DSV Leoben
FC Dornbirn 1913
FC Flyeralarm Admira
FC Liefering
First Vienna FC 1894
Floridsdorfer AC
Grazer AK 1902
Kapfenberger SV 1919
SC Bregenz
SKN St. Polten
SKU Amstetten
SV Guntamatic Ried
SV Horn
SV Lafnitz
Stripfing
Sturm Graz Amateure
DSV Leoben
FC Dornbirn 1913
FC Flyeralarm Admira
FC Liefering
First Vienna FC 1894
Floridsdorfer AC
Grazer AK 1902
Kapfenberger SV 1919
SC Bregenz
SKN St. Polten
SKU Amstetten
SV Guntamatic Ried
SV Horn
SV Lafnitz
Stripfing
Sturm Graz Amateure
Football > Austria >
Erste Liga
Program:
Complet
Urmeaza
Etapa / Complet
Etapa
Data
Eveniment
Rezultat
Etapa 1
2023-07-28 17:45
DSV Leoben
- SV Horn
3-2
2023-07-28 17:45
FC Flyeralarm Admira
- Stripfing
1-0
2023-07-28 17:45
FC Liefering -
FC Dornbirn 1913
0-1
2023-07-28 17:45
Grazer AK 1902
- SKU Amstetten
3-0
2023-07-28 17:45
SC Bregenz
- First Vienna FC 1894
2-0
2023-07-28 17:45
SV Lafnitz
- Kapfenberger SV 1919
3-0
2023-07-30 10:30
Floridsdorfer AC - SV Guntamatic Ried
1-1
2023-07-30 10:30
Sturm Graz Amateure -
SKN St. Polten
1-4
Etapa 2
2023-08-04 18:10
FC Dornbirn 1913 -
Grazer AK 1902
0-1
2023-08-04 18:10
Kapfenberger SV 1919 - Floridsdorfer AC
1-1
2023-08-04 18:10
SKN St. Polten
- SV Lafnitz
2-0
2023-08-04 18:10
Stripfing -
DSV Leoben
1-4
2023-08-04 20:30
SV Guntamatic Ried - FC Flyeralarm Admira
2-2
2023-08-05 20:00
SKU Amstetten -
SC Bregenz
1-2
2023-08-06 10:30
First Vienna FC 1894 - Sturm Graz Amateure
2-2
2023-08-22 18:30
SV Horn
- FC Liefering
2-1
Etapa 3
2023-08-11 18:10
FC Flyeralarm Admira
- SV Horn
1-0
2023-08-11 18:10
SKN St. Polten -
FC Liefering
0-1
2023-08-11 18:10
Stripfing
- SV Guntamatic Ried
1-0
2023-08-11 20:30
First Vienna FC 1894 -
Grazer AK 1902
2-3
2023-08-12 14:30
SC Bregenz -
Kapfenberger SV 1919
0-2
2023-08-12 14:30
SV Lafnitz
- FC Dornbirn 1913
1-0
2023-08-13 10:30
DSV Leoben
- SKU Amstetten
1-0
2023-08-13 10:30
Sturm Graz Amateure - Floridsdorfer AC
2-2
Etapa 4
2023-08-18 18:10
FC Liefering
- SC Bregenz
2-1
2023-08-18 18:10
Floridsdorfer AC
- SV Lafnitz
3-0
2023-08-18 18:10
SKU Amstetten - Stripfing
1-1
2023-08-18 18:10
SV Guntamatic Ried
- DSV Leoben
2-0
2023-08-18 18:10
SV Horn
- First Vienna FC 1894
2-0
2023-08-18 20:30
Grazer AK 1902
- Sturm Graz Amateure
1-0
2023-08-19 14:30
FC Dornbirn 1913
- FC Flyeralarm Admira
1-0
2023-08-20 12:30
Kapfenberger SV 1919 -
SKN St. Polten
0-3
Etapa 5
2023-08-25 18:10
DSV Leoben -
First Vienna FC 1894
0-1
2023-08-25 18:10
FC Flyeralarm Admira
- SKU Amstetten
3-1
2023-08-25 18:10
FC Liefering - SV Guntamatic Ried
1-1
2023-08-25 18:10
SKN St. Polten
- Floridsdorfer AC
2-0
2023-08-25 18:10
Stripfing
- SV Horn
3-1
2023-08-25 20:30
FC Dornbirn 1913 -
SC Bregenz
0-5
2023-08-27 10:30
Sturm Graz Amateure - Kapfenberger SV 1919
3-3
2023-08-27 10:30
SV Lafnitz
- Grazer AK 1902
4-1
Etapa 6
2023-09-01 18:10
FC Flyeralarm Admira - Sturm Graz Amateure
1-1
2023-09-01 18:10
First Vienna FC 1894
- Stripfing
1-0
2023-09-01 18:10
Floridsdorfer AC
- FC Liefering
3-1
2023-09-01 18:10
SKU Amstetten -
SKN St. Polten
0-1
2023-09-01 20:30
Grazer AK 1902
- SV Guntamatic Ried
1-0
2023-09-02 14:30
SC Bregenz
