AIK
Almtuna IS
BIK Karlskoga
Brynäs IF
Djurgårdens IF
IF Björklöven
Kalmar HC
Mora IK
Nybro Vikings IF
Södertälje SK
Tingsryds AIF
Västervik IK
Västerås IK
Östersunds IK
AIK
Almtuna IS
BIK Karlskoga
Brynäs IF
Djurgårdens IF
IF Björklöven
Kalmar HC
Mora IK
Nybro Vikings IF
Södertälje SK
Tingsryds AIF
Västervik IK
Västerås IK
Östersunds IK
Ishockey > Sverige >
HockeyAllsvenskan
Spelschema:
Komplett
Kommande
Datum / Komplett
Omgång
Datum
Match
Resultat
2023-09-22 18:00
Brynäs IF
- AIK
5-2
2023-09-22 19:00
BIK Karlskoga -
Östersunds IK
2-4
2023-09-22 19:00
Mora IK
- Södertälje SK
5-3
2023-09-22 19:00
Nybro Vikings IF
- Tingsryds AIF
4-1
2023-09-22 19:00
Västervik IK -
Kalmar HC
1-3
2023-09-22 19:00
Västerås IK
- Almtuna IS
4-1
2023-09-22 20:30
Djurgårdens IF
- IF Björklöven
5-3
2023-09-26 19:00
Östersunds IK -
Södertälje SK
1-7
2023-09-27 19:00
AIK -
IF Björklöven
1-4
2023-09-27 19:00
BIK Karlskoga -
Tingsryds AIF
2-4
2023-09-27 19:00
Kalmar HC
- Almtuna IS
5-4 sd
2023-09-27 19:00
Mora IK -
Nybro Vikings IF
1-3
2023-09-27 19:00
Västervik IK -
Djurgårdens IF
2-3 sd
2023-09-27 19:00
Västerås IK -
Brynäs IF
4-5 sd
2023-09-29 19:00
Almtuna IS
- BIK Karlskoga
4-2
2023-09-29 19:00
Brynäs IF
- Mora IK
7-1
2023-09-29 19:00
IF Björklöven
- Västervik IK
6-1
2023-09-29 19:00
Nybro Vikings IF
- Östersunds IK
4-2
2023-09-29 19:00
Södertälje SK -
Västerås IK
3-4 str
2023-09-29 19:00
Tingsryds AIF -
Djurgårdens IF
2-3 sd
2023-09-30 18:30
AIK
- Kalmar HC
6-3
2023-10-01 15:00
IF Björklöven
- Västervik IK
6-0
2023-10-01 18:00
Nybro Vikings IF
- Östersunds IK
5-2
2023-10-03 19:00
Västervik IK
- Östersunds IK
5-3
2023-10-04 19:00
Almtuna IS
- Södertälje SK
4-1
2023-10-04 19:00
Djurgårdens IF -
Mora IK
0-4
2023-10-04 19:00
Kalmar HC
- BIK Karlskoga
3-2
2023-10-04 19:00
Nybro Vikings IF -
AIK
0-6
2023-10-04 19:00
Västerås IK -
IF Björklöven
2-5
2023-10-06 19:00
AIK -
Tingsryds AIF
3-4 sd
2023-10-06 19:00
BIK Karlskoga -
Nybro Vikings IF
1-2
2023-10-06 19:00
IF Björklöven -
Almtuna IS
2-5
2023-10-06 19:00
Mora IK
- Västerås IK
5-0
2023-10-06 19:00
Södertälje SK -
Kalmar HC
4-5 sd
2023-10-06 19:00
Östersunds IK
- Djurgårdens IF
4-1
2023-10-07 18:00
Brynäs IF
- Västervik IK
5-4 sd
2023-10-08 15:00
Södertälje SK
- Nybro Vikings IF
5-0
2023-10-11 19:00
Almtuna IS -
AIK
1-2
2023-10-11 19:00
Brynäs IF
- BIK Karlskoga
6-2
2023-10-11 19:00
Djurgårdens IF -
Västerås IK
0-2
2023-10-11 19:00
Kalmar HC -
Östersunds IK
2-3
2023-10-11 19:00
Tingsryds AIF
- IF Björklöven
4-3 sd
2023-10-11 19:00
Västervik IK -
Mora IK
2-5
2023-10-13 19:00
BIK Karlskoga
- Västervik IK
2-0
