All Boys
Argentinos Juniors
Arsenal de Sarandí
Atlético Rafaela
Belgrano
Boca Juniors
Colón de Santa Fe
Estudiantes de La Plata
Gimnasia de La Plata
Godoy Cruz
Lanús
Newell's Old Boys
Olimpo
Quilmes
Racing Club
River Plate
Rosario Central
San Lorenzo
Tigre
Vélez Sarsfield
All Boys
Argentinos Juniors
Arsenal de Sarandí
Atlético Rafaela
Belgrano
Boca Juniors
Colón de Santa Fe
Estudiantes de La Plata
Gimnasia de La Plata
Godoy Cruz
Lanús
Newell's Old Boys
Olimpo
Quilmes
Racing Club
River Plate
Rosario Central
San Lorenzo
Tigre
Vélez Sarsfield
Labdarúgás > Argentína >
Primera División - Torneo Final
Fixtures:
Befejezett
Következő
Kör / Befejezett
Kör
Dátum
Esemény
Eredmény
Kör 1
2014-02-07 21:00
Estudiantes de La Plata
- Arsenal de Sarandí
1-0
2014-02-07 23:15
Vélez Sarsfield - Tigre
0-0
2014-02-08 01:30
Olimpo
- San Lorenzo
2-0
2014-02-08 22:30
Argentinos Juniors
- Godoy Cruz
2-1
2014-02-08 23:30
Atlético Rafaela - All Boys
1-1
2014-02-09 00:30
Racing Club
- Colón de Santa Fe
3-0
2014-02-09 21:00
Quilmes -
Rosario Central
0-1
2014-02-09 22:15
Newell's Old Boys - Boca Juniors
0-0
2014-02-10 01:30
River Plate
- Gimnasia de La Plata
1-0
2014-02-11 01:15
Belgrano - Lanús
2-2
Kör 2
2014-02-14 23:15
Godoy Cruz
- Quilmes
2-0
2014-02-15 21:00
All Boys -
Estudiantes de La Plata
0-1
2014-02-15 22:00
Arsenal de Sarandí -
Vélez Sarsfield
1-3
2014-02-15 23:10
Tigre - Olimpo
0-0
2014-02-16 00:30
San Lorenzo
- Racing Club
1-0
2014-02-16 01:15
Colón de Santa Fe
- Argentinos Juniors
1-0
2014-02-16 21:00
Gimnasia de La Plata
- Newell's Old Boys
3-0
2014-02-16 21:00
Lanús -
Atlético Rafaela
0-3
2014-02-16 22:15
Rosario Central - River Plate
1-1
2014-02-17 01:30
Boca Juniors -
Belgrano
2-3
Kör 3
2014-02-18 21:00
Olimpo -
Arsenal de Sarandí
0-2
2014-02-18 23:15
Vélez Sarsfield
- All Boys
3-0
2014-02-19 01:30
Racing Club -
Tigre
0-1
2014-02-19 21:00
Quilmes -
Colón de Santa Fe
0-2
2014-02-19 23:15
Argentinos Juniors -
San Lorenzo
0-2
2014-02-19 23:15
Estudiantes de La Plata
- Lanús
2-1
2014-02-20 01:30
River Plate -
Godoy Cruz
1-2
2014-02-20 21:00
Belgrano - Newell's Old Boys
1-1
2014-02-20 23:30
Rosario Central
- Gimnasia de La Plata
3-1
2014-02-21 01:20
Atlético Rafaela
- Boca Juniors
1-0
Kör 4
2014-02-22 21:00
Lanús
- Vélez Sarsfield
3-2
2014-02-22 23:15
All Boys
- Olimpo
1-0
2014-02-23 00:30
Arsenal de Sarandí
- Racing Club
3-1
2014-02-23 21:00
Newell's Old Boys
- Atlético Rafaela
4-1
2014-02-23 21:00
San Lorenzo
- Quilmes
1-0
2014-02-23 22:15
Boca Juniors
- Estudiantes de La Plata
1-0
2014-02-24 01:30
Colón de Santa Fe
- River Plate
3-1
2014-02-24 21:00
Godoy Cruz
- Rosario Central
3-0
