Fotball > Skottland >  Premiership League Kamper:KomplettFremtidige
Runde / Komplett
Runde Dato Kamp Resultat  
Runde 1
  2020-08-01 13:30 Aberdeen - Glasgow Rangers 0-1
  2020-08-01 16:00 Dundee United - St. Johnstone 1-1
  2020-08-01 16:00 Hibernian - Kilmarnock 2-1
  2020-08-01 16:00 St. Mirren - Livingston 1-0
  2020-08-02 17:30 Celtic - Hamilton 5-1
  2020-08-03 20:45 Ross County - Motherwell 1-0
Runde 2
  2020-08-08 16:00 Hamilton - Ross County 0-1
  2020-08-08 16:00 Livingston - Hibernian 1-4
  2020-08-08 16:00 Motherwell - Dundee United 0-1
  2020-08-09 16:00 Glasgow Rangers - St. Mirren 3-0
  2020-08-09 17:30 Kilmarnock - Celtic 1-1
  2020-08-20 20:30 St. Johnstone - Aberdeen 0-1
Runde 3
  2020-08-11 19:00 Dundee United - Hibernian 0-1
  2020-08-12 20:45 Glasgow Rangers - St. Johnstone 3-0
  2020-08-12 20:45 Motherwell - Livingston 2-2
  2020-08-12 20:45 Ross County - Kilmarnock 2-2
  2020-09-16 20:45 St. Mirren - Celtic 1-2
  2020-10-20 20:00 Aberdeen - Hamilton 4-2
Runde 4
  2020-08-15 16:00 Hamilton - St. Mirren 0-1
  2020-08-15 16:00 Kilmarnock - St. Johnstone 1-2
  2020-08-15 16:00 Ross County - Dundee United 1-2
  2020-08-15 18:30 Hibernian - Motherwell 0-0
  2020-08-16 17:30 Livingston - Glasgow Rangers 0-0
  2021-02-17 19:00 Celtic - Aberdeen 1-0
Runde 5
  2020-08-22 16:00 Glasgow Rangers - Kilmarnock 2-0
  2020-08-22 16:00 Motherwell - Hamilton 0-1
  2020-08-22 16:00 St. Mirren - Ross County 1-1
  2020-08-22 18:30 Dundee United - Celtic 0-1
  2020-08-23 16:00 Aberdeen - Livingston 2-1
  2020-08-23 17:30 St. Johnstone - Hibernian 0-1
Runde 6
  2020-08-29 16:00 Kilmarnock - Dundee United 4-0
  2020-08-29 16:00 Livingston - Ross County 1-0
  2020-08-29 16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1-0
  2020-08-29 18:30 Hamilton - Glasgow Rangers 0-2
  2020-08-30 16:00 Celtic - Motherwell 3-0
  2020-08-30 17:30 Hibernian - Aberdeen 0-1
Runde 7
  2020-09-12 16:00 Aberdeen - Kilmarnock 1-0
  2020-09-12 16:00 Glasgow Rangers - Dundee United 4-0
  2020-09-12 16:00 Livingston - Hamilton 1-2
  2020-09-12 16:00 Motherwell - St. Johnstone 1-0
  2020-09-12 16:00 Ross County - Celtic 0-5
  2020-09-12 16:00 St. Mirren - Hibernian 0-3
Runde 8
  2020-09-19 16:00 Celtic - Livingston 3-2
  2020-09-19 16:00 Dundee United - St. Mirren 2-1
  2020-09-19 16:00 Kilmarnock - Hamilton 2-1
  2020-09-19 16:00 St. Johnstone - Ross County 0-1
  2020-09-20 13:00 Hibernian - Glasgow Rangers 2-2
  2020-09-20 16:00 Aberdeen - Motherwell 0-3
Runde 9
  2020-09-26 16:00 Hamilton - Dundee United 1-1
  2020-09-26 16:00 Livingston - St. Johnstone 2-0
  2020-09-26 16:00 St. Mirren - Kilmarnock 0-1
  2020-09-27 13:00 Motherwell - Glasgow Rangers 1-5
  2020-09-27 16:00 Celtic - Hibernian 3-0
  2020-09-27 16:00 Ross County - Aberdeen 0-3
Runde 10
  2020-10-02 20:45 Aberdeen - St. Mirren 2-1
  2020-10-02 20:45 Dundee United - Livingston 1-2
  2020-10-02 20:45 Hibernian - Hamilton 3-2
  2020-10-04 13:00 St. Johnstone - Celtic 0-2
  2020-10-04 16:00 Glasgow Rangers - Ross County 2-0
  2021-02-10 19:00 Kilmarnock - Motherwell 0-1
Runde 11
  2020-10-17 13:30 Celtic - Glasgow Rangers 0-2
  2020-10-17 16:00 Dundee United - Aberdeen 0-0
  2020-10-17 16:00 Hamilton - St. Johnstone 3-5
  2020-10-17 16:00 Livingston - Kilmarnock 1-3
  2020-10-17 16:00 Ross County - Hibernian 0-0