2023-10-13 19:00
Kalmar HC -
IF Björklöven
3-9
2023-10-13 19:00
Mora IK
- Almtuna IS
2-1 str
2023-10-13 19:00
Nybro Vikings IF
- Brynäs IF
4-1
2023-10-13 19:00
Tingsryds AIF -
Östersunds IK
0-3
2023-10-13 19:00
Västerås IK
- AIK
8-3
2023-10-14 18:00
Djurgårdens IF
- Södertälje SK
4-3
2023-10-15 15:00
Tingsryds AIF -
Brynäs IF
4-6
2023-10-18 19:00
AIK -
BIK Karlskoga
3-4 str
2023-10-18 19:00
Brynäs IF
- Djurgårdens IF
7-4
2023-10-18 19:00
IF Björklöven
- Nybro Vikings IF
5-0
2023-10-18 19:00
Mora IK
- Kalmar HC
2-1 str
2023-10-18 19:00
Södertälje SK
- Tingsryds AIF
5-0
2023-10-18 19:00
Västerås IK
- Västervik IK
5-1
2023-10-18 19:00
Östersunds IK -
Almtuna IS
3-4
2023-10-20 19:00
AIK
- Mora IK
3-2
2023-10-20 19:00
Almtuna IS
- Nybro Vikings IF
7-3
2023-10-20 19:00
BIK Karlskoga -
IF Björklöven
2-3 str
2023-10-20 19:00
Västervik IK
- Södertälje SK
3-2
2023-10-20 19:00
Västerås IK
- Tingsryds AIF
5-4
2023-10-20 19:00
Östersunds IK -
Brynäs IF
0-2
2023-10-21 18:00
Kalmar HC
- Djurgårdens IF
6-3
2023-10-22 15:00
Tingsryds AIF -
Mora IK
1-3
2023-10-23 19:00
Tingsryds AIF
- Mora IK
2-0
2023-10-25 19:00
Almtuna IS -
Västervik IK
1-2 sd
2023-10-25 19:00
BIK Karlskoga -
Södertälje SK
1-3
2023-10-25 19:00
Djurgårdens IF
- AIK
3-1
2023-10-25 19:00
IF Björklöven
- Östersunds IK
4-3
2023-10-25 19:00
Kalmar HC -
Brynäs IF
2-5
2023-10-25 19:00
Nybro Vikings IF
- Västerås IK
4-3
2023-10-27 18:00
Södertälje SK -
AIK
3-4 str
2023-10-27 19:00
Almtuna IS
- Djurgårdens IF
4-3
2023-10-27 19:00
Tingsryds AIF
- Kalmar HC
4-3 sd
2023-10-27 19:00
Västervik IK
- Nybro Vikings IF
3-1
2023-10-27 19:00
Västerås IK -
BIK Karlskoga
2-5
2023-10-27 20:30
Brynäs IF -
IF Björklöven
0-2
2023-10-28 18:00
Östersunds IK
- Mora IK
3-0
2023-11-01 19:00
AIK
- Västervik IK
9-1
2023-11-01 19:00
Almtuna IS -
Tingsryds AIF
1-4
2023-11-01 19:00
BIK Karlskoga -
Djurgårdens IF
3-4 sd
2023-11-01 19:00
IF Björklöven -
Mora IK
0-3
2023-11-01 19:00
Nybro Vikings IF -
Kalmar HC
1-3
2023-11-01 19:00
Södertälje SK -
Brynäs IF
1-4
2023-11-01 19:00
Västerås IK
- Östersunds IK
3-1
2023-11-03 19:00
Almtuna IS -
Brynäs IF
1-3
2023-11-03 19:00
Djurgårdens IF -
Nybro Vikings IF
0-2
2023-11-03 19:00
IF Björklöven
- Södertälje SK
5-3
2023-11-03 19:00
Kalmar HC
- Västerås IK
4-3 sd
2023-11-03 19:00
Mora IK -
BIK Karlskoga
2-4
2023-11-03 19:00
Västervik IK -
Tingsryds AIF
2-3
2023-11-03 19:00
Östersunds IK -
AIK
2-5
2023-11-04 18:00
Mora IK
- Brynäs IF
6-2
2023-11-05 15:00
AIK
- Västerås IK
4-0
2023-11-05 15:00
Kalmar HC
- Västervik IK
4-3 sd
2023-11-05 15:00
Tingsryds AIF -
BIK Karlskoga
2-3 str
2023-11-05 18:00