2014-02-24 23:15
Tigre - Argentinos Juniors
0-0
2014-02-25 01:30
Gimnasia de La Plata - Belgrano
2-2
Kör 5
2014-02-28 22:15
Godoy Cruz -
Gimnasia de La Plata
0-2
2014-03-01 00:30
Racing Club - All Boys
1-1
2014-03-01 22:00
Vélez Sarsfield
- Boca Juniors
1-0
2014-03-01 22:15
Atlético Rafaela -
Belgrano
1-2
2014-03-02 00:10
Argentinos Juniors
- Arsenal de Sarandí
2-0
2014-03-02 00:30
Rosario Central -
Colón de Santa Fe
0-1
2014-03-02 21:00
Olimpo
- Lanús
2-0
2014-03-02 21:00
Quilmes
- Tigre
1-0
2014-03-02 22:15
River Plate
- San Lorenzo
1-0
2014-03-03 01:30
Estudiantes de La Plata - Newell's Old Boys
0-0
Kör 6
2014-03-04 21:00
Colón de Santa Fe - Godoy Cruz
1-1
2014-03-04 23:10
Gimnasia de La Plata - Atlético Rafaela
1-1
2014-03-05 02:10
All Boys - Argentinos Juniors
0-0
2014-03-05 22:00
Belgrano - Estudiantes de La Plata
1-1
2014-03-05 22:00
Lanús
- Racing Club
1-0
2014-03-06 00:10
Boca Juniors
- Olimpo
2-0
2014-03-06 02:15
Newell's Old Boys
- Vélez Sarsfield
4-1
2014-03-06 21:00
Arsenal de Sarandí -
Quilmes
0-2
2014-03-06 23:10
San Lorenzo
- Rosario Central
2-1
2014-03-07 02:10
Tigre - River Plate
0-0
Kör 7
2014-03-08 21:00
Argentinos Juniors -
Lanús
0-2
2014-03-08 21:00
Colón de Santa Fe - Gimnasia de La Plata
0-0
2014-03-08 22:00
Estudiantes de La Plata - Atlético Rafaela
0-0
2014-03-09 01:30
Vélez Sarsfield
- Belgrano
3-1
2014-03-09 21:00
Godoy Cruz - San Lorenzo
1-1
2014-03-09 22:00
Olimpo
- Newell's Old Boys
1-0
2014-03-09 22:15
River Plate
- Arsenal de Sarandí
1-0
2014-03-10 01:30
Racing Club -
Boca Juniors
1-2
2014-03-10 23:15
Quilmes -
All Boys
1-2
2014-03-11 01:30
Rosario Central - Tigre
1-1
Kör 8
2014-03-14 23:10
Atlético Rafaela
- Vélez Sarsfield
3-1
2014-03-15 20:00
Tigre - Godoy Cruz
0-0
2014-03-15 22:10
Belgrano - Olimpo
1-1
2014-03-16 00:30
San Lorenzo - Colón de Santa Fe
0-0
2014-03-16 19:00
Gimnasia de La Plata -
Estudiantes de La Plata
0-1
2014-03-16 21:00
Arsenal de Sarandí - Rosario Central
1-1
2014-03-16 21:10
Newell's Old Boys
- Racing Club
2-0
2014-03-16 22:15
Boca Juniors - Argentinos Juniors
1-1
2014-03-17 01:30
All Boys
- River Plate
3-2
2014-03-17 23:10
Lanús
- Quilmes
1-0
Kör 9
2014-03-21 22:15
Olimpo
- Atlético Rafaela
2-1
2014-03-22 00:30
Colón de Santa Fe
- Tigre
1-0
2014-03-22 21:00
Racing Club
- Belgrano
2-0
2014-03-22 22:10
Argentinos Juniors - Newell's Old Boys
0-0
2014-03-22 23:00
Rosario Central
- All Boys
2-0
2014-03-23 00:30
Vélez Sarsfield - Estudiantes de La Plata
1-1
2014-03-23 19:00
Godoy Cruz
- Arsenal de Sarandí
2-1
2014-03-23 21:00
Gimnasia de La Plata
- San Lorenzo
2-1
2014-03-23 22:15
River Plate
- Lanús
2-0
2014-03-24 01:30