  2021-02-24 19:00 St. Mirren - Motherwell 0-0
Runde 12
  2020-10-24 16:00 Kilmarnock - Hibernian 0-1
  2020-10-24 16:00 Motherwell - Ross County 4-0
  2020-10-24 16:00 St. Johnstone - Dundee United 0-0
  2020-10-25 13:00 Aberdeen - Celtic 3-3
  2020-10-25 16:00 Glasgow Rangers - Livingston 2-0
  2021-02-17 19:00 St. Mirren - Hamilton 1-1
Runde 13
  2020-10-31 16:00 Dundee United - Ross County 2-1
  2020-10-31 16:00 Livingston - Motherwell 0-2
  2020-11-01 13:00 Kilmarnock - Glasgow Rangers 0-1
  2020-11-24 20:00 Hibernian - St. Johnstone 2-2
  2020-11-25 20:00 Hamilton - Aberdeen 1-1
  2021-01-30 16:00 Celtic - St. Mirren 1-2
Runde 14
  2020-11-06 20:45 Aberdeen - Hibernian 2-0
  2020-11-06 20:45 Ross County - Livingston 1-1
  2020-11-06 20:45 St. Johnstone - Kilmarnock 1-0
  2020-11-06 20:45 St. Mirren - Dundee United 0-0
  2020-11-08 13:00 Motherwell - Celtic 1-4
  2020-11-08 16:00 Glasgow Rangers - Hamilton 8-0
Runde 15
  2020-11-21 16:00 Dundee United - Hamilton 2-1
  2020-11-21 16:00 Hibernian - Celtic 2-2
  2020-11-21 16:00 Kilmarnock - Ross County 3-1
  2020-11-21 16:00 Livingston - St. Mirren 0-1
  2020-11-21 16:00 St. Johnstone - Motherwell 1-1
  2020-11-22 13:00 Glasgow Rangers - Aberdeen 4-0
Runde 16
  2020-12-05 16:00 Hamilton - Kilmarnock 1-0
  2020-12-05 16:00 Livingston - Dundee United 2-0
  2020-12-05 16:00 Motherwell - Hibernian 0-3
  2020-12-05 16:00 St. Mirren - Aberdeen 1-1
  2020-12-06 13:00 Ross County - Glasgow Rangers 0-4
  2020-12-06 16:00 Celtic - St. Johnstone 1-1
Runde 17
  2020-12-12 16:00 Aberdeen - Ross County 2-0
  2020-12-12 16:00 Hamilton - Hibernian 0-4
  2020-12-12 16:00 Motherwell - St. Mirren 0-1
  2020-12-12 16:00 St. Johnstone - Livingston 1-2
  2020-12-13 13:00 Dundee United - Glasgow Rangers 1-2
  2020-12-13 16:00 Celtic - Kilmarnock 2-0
Runde 18
  2020-12-19 16:00 Glasgow Rangers - Motherwell 3-1
  2020-12-19 16:00 Hibernian - Dundee United 1-1
  2020-12-19 16:00 Ross County - Hamilton 0-2
  2020-12-19 16:00 St. Mirren - St. Johnstone 3-2
  2020-12-20 13:00 Kilmarnock - Aberdeen 0-2
  2021-01-20 21:15 Livingston - Celtic 2-2
Runde 19
  2020-12-23 19:00 Celtic - Ross County 2-0
  2020-12-23 19:00 Hamilton - Livingston 0-2
  2020-12-23 19:00 Hibernian - St. Mirren 1-0
  2020-12-23 19:00 St. Johnstone - Glasgow Rangers 0-3
  2020-12-23 19:15 Motherwell - Aberdeen 0-0
  2020-12-23 19:30 Dundee United - Kilmarnock 2-0
Runde 20
  2020-12-26 13:30 Glasgow Rangers - Hibernian 1-0
  2020-12-26 16:00 Aberdeen - St. Johnstone 2-1
  2020-12-26 16:00 Dundee United - Motherwell 1-1
  2020-12-26 16:00 Hamilton - Celtic 0-3
  2020-12-26 16:00 Kilmarnock - Livingston 1-2
  2020-12-26 16:00 Ross County - St. Mirren 0-2
Runde 21
  2020-12-30 16:00 Celtic - Dundee United 3-0
  2020-12-30 16:00 St. Johnstone - Hamilton 0-0
  2020-12-30 16:00 St. Mirren - Glasgow Rangers 0-2
  2020-12-30 19:00 Hibernian - Ross County 0-2
  2020-12-30 19:15 Motherwell - Kilmarnock 0-2
  2021-01-30 16:00 Livingston - Aberdeen 0-0
Runde 22
  2021-01-02 13:30 Glasgow Rangers - Celtic 1-0
  2021-01-02 16:00 Aberdeen - Dundee United 0-0
  2021-01-02 16:00 Hamilton - Motherwell 3-0
  2021-01-02 16:00 Hibernian - Livingston 0-3
  2021-01-02 16:00 Kilmarnock - St. Mirren 1-1
  2021-01-02 16:00 Ross County - St. Johnstone 1-1
Runde 23
  2021-01-09 16:00 Kilmarnock - Hamilton 2-0