Nybro Vikings IF -
IF Björklöven
3-4 str
2023-11-05 18:00
Södertälje SK
- Östersunds IK
3-0
2023-11-07 19:00
Djurgårdens IF
- Tingsryds AIF
5-2
2023-11-07 19:00
Västervik IK
- IF Björklöven
5-0
2023-11-08 19:00
AIK
- Almtuna IS
3-0
2023-11-11 18:00
BIK Karlskoga
- Västerås IK
4-2
2023-11-15 19:00
BIK Karlskoga -
Mora IK
2-4
2023-11-15 19:00
Brynäs IF -
Tingsryds AIF
0-2
2023-11-15 19:00
IF Björklöven
- Djurgårdens IF
2-1 sd
2023-11-15 19:00
Södertälje SK
- Västervik IK
4-1
2023-11-15 19:00
Västerås IK
- Kalmar HC
5-1
2023-11-15 19:00
Östersunds IK -
Nybro Vikings IF
2-3 sd
2023-11-17 19:00
Almtuna IS -
Västerås IK
0-3
2023-11-17 19:00
Kalmar HC
- AIK
1-0
2023-11-17 19:00
Mora IK -
IF Björklöven
1-2 sd
2023-11-17 19:00
Nybro Vikings IF -
BIK Karlskoga
3-4 sd
2023-11-17 19:00
Tingsryds AIF -
Södertälje SK
3-4 sd
2023-11-17 19:00
Västervik IK -
Brynäs IF
2-5
2023-11-18 18:00
Tingsryds AIF -
Södertälje SK
1-3
2023-11-18 20:30
BIK Karlskoga
- IF Björklöven
5-4
2023-11-21 19:00
Östersunds IK -
Västervik IK
2-3 sd
2023-11-22 19:00
Almtuna IS
- Kalmar HC
4-1
2023-11-22 19:00
Brynäs IF -
Södertälje SK
0-2
2023-11-22 19:00
Djurgårdens IF
- BIK Karlskoga
3-2
2023-11-22 19:00
IF Björklöven
- AIK
4-0
2023-11-22 19:00
Tingsryds AIF -
Nybro Vikings IF
2-4
2023-11-22 19:00
Västerås IK -
Mora IK
2-3
2023-11-24 18:00
Södertälje SK -
Djurgårdens IF
1-3
2023-11-24 19:00
BIK Karlskoga -
Almtuna IS
2-4
2023-11-24 19:00
IF Björklöven -
Västerås IK
1-4
2023-11-24 19:00
Kalmar HC
- Tingsryds AIF
3-2 sd
2023-11-24 19:00
Mora IK -
Östersunds IK
2-3 sd
2023-11-24 19:00
Nybro Vikings IF
- Västervik IK
2-1 sd
2023-11-24 20:30
AIK
- Brynäs IF
5-4 sd
2023-11-26 15:00
Brynäs IF
- Nybro Vikings IF
4-1
2023-11-26 15:00
Västerås IK -
Södertälje SK
3-6
2023-11-26 15:00
Östersunds IK -
BIK Karlskoga
1-2
2023-11-26 18:00
Almtuna IS -
Mora IK
0-6
2023-11-27 19:00
Djurgårdens IF
- Kalmar HC
3-2
2023-11-27 19:00
Tingsryds AIF -
AIK
2-3 sd
2023-11-29 19:00
BIK Karlskoga -
Kalmar HC
1-4
2023-11-29 19:00
IF Björklöven -
Brynäs IF
4-5
2023-11-29 19:00
Mora IK -
AIK
4-5 sd
2023-11-29 19:00
Nybro Vikings IF -
Södertälje SK
3-4
2023-11-29 19:00
Västervik IK -
Almtuna IS
3-5
2023-11-29 19:00
Östersunds IK -
Västerås IK
3-4
2023-12-01 19:00
AIK -
Nybro Vikings IF
3-4 sd
2023-12-01 19:00
Almtuna IS
- IF Björklöven
6-5 sd
2023-12-01 19:00
Brynäs IF
- Östersunds IK
3-2 sd
2023-12-01 19:00
Kalmar HC -
Mora IK
3-5
2023-12-01 19:00
Tingsryds AIF
- Västervik IK
3-0
2023-12-01 19:00
Västerås IK -
Djurgårdens IF
3-7
2023-12-02 18:00
Södertälje SK
- BIK Karlskoga
6-2
2023-12-04 19:00
Djurgårdens IF