Quilmes - Boca Juniors
0-0
Kör 10
2014-03-28 21:00
All Boys - Godoy Cruz
0-0
2014-03-28 23:10
Estudiantes de La Plata - Olimpo
0-0
2014-03-29 01:15
Belgrano - Argentinos Juniors
0-0
2014-03-29 22:10
Vélez Sarsfield
- Gimnasia de La Plata
5-1
2014-03-30 00:15
Newell's Old Boys - Quilmes
1-1
2014-03-30 00:30
Atlético Rafaela - Racing Club
2-2
2014-03-30 19:10
Lanús
- Rosario Central
2-1
2014-03-30 22:10
Arsenal de Sarandí
- Colón de Santa Fe
1-0
2014-03-30 23:15
Boca Juniors -
River Plate
1-2
2014-03-31 02:30
Tigre - San Lorenzo
2-2
Kör 11
2014-04-01 20:00
Quilmes
- Belgrano
1-0
2014-04-01 22:10
Olimpo -
Vélez Sarsfield
1-2
2014-04-02 00:15
Argentinos Juniors - Atlético Rafaela
0-0
2014-04-02 01:15
Racing Club - Estudiantes de La Plata
3-3
2014-04-02 20:00
Godoy Cruz
- Lanús
1-0
2014-04-02 22:10
Colón de Santa Fe
- All Boys
1-0
2014-04-02 22:10
Rosario Central
- Boca Juniors
2-1
2014-04-03 01:15
River Plate
- Newell's Old Boys
1-0
2014-04-03 22:00
Gimnasia de La Plata
- Tigre
3-1
2014-04-04 01:15
San Lorenzo
- Arsenal de Sarandí
2-0
Kör 12
2014-04-06 00:15
Lanús
- Colón de Santa Fe
1-0
2014-04-06 01:30
Vélez Sarsfield -
Racing Club
0-1
2014-04-06 20:00
Newell's Old Boys -
Rosario Central
0-1
2014-04-06 21:00
Atlético Rafaela - Quilmes
2-2
2014-04-06 22:10
All Boys -
San Lorenzo
1-2
2014-04-06 22:10
Arsenal de Sarandí -
Tigre
0-1
2014-04-06 23:15
Boca Juniors
- Godoy Cruz
3-0
2014-04-07 02:30
Belgrano
- River Plate
2-1
2014-04-08 01:10
Estudiantes de La Plata
- Argentinos Juniors
1-0
2014-04-09 00:10
Olimpo -
Gimnasia de La Plata
0-2
Kör 13
2014-04-11 23:00
Tigre
- All Boys
2-0
2014-04-12 01:10
Rosario Central - Belgrano
0-0
2014-04-12 20:00
Quilmes -
Estudiantes de La Plata
1-3
2014-04-12 22:10
Argentinos Juniors
- Vélez Sarsfield
2-1
2014-04-13 00:20
Racing Club - Olimpo
1-1
2014-04-13 01:30
San Lorenzo -
Lanús
1-4
2014-04-13 22:10
Gimnasia de La Plata
- Arsenal de Sarandí
2-0
2014-04-13 22:10
Godoy Cruz -
Newell's Old Boys
0-1
2014-04-13 23:15
River Plate
- Atlético Rafaela
2-0
2014-04-14 02:30
Colón de Santa Fe - Boca Juniors
0-0
Kör 14
2014-04-15 20:05
Olimpo
- Argentinos Juniors
3-0
2014-04-15 22:10
Vélez Sarsfield -
Quilmes
1-3
2014-04-16 20:00
Atlético Rafaela -
Rosario Central
2-3
2014-04-16 22:10
Estudiantes de La Plata - River Plate
0-0
2014-04-16 22:10
Newell's Old Boys -
Colón de Santa Fe
0-1
2014-04-17 01:10
Boca Juniors - San Lorenzo
0-0
2014-04-17 20:00
All Boys - Arsenal de Sarandí
1-1
2014-04-17 22:10
Belgrano -
Godoy Cruz
1-2
2014-04-18 01:10
Racing Club -
Gimnasia de La Plata
0-1
2014-05-01 01:10
Lanús - Tigre
0-0
Kör 15
2014-04-19 22:10
Rosario Central - Estudiantes de La Plata