  2021-01-09 16:00 St. Mirren - Motherwell 1-1
  2021-01-10 16:00 Aberdeen - Glasgow Rangers 1-2
  2021-01-10 16:00 Livingston - Ross County 3-1
  2021-01-11 20:45 Celtic - Hibernian 1-1
  2021-01-12 19:30 Dundee United - St. Johnstone 2-2
Runde 24
  2021-01-16 16:00 Celtic - Livingston 0-0
  2021-01-16 16:00 Hamilton - Dundee United 0-0
  2021-01-16 16:00 Hibernian - Kilmarnock 2-0
  2021-01-16 16:00 Ross County - Aberdeen 4-1
  2021-01-16 16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1-0
  2021-01-17 13:00 Motherwell - Glasgow Rangers 1-1
Runde 25
  2021-01-23 16:00 Aberdeen - Motherwell 2-0
  2021-01-23 16:00 Glasgow Rangers - Ross County 5-0
  2021-01-30 16:00 Dundee United - Hibernian 0-2
  2021-01-30 16:00 Kilmarnock - St. Johnstone 2-3
  2021-02-10 21:00 St. Mirren - Celtic 0-4
  2021-03-13 16:00 Livingston - Hamilton    
Runde 26
  2021-01-27 19:00 Dundee United - St. Mirren 1-5
  2021-01-27 19:00 Ross County - Motherwell 1-2
  2021-01-27 19:00 St. Johnstone - Aberdeen 0-0
  2021-01-27 20:45 Celtic - Hamilton 2-0
  2021-01-27 20:45 Hibernian - Glasgow Rangers 0-1
  2021-01-27 20:45 Livingston - Kilmarnock 2-0
Runde 27
  2021-02-02 19:00 Aberdeen - Livingston 0-2
  2021-02-02 19:00 St. Mirren - Hibernian 1-2
  2021-02-02 20:45 Kilmarnock - Celtic 0-4
  2021-02-03 19:00 Hamilton - Ross County 1-2
  2021-02-03 19:00 Motherwell - Dundee United 2-1
  2021-02-03 20:45 Glasgow Rangers - St. Johnstone 1-0
Runde 28
  2021-02-06 16:00 Celtic - Motherwell 2-1
  2021-02-06 16:00 Hibernian - Aberdeen 2-0
  2021-02-06 16:00 Livingston - St. Johnstone 1-2
  2021-02-06 16:00 Ross County - Dundee United 0-2
  2021-02-06 16:00 St. Mirren - Kilmarnock 2-0
  2021-02-07 13:00 Hamilton - Glasgow Rangers 1-1
Runde 29
  2021-02-13 16:00 Aberdeen - St. Mirren 0-0
  2021-02-13 16:00 Dundee United - Livingston 3-0
  2021-02-13 16:00 Glasgow Rangers - Kilmarnock 1-0
  2021-02-13 16:00 Motherwell - Hamilton 1-4
  2021-02-14 13:00 St. Johnstone - Celtic 1-2
  2021-03-13 16:00 Ross County - Hibernian    
Runde 30
  2021-02-27 16:00 Celtic - Aberdeen 1-0
  2021-02-27 16:00 Hibernian - Motherwell 0-2
  2021-02-27 16:00 Kilmarnock - Dundee United 1-1
  2021-02-27 16:00 St. Mirren - Ross County 1-0
  2021-03-03 19:00 Hamilton - St. Johnstone    
  2021-03-03 19:00 Livingston - Glasgow Rangers    
Runde 31
  2021-03-06 16:00 Aberdeen - Hamilton    
  2021-03-06 16:00 Glasgow Rangers - St. Mirren    
  2021-03-06 16:00 Motherwell - Livingston    
  2021-03-06 16:00 Ross County - Kilmarnock    
  2021-03-06 16:00 St. Johnstone - Hibernian    
  2021-03-07 13:00 Dundee United - Celtic    
Runde 32
  2021-03-20 16:00 Dundee United - Aberdeen    
  2021-03-20 16:00 Hamilton - St. Mirren    
  2021-03-20 16:00 Kilmarnock - Motherwell    
  2021-03-20 16:00 Livingston - Hibernian    
  2021-03-20 16:00 St. Johnstone - Ross County    
  2021-03-21 13:00 Celtic - Glasgow Rangers    
Runde 33
  2021-02-20 16:00 Aberdeen - Kilmarnock 1-0
  2021-02-20 16:00 Hibernian - Hamilton 2-0
  2021-02-20 16:00 Motherwell - St. Johnstone 0-3
  2021-02-20 16:00 St. Mirren - Livingston 1-1
  2021-02-21 16:00 Glasgow Rangers - Dundee United 4-1
  2021-02-21 20:30 Ross County - Celtic 1-0

fraskrive seg:Dataene oppgis kun for informasjon,og vi påtar oss ikke ansvar for eventuelle feil.
Powered by
Score24.com