- Almtuna IS
5-3
2023-12-06 19:00
AIK -
Södertälje SK
3-6
2023-12-06 19:00
Brynäs IF -
Västerås IK
3-4 str
2023-12-06 19:00
IF Björklöven
- Kalmar HC
4-3 sd
2023-12-06 19:00
Mora IK
- Djurgårdens IF
2-1 sd
2023-12-06 19:00
Nybro Vikings IF -
Almtuna IS
1-2 sd
2023-12-06 19:00
Västervik IK -
BIK Karlskoga
5-6 sd
2023-12-06 19:00
Östersunds IK -
Tingsryds AIF
3-4
2023-12-08 19:00
Almtuna IS -
AIK
2-3
2023-12-08 19:00
BIK Karlskoga -
Brynäs IF
1-3
2023-12-08 19:00
Djurgårdens IF
- Västervik IK
5-3
2023-12-08 19:00
IF Björklöven -
Tingsryds AIF
2-3
2023-12-08 19:00
Södertälje SK
- Mora IK
5-3
2023-12-08 19:00
Västerås IK -
Nybro Vikings IF
4-6
2023-12-08 19:00
Östersunds IK -
Kalmar HC
1-4
2023-12-13 19:00
Almtuna IS
- Östersunds IK
2-1
2023-12-13 19:00
BIK Karlskoga -
AIK
3-4
2023-12-13 19:00
Djurgårdens IF
- Brynäs IF
3-2
2023-12-13 19:00
Kalmar HC
- Nybro Vikings IF
5-3
2023-12-13 19:00
Södertälje SK -
IF Björklöven
2-3
2023-12-13 19:00
Västervik IK -
Västerås IK
4-5 sd
2023-12-15 19:00
AIK
- Östersunds IK
5-4 sd
2023-12-15 19:00
Brynäs IF
- Almtuna IS
6-1
2023-12-15 19:00
IF Björklöven -
BIK Karlskoga
1-2
2023-12-15 19:00
Kalmar HC -
Södertälje SK
2-3
2023-12-15 19:00
Mora IK
- Västervik IK
4-1
2023-12-15 19:00
Nybro Vikings IF -
Djurgårdens IF
1-4
2023-12-15 19:00
Tingsryds AIF -
Västerås IK
3-4 str
2023-12-17 15:00
AIK
- Mora IK
2-0
2023-12-17 15:00
Södertälje SK
- Almtuna IS
5-0
2023-12-17 15:00
Västervik IK
- Djurgårdens IF
4-2
2023-12-17 18:00
Nybro Vikings IF
- Tingsryds AIF
5-1
2023-12-18 19:00
Brynäs IF
- Kalmar HC
5-3
2023-12-18 19:00
Östersunds IK -
IF Björklöven
3-7
2023-12-20 19:00
Almtuna IS -
Brynäs IF
1-3
2023-12-20 19:00
BIK Karlskoga
- Nybro Vikings IF
4-2
2023-12-20 19:00
Djurgårdens IF
- Kalmar HC
5-1
2023-12-20 19:00
Västerås IK
- Mora IK
3-2
2023-12-20 19:00
Östersunds IK -
AIK
2-3
2023-12-27 19:00
AIK
- Djurgårdens IF
3-1
2023-12-27 19:00
Brynäs IF
- Östersunds IK
10-2
2023-12-27 19:00
Kalmar HC -
Västerås IK
2-4
2023-12-27 19:00
Mora IK
- IF Björklöven
3-2 sd
2023-12-27 19:00
Nybro Vikings IF
- Västervik IK
6-2
2023-12-27 19:00
Södertälje SK
- BIK Karlskoga
4-1
2023-12-29 19:00
BIK Karlskoga
- Kalmar HC
5-2
2023-12-29 19:00
Djurgårdens IF
- Södertälje SK
7-3
2023-12-29 19:00
IF Björklöven -
Nybro Vikings IF
2-3
2023-12-29 19:00
Tingsryds AIF -
Almtuna IS
1-2
2023-12-29 19:00
Västervik IK
- Brynäs IF
3-1
2023-12-29 19:00
Västerås IK
- AIK
3-1
2023-12-29 19:00
Östersunds IK
- Mora IK
3-0
2023-12-30 15:00
Tingsryds AIF -
Almtuna IS
2-3 str
2024-01-03 19:00
Djurgårdens IF
- Östersunds IK
4-3
2024-01-05 19:00
AIK -