0-0
2014-04-19 23:10
Quilmes -
Olimpo
0-1
2014-04-20 01:30
San Lorenzo - Newell's Old Boys
0-0
2014-04-20 21:00
Colón de Santa Fe - Belgrano
0-0
2014-04-20 22:00
Argentinos Juniors -
Racing Club
0-1
2014-04-20 22:00
Arsenal de Sarandí
- Lanús
3-1
2014-04-20 23:15
River Plate
- Vélez Sarsfield
1-0
2014-04-21 02:30
Tigre -
Boca Juniors
0-1
2014-04-21 19:00
Godoy Cruz
- Atlético Rafaela
3-0
2014-04-21 21:10
Gimnasia de La Plata
- All Boys
2-1
Kör 16
2014-04-26 00:10
Newell's Old Boys
- Tigre
2-1
2014-04-26 20:00
Belgrano - San Lorenzo
0-0
2014-04-26 22:10
Atlético Rafaela - Colón de Santa Fe
1-1
2014-04-26 23:10
Argentinos Juniors -
Gimnasia de La Plata
0-2
2014-04-27 00:20
Vélez Sarsfield
- Rosario Central
4-1
2014-04-27 01:30
Racing Club -
Quilmes
0-1
2014-04-27 21:00
Estudiantes de La Plata -
Godoy Cruz
0-1
2014-04-27 22:00
Lanús
- All Boys
1-0
2014-04-27 23:15
Boca Juniors
- Arsenal de Sarandí
4-2
2014-04-28 02:30
Olimpo - River Plate
1-1
Kör 17
2014-05-03 01:30
Quilmes
- Argentinos Juniors
1-0
2014-05-03 20:00
Colón de Santa Fe -
Estudiantes de La Plata
0-2
2014-05-03 22:10
Rosario Central - Olimpo
0-0
2014-05-04 00:20
Godoy Cruz - Vélez Sarsfield
1-1
2014-05-04 01:30
San Lorenzo
- Atlético Rafaela
2-0
2014-05-04 22:00
Arsenal de Sarandí
- Newell's Old Boys
3-2
2014-05-04 22:10
Gimnasia de La Plata - Lanús
0-0
2014-05-04 23:15
River Plate
- Racing Club
3-2
2014-05-05 02:30
All Boys -
Boca Juniors
1-3
2014-05-06 01:10
Tigre
- Belgrano
2-1
Kör 18
2014-05-09 23:00
Olimpo
- Godoy Cruz
3-1
2014-05-10 22:00
Estudiantes de La Plata
- San Lorenzo
3-0
2014-05-10 22:15
Newell's Old Boys
- All Boys
4-2
2014-05-10 23:10
Atlético Rafaela - Tigre
1-1
2014-05-11 00:20
Vélez Sarsfield
- Colón de Santa Fe
2-0
2014-05-11 01:30
Racing Club - Rosario Central
0-0
2014-05-11 22:10
Belgrano - Arsenal de Sarandí
0-0
2014-05-11 22:10
Quilmes
- Gimnasia de La Plata
2-0
2014-05-11 23:20
Boca Juniors
- Lanús
3-1
2014-05-12 02:35
Argentinos Juniors -
River Plate
0-2
Kör 19
2014-05-17 01:10
All Boys - Belgrano
0-0
2014-05-18 01:30
Rosario Central
- Argentinos Juniors
3-2
2014-05-18 20:00
Arsenal de Sarandí -
Atlético Rafaela
1-2
2014-05-18 20:00
Colón de Santa Fe
- Olimpo
2-1
2014-05-18 20:00
Godoy Cruz
- Racing Club
2-1
2014-05-18 22:30
Gimnasia de La Plata -
Boca Juniors
0-1
2014-05-18 22:30
River Plate
- Quilmes
5-0
2014-05-18 22:30
Tigre
- Estudiantes de La Plata
2-1
2014-05-19 02:30
Lanús - Newell's Old Boys
1-1
2014-05-20 01:30
San Lorenzo -
Vélez Sarsfield
2-3
Lemondás:Data and information is provided for informational purposes only. Az információ helyességét nem garantáljuk.