  2021-10-30 16:00 Apollon Smirnis - AEK Athens    
  2021-10-30 16:00 Asteras Tripolis - Lamia    
  2021-10-30 16:00 OFI - Atromitos    
  2021-10-30 16:00 Olympiakos - Ionikós Níkaias    
  2021-10-30 16:00 Panathinaikos - PAOK    
  2021-10-30 16:00 PAS Giannina - Panaitolikos    
  2021-10-30 16:00 Volou NFC - Aris Thessalonikis    
Etapa 10
  2021-11-06 17:00 AEK Athens - Olympiakos    
  2021-11-06 17:00 Aris Thessalonikis - PAS Giannina    
  2021-11-06 17:00 Atromitos - PAOK    
  2021-11-06 17:00 Ionikós Níkaias - Asteras Tripolis    
  2021-11-06 17:00 Lamia - Panathinaikos    
  2021-11-06 17:00 Panaitolikos - Apollon Smirnis    
  2021-11-06 17:00 Volou NFC - OFI    
Etapa 11
  2021-11-20 17:00 Apollon Smirnis - Lamia    
  2021-11-20 17:00 Asteras Tripolis - Atromitos    
  2021-11-20 17:00 OFI - Ionikós Níkaias    
  2021-11-20 17:00 Olympiakos - Volou NFC    
  2021-11-20 17:00 Panathinaikos - Panaitolikos    
  2021-11-20 17:00 PAOK - Aris Thessalonikis    
  2021-11-20 17:00 PAS Giannina - AEK Athens    
Etapa 12
  2021-11-27 17:00 AEK Athens - Panathinaikos    
  2021-11-27 17:00 Aris Thessalonikis - Asteras Tripolis    
  2021-11-27 17:00 Atromitos - Apollon Smirnis    
  2021-11-27 17:00 Ionikós Níkaias - PAOK    
  2021-11-27 17:00 Lamia - PAS Giannina    
  2021-11-27 17:00 OFI - Olympiakos    
  2021-11-27 17:00 Volou NFC - Panaitolikos    
Etapa 13
  2021-12-04 17:00 Apollon Smirnis - OFI    
  2021-12-04 17:00 Asteras Tripolis - AEK Athens    
  2021-12-04 17:00 Olympiakos - Aris Thessalonikis    
  2021-12-04 17:00 Panaitolikos - Ionikós Níkaias    
  2021-12-04 17:00 Panathinaikos - Atromitos    
  2021-12-04 17:00 PAOK - Lamia    
  2021-12-04 17:00 PAS Giannina - Volou NFC    
Etapa 14
  2021-12-11 17:00 Apollon Smirnis - Panathinaikos    
  2021-12-11 17:00 Asteras Tripolis - Panaitolikos    
  2021-12-11 17:00 Atromitos - Olympiakos    
  2021-12-11 17:00 Ionikós Níkaias - AEK Athens    
  2021-12-11 17:00 Lamia - Volou NFC    
  2021-12-11 17:00 OFI - Aris Thessalonikis    
  2021-12-11 17:00 PAS Giannina - PAOK    
Etapa 15
  2021-12-15 17:00 AEK Athens - OFI    
  2021-12-15 17:00 Aris Thessalonikis - Ionikós Níkaias    
  2021-12-15 17:00 Olympiakos - Lamia    
  2021-12-15 17:00 Panaitolikos - Atromitos    
  2021-12-15 17:00 Panathinaikos - PAS Giannina    
  2021-12-15 17:00 PAOK - Asteras Tripolis    
  2021-12-15 17:00 Volou NFC - Apollon Smirnis    
Etapa 16
  2021-12-18 17:00 Apollon Smirnis - Olympiakos    
  2021-12-18 17:00 Asteras Tripolis - OFI    
  2021-12-18 17:00 Atromitos - Volou NFC    
  2021-12-18 17:00 Lamia - AEK Athens    
  2021-12-18 17:00 Panathinaikos - Aris Thessalonikis    
  2021-12-18 17:00 PAOK - Panaitolikos    
  2021-12-18 17:00 PAS Giannina - Ionikós Níkaias    
Etapa 17
  2022-01-05 17:00 AEK Athens - PAOK    
  2022-01-05 17:00 Aris Thessalonikis - Atromitos    
  2022-01-05 17:00 Ionikós Níkaias - Apollon Smirnis    
  2022-01-05 17:00 OFI - PAS Giannina    
  2022-01-05 17:00 Olympiakos - Asteras Tripolis    
  2022-01-05 17:00 Panaitolikos - Lamia    
  2022-01-05 17:00 Volou NFC - Panathinaikos    
Etapa 18
  2022-01-08 17:00 AEK Athens - Panaitolikos    