IF Björklöven
0-3
2024-01-05 19:00
Almtuna IS
- Västerås IK
3-2 sd
2024-01-05 19:00
Brynäs IF
- Mora IK
4-2
2024-01-05 19:00
Nybro Vikings IF -
Djurgårdens IF
0-3
2024-01-05 19:00
Södertälje SK
- Östersunds IK
2-0
2024-01-05 19:00
Tingsryds AIF -
BIK Karlskoga
1-2
2024-01-05 19:00
Västervik IK -
Kalmar HC
1-4
2024-01-06 18:00
Västerås IK -
IF Björklöven
1-3
2024-01-07 15:00
Djurgårdens IF
- Västervik IK
4-1
2024-01-10 19:00
AIK
- Tingsryds AIF
3-2 sd
2024-01-10 19:00
Almtuna IS
- Östersunds IK
2-0
2024-01-10 19:00
BIK Karlskoga
- Västervik IK
2-0
2024-01-10 19:00
Kalmar HC -
Brynäs IF
0-6
2024-01-10 19:00
Mora IK
- Djurgårdens IF
5-4 sd
2024-01-10 19:00
Södertälje SK
- Nybro Vikings IF
8-3
2024-01-12 19:00
Brynäs IF
- AIK
5-3
2024-01-12 19:00
IF Björklöven -
BIK Karlskoga
1-2 sd
2024-01-12 19:00
Nybro Vikings IF
- Mora IK
5-2
2024-01-12 19:00
Tingsryds AIF -
Kalmar HC
1-4
2024-01-12 19:00
Västervik IK -
Södertälje SK
2-3
2024-01-12 19:00
Östersunds IK
- Västerås IK
6-2
2024-01-13 15:00
Djurgårdens IF
- Almtuna IS
3-2 str
2024-01-14 15:00
Mora IK
- Västervik IK
3-1
2024-01-15 19:00
Nybro Vikings IF
- IF Björklöven
4-2
2024-01-17 19:00
AIK
- Södertälje SK
6-3
2024-01-17 19:00
BIK Karlskoga
- Djurgårdens IF
5-3
2024-01-17 19:00
Brynäs IF -
Västerås IK
1-2
2024-01-17 19:00
Kalmar HC -
IF Björklöven
5-6 sd
2024-01-17 19:00
Mora IK
- Almtuna IS
4-1
2024-01-17 19:00
Västervik IK -
Tingsryds AIF
1-4
2024-01-19 18:00
Almtuna IS -
BIK Karlskoga
3-4
2024-01-19 19:00
Kalmar HC
- Östersunds IK
4-1
2024-01-19 19:00
Mora IK
- Nybro Vikings IF
4-3
2024-01-19 19:00
Södertälje SK -
Brynäs IF
3-5
2024-01-19 19:00
Tingsryds AIF -
IF Björklöven
2-5
2024-01-19 19:00
Västerås IK -
Västervik IK
3-5
2024-01-20 18:00
Västervik IK -
Östersunds IK
0-2
2024-01-21 15:00
Djurgårdens IF -
AIK
0-3
2024-01-21 18:00
Brynäs IF
- Nybro Vikings IF
4-1
2024-01-24 19:00
AIK -
Kalmar HC
1-4
2024-01-24 19:00
IF Björklöven -
Djurgårdens IF
4-6
2024-01-24 19:00
Södertälje SK
- Almtuna IS
4-2
2024-01-24 19:00
Västervik IK -
Mora IK
1-4
2024-01-24 19:00
Västerås IK -
Tingsryds AIF
1-3
2024-01-24 19:00
Östersunds IK -
BIK Karlskoga
3-4 sd
2024-01-26 18:00
Djurgårdens IF
- Brynäs IF
3-0
2024-01-26 19:00
Almtuna IS
- Västervik IK
3-1
2024-01-26 19:00
BIK Karlskoga
- Västerås IK
3-2
2024-01-26 19:00
Mora IK
- Kalmar HC
5-1
2024-01-26 19:00
Nybro Vikings IF
- AIK
1-0 sd
2024-01-26 19:00
Östersunds IK
- Tingsryds AIF
4-0
2024-01-26 20:30
IF Björklöven
- Södertälje SK
1-0
2024-01-28 15:00
AIK
- BIK Karlskoga
3-0
2024-01-28 15:00
Tingsryds AIF
- Djurgårdens IF
4-1
2024-01-28 15:00
Västerås IK
- Nybro Vikings IF
6-3
2024-01-28 18:00
Almtuna IS
- Kalmar HC
5-4 sd
2024-01-28 18:00
Brynäs IF -
IF Björklöven
4-5 sd
2024-01-28 18:00
Södertälje SK -
Mora IK
2-5
2024-01-31 19:00
BIK Karlskoga -
Brynäs IF
1-2
2024-01-31 19:00
Djurgårdens IF
- Västerås IK
3-2
2024-01-31 19:00
IF Björklöven -
Östersunds IK
1-4
2024-01-31 19:00
Nybro Vikings IF
- Almtuna IS
4-3
2024-01-31 19:00
Södertälje SK
- Kalmar HC
4-2
2024-01-31 19:00
Västervik IK -
AIK
2-4
2024-02-02 19:00
AIK
- Västervik IK
5-1
2024-02-02 19:00
Almtuna IS
- IF Björklöven
4-3 str
2024-02-02 19:00
Brynäs IF
- Tingsryds AIF
4-3 sd
2024-02-02 19:00
Kalmar HC
- Nybro Vikings IF
6-5
2024-02-02 19:00
Mora IK
- BIK Karlskoga
4-3 sd
2024-02-02 19:00
Västerås IK -
Södertälje SK
3-4
2024-02-02 19:00
Östersunds IK
- Djurgårdens IF
3-2 sd
2024-02-03 18:00
Södertälje SK
- Västerås IK
5-3
2024-02-04 15:00
Djurgårdens IF
- Tingsryds AIF
3-2
2024-02-04 15:00
Kalmar HC
- BIK Karlskoga
3-2
2024-02-04 15:00
Mora IK -
AIK
2-3
2024-02-04 15:00
Östersunds IK -
Almtuna IS
1-2
2024-02-05 19:00
IF Björklöven
- Brynäs IF
5-1
2024-02-05 19:00
Västervik IK
- Nybro Vikings IF
4-3
2024-02-07 19:00
AIK
- Östersunds IK
4-1
2024-02-07 19:00
BIK Karlskoga -
Södertälje SK
2-3 sd
2024-02-07 19:00
Brynäs IF
- Djurgårdens IF
4-3 str
2024-02-07 19:00
IF Björklöven
- Almtuna IS
4-3 sd
2024-02-07 19:00
Nybro Vikings IF
- Mora IK
6-1
2024-02-07 19:00
Tingsryds AIF
- Västervik IK
4-3
2024-02-07 19:00
Västerås IK -
Kalmar HC
2-4
2024-02-09 18:00
Almtuna IS
- Nybro Vikings IF
2-1
2024-02-09 19:00
Djurgårdens IF
- BIK Karlskoga
3-2 sd
2024-02-09 19:00
Kalmar HC -
Tingsryds AIF
2-3
2024-02-09 19:00
Mora IK
- Brynäs IF
5-2
2024-02-09 19:00
Södertälje SK
- AIK
4-2
2024-02-09 19:00
Västervik IK
- Västerås IK
4-1
2024-02-09 19:00
Östersunds IK
- IF Björklöven
2-1 sd
2024-02-10 18:00
Brynäs IF
- Almtuna IS
4-2
2024-02-10 18:00
Mora IK
- Östersunds IK
3-2 sd
2024-02-10 18:00
Nybro Vikings IF
- Västerås IK
3-2 sd
2024-02-11 15:00
Tingsryds AIF -
AIK
3-4 sd
2024-02-11 18:00
Kalmar HC
- Södertälje SK
3-1
2024-02-14 19:00
Almtuna IS
- Mora IK
2-1
2024-02-14 19:00
Brynäs IF
- Södertälje SK
2-0
2024-02-14 19:00
Djurgårdens IF
- Nybro Vikings IF
3-1
2024-02-14 19:00
IF Björklöven -
Tingsryds AIF
1-4
2024-02-14 19:00
Västervik IK -
AIK
0-3
2024-02-14 19:00
Västerås IK -
BIK Karlskoga
4-6
2024-02-14 19:00
Östersunds IK -
Kalmar HC
1-2
2024-02-16 19:00
AIK
- Djurgårdens IF
3-0
2024-02-16 19:00
BIK Karlskoga
- Almtuna IS
10-0
2024-02-16 19:00
IF Björklöven
- Kalmar HC
4-2
2024-02-16 19:00
Mora IK
- Tingsryds AIF
2-1
2024-02-16 19:00