  2022-01-08 17:00 Apollon Smirnis - Aris Thessalonikis    
  2022-01-08 17:00 Asteras Tripolis - Volou NFC    
  2022-01-08 17:00 Lamia - Ionikós Níkaias    
  2022-01-08 17:00 Panathinaikos - Olympiakos    
  2022-01-08 17:00 PAOK - OFI    
  2022-01-08 17:00 PAS Giannina - Atromitos    
Etapa 19
  2022-01-15 17:00 Aris Thessalonikis - Lamia    
  2022-01-15 17:00 Asteras Tripolis - Apollon Smirnis    
  2022-01-15 17:00 Atromitos - AEK Athens    
  2022-01-15 17:00 Ionikós Níkaias - Panathinaikos    
  2022-01-15 17:00 OFI - Panaitolikos    
  2022-01-15 17:00 Olympiakos - PAS Giannina    
  2022-01-15 17:00 Volou NFC - PAOK    
Etapa 20
  2022-01-22 17:00 AEK Athens - Volou NFC    
  2022-01-22 17:00 Ionikós Níkaias - Atromitos    
  2022-01-22 17:00 Lamia - OFI    
  2022-01-22 17:00 Panaitolikos - Aris Thessalonikis    
  2022-01-22 17:00 Panathinaikos - Asteras Tripolis    
  2022-01-22 17:00 PAOK - Olympiakos    
  2022-01-22 17:00 PAS Giannina - Apollon Smirnis    
Etapa 21
  2022-01-29 17:00 Apollon Smirnis - PAOK    
  2022-01-29 17:00 Aris Thessalonikis - AEK Athens    
  2022-01-29 17:00 Asteras Tripolis - PAS Giannina    
  2022-01-29 17:00 Atromitos - Lamia    
  2022-01-29 17:00 OFI - Panathinaikos    
  2022-01-29 17:00 Olympiakos - Panaitolikos    
  2022-01-29 17:00 Volou NFC - Ionikós Níkaias    
Etapa 22
  2022-02-05 17:00 AEK Athens - Apollon Smirnis    
  2022-02-05 17:00 Aris Thessalonikis - Volou NFC    
  2022-02-05 17:00 Atromitos - OFI    
  2022-02-05 17:00 Ionikós Níkaias - Olympiakos    
  2022-02-05 17:00 Lamia - Asteras Tripolis    
  2022-02-05 17:00 Panaitolikos - PAS Giannina    
  2022-02-05 17:00 PAOK - Panathinaikos    
Etapa 23
  2022-02-12 17:00 Apollon Smirnis - Panaitolikos    
  2022-02-12 17:00 Asteras Tripolis - Ionikós Níkaias    
  2022-02-12 17:00 OFI - Volou NFC    
  2022-02-12 17:00 Olympiakos - AEK Athens    
  2022-02-12 17:00 Panathinaikos - Lamia    
  2022-02-12 17:00 PAOK - Atromitos    
  2022-02-12 17:00 PAS Giannina - Aris Thessalonikis    
Etapa 24
  2022-02-19 17:00 AEK Athens - PAS Giannina    
  2022-02-19 17:00 Aris Thessalonikis - PAOK    
  2022-02-19 17:00 Atromitos - Asteras Tripolis    
  2022-02-19 17:00 Ionikós Níkaias - OFI    
  2022-02-19 17:00 Lamia - Apollon Smirnis    
  2022-02-19 17:00 Panaitolikos - Panathinaikos    
  2022-02-19 17:00 Volou NFC - Olympiakos    
Etapa 25
  2022-02-26 17:00 Apollon Smirnis - Atromitos    
  2022-02-26 17:00 Asteras Tripolis - Aris Thessalonikis    
  2022-02-26 17:00 Olympiakos - OFI    
  2022-02-26 17:00 Panaitolikos - Volou NFC    
  2022-02-26 17:00 Panathinaikos - AEK Athens    
  2022-02-26 17:00 PAOK - Ionikós Níkaias    
  2022-02-26 17:00 PAS Giannina - Lamia    
Etapa 26
  2022-03-05 17:00 AEK Athens - Asteras Tripolis    
  2022-03-05 17:00 Aris Thessalonikis - Olympiakos    
  2022-03-05 17:00 Atromitos - Panathinaikos    
  2022-03-05 17:00 Ionikós Níkaias - Panaitolikos    
  2022-03-05 17:00 Lamia - PAOK    
  2022-03-05 17:00 OFI - Apollon Smirnis    
  2022-03-05 17:00 Volou NFC - PAS Giannina    

Disclaimer:Datele si informatiile sunt oferite doar in scop informativ Nu ne asumam responsabilitatea pentru corectitudinea acestor informatii
Powered by
Score24.com