Nybro Vikings IF -
Brynäs IF
2-5
2024-02-16 19:00
Södertälje SK
- Västervik IK
7-2
2024-02-16 19:00
Västerås IK -
Östersunds IK
2-4
2024-02-17 18:00
Mora IK
- Tingsryds AIF
5-3
2024-02-20 19:00
Tingsryds AIF -
Västerås IK
1-4
2024-02-21 19:00
Almtuna IS
- Södertälje SK
2-1 sd
2024-02-21 19:00
BIK Karlskoga
- AIK
5-2
2024-02-21 19:00
Djurgårdens IF -
Mora IK
4-5 str
2024-02-21 19:00
Kalmar HC
- Västervik IK
3-2 sd
2024-02-21 19:00
Östersunds IK -
Brynäs IF
4-6
2024-02-23 18:00
IF Björklöven
- Västerås IK
6-4
2024-02-23 19:00
AIK -
Nybro Vikings IF
5-6 sd
2024-02-23 19:00
Brynäs IF
- BIK Karlskoga
6-3
2024-02-23 19:00
Kalmar HC
- Mora IK
4-1
2024-02-23 19:00
Tingsryds AIF -
Östersunds IK
2-3 sd
2024-02-23 19:00
Västervik IK -
Almtuna IS
2-3
2024-02-23 20:30
Södertälje SK
- Djurgårdens IF
2-1
2024-02-24 18:00
BIK Karlskoga
- Östersunds IK
4-2
2024-02-25 15:00
AIK -
Brynäs IF
2-4
2024-02-25 15:00
Almtuna IS -
Tingsryds AIF
1-2 sd
2024-02-25 18:00
Nybro Vikings IF
- Kalmar HC
5-1
2024-02-26 19:00
Södertälje SK
- IF Björklöven
3-0
2024-02-28 19:00
Djurgårdens IF
- IF Björklöven
2-1
2024-02-28 19:00
Kalmar HC -
AIK
2-3
2024-02-28 19:00
Mora IK
- Södertälje SK
2-0
2024-02-28 19:00
Tingsryds AIF -
Brynäs IF
2-5
2024-02-28 19:00
Västervik IK -
BIK Karlskoga
3-5
2024-02-28 19:00
Västerås IK
- Almtuna IS
5-3
2024-02-28 19:00
Östersunds IK -
Nybro Vikings IF
3-4
2024-03-01 19:00
AIK
- Västerås IK
5-2
2024-03-01 19:00
Almtuna IS
- Djurgårdens IF
2-1
2024-03-01 19:00
BIK Karlskoga
- Tingsryds AIF
5-1
2024-03-01 19:00
Brynäs IF
- Kalmar HC
5-1
2024-03-01 19:00
IF Björklöven
- Mora IK
5-0
2024-03-01 19:00
Östersunds IK
- Västervik IK
5-3
2024-03-02 15:00
Nybro Vikings IF
- Södertälje SK
3-2 str
2024-03-02 18:00
Västerås IK -
Djurgårdens IF
2-3 str
2024-03-06 19:00
Brynäs IF
- Västervik IK
4-2
2024-03-06 19:00
Djurgårdens IF
- Östersunds IK
8-2
2024-03-06 19:00
IF Björklöven -
AIK
0-4
2024-03-06 19:00
Kalmar HC
- Almtuna IS
5-1
2024-03-06 19:00
Mora IK
- Västerås IK
4-1
2024-03-06 19:00
Nybro Vikings IF -
BIK Karlskoga
1-2
2024-03-06 19:00
Södertälje SK
- Tingsryds AIF
3-2 sd
2024-03-08 19:00
AIK -
Almtuna IS
3-4 sd
2024-03-08 19:00
BIK Karlskoga -
Mora IK
2-3
2024-03-08 19:00
Kalmar HC -
Djurgårdens IF
1-4
2024-03-08 19:00
Tingsryds AIF -
Nybro Vikings IF
1-7
2024-03-08 19:00
Västervik IK -
IF Björklöven
1-5
2024-03-08 19:00
Västerås IK -
Brynäs IF
0-4
2024-03-08 19:00
Östersunds IK -
Södertälje SK
1-2
Ansvarsfriskrivning:Data och information tillhandahålls enbart som informationsmaterial. Vi tar inte ansvar för eventuella felaktigheter i denna information.