- SV Lafnitz
2-1
2023-09-02 14:30
SV Horn
- FC Dornbirn 1913
3-0
2023-09-03 10:30
Kapfenberger SV 1919
- DSV Leoben
2-1
Etapa 7
2023-09-15 18:10
FC Dornbirn 1913
- SKU Amstetten
1-0
2023-09-15 18:10
FC Liefering -
Stripfing
1-2
2023-09-15 18:10
Floridsdorfer AC
- FC Flyeralarm Admira
3-2
2023-09-15 18:10
SKN St. Polten -
First Vienna FC 1894
1-2
2023-09-15 18:10
SV Lafnitz
- SV Horn
2-0
2023-09-15 20:30
DSV Leoben -
Grazer AK 1902
1-2
2023-09-17 10:30
Sturm Graz Amateure -
SC Bregenz
0-2
2023-09-17 10:30
SV Guntamatic Ried
- Kapfenberger SV 1919
2-0
Etapa 8
2023-09-22 18:10
DSV Leoben -
Floridsdorfer AC
0-4
2023-09-22 18:10
SKU Amstetten -
SV Lafnitz
1-2
2023-09-22 18:10
Stripfing -
Kapfenberger SV 1919
2-3
2023-09-22 21:00
FC Flyeralarm Admira - SKN St. Polten
2-2
2023-09-23 14:30
First Vienna FC 1894 - FC Dornbirn 1913
0-0
2023-09-23 14:30
Grazer AK 1902
- FC Liefering
3-0
2023-09-23 20:00
SC Bregenz - SV Guntamatic Ried
0-0
2023-09-24 10:30
SV Horn
- Sturm Graz Amateure
4-0
Etapa 9
2023-09-29 18:10
FC Dornbirn 1913 -
Stripfing
1-3
2023-09-29 18:10
FC Liefering - DSV Leoben
2-2
2023-09-29 18:10
SV Guntamatic Ried
- SV Horn
5-0
2023-09-29 20:30
SKN St. Polten -
Grazer AK 1902
1-3
2023-09-30 14:30
Floridsdorfer AC -
SC Bregenz
1-2
2023-09-30 14:30
Kapfenberger SV 1919 - FC Flyeralarm Admira
1-1
2023-10-01 10:30
Sturm Graz Amateure
- SKU Amstetten
3-2
2023-10-01 10:30
SV Lafnitz -
First Vienna FC 1894
2-3
Etapa 10
2023-10-06 18:10
DSV Leoben - SV Lafnitz
1-1
2023-10-06 18:10
SKU Amstetten -
SV Guntamatic Ried
2-3
2023-10-06 18:10
Stripfing
- SKN St. Polten
4-1
2023-10-06 18:10
SV Horn -
Kapfenberger SV 1919
0-2
2023-10-06 20:30
First Vienna FC 1894 - Floridsdorfer AC
2-2
2023-10-07 14:30
FC Dornbirn 1913 -
Sturm Graz Amateure
2-3
2023-10-07 14:30
Grazer AK 1902
- SC Bregenz
1-0
2023-10-08 10:30
FC Liefering - FC Flyeralarm Admira
1-1
Etapa 11
2023-10-20 18:10
Floridsdorfer AC - SKU Amstetten
0-0
2023-10-20 18:10
SV Guntamatic Ried
- First Vienna FC 1894
4-1
2023-10-20 18:10
SV Lafnitz -
Stripfing
0-3
2023-10-20 20:30
FC Flyeralarm Admira - Grazer AK 1902
0-0
2023-10-21 14:30
Kapfenberger SV 1919
- FC Dornbirn 1913
3-2
2023-10-21 14:30
SC Bregenz
- SV Horn
3-1
2023-10-21 14:30
Sturm Graz Amateure - FC Liefering
1-1
2023-10-22 10:30
SKN St. Polten -
DSV Leoben
1-2
Etapa 12
2023-10-27 18:10
DSV Leoben
- FC Flyeralarm Admira
3-2
2023-10-27 18:10
FC Dornbirn 1913 -
Floridsdorfer AC
1-2
2023-10-27 18:10
SKU Amstetten - Kapfenberger SV 1919
1-1
2023-10-27 18:10
SV Horn -
Grazer AK 1902
1-2
2023-10-27 18:10
SV Lafnitz
- Sturm Graz Amateure
5-2
2023-10-28 14:30
First Vienna FC 1894
- FC Liefering
2-0
2023-10-28 14:30
Stripfing - SC Bregenz
1-1
2023-10-29 10:30
SV Guntamatic Ried - SKN St. Polten
1-1
Etapa 13
2023-11-03 18:10
Floridsdorfer AC -
SV Horn
0-1
2023-11-03 20:30
FC Flyeralarm Admira
- SV Lafnitz
1-0
2023-11-04 14:30
FC Liefering - SKU Amstetten
2-2
2023-11-04 14:30
Kapfenberger SV 1919 - First Vienna FC 1894
0-0
2023-11-04 14:30
SKN St. Polten
- FC Dornbirn 1913
2-0
2023-11-05 10:30
SC Bregenz - DSV Leoben
0-0
2023-11-05 12:30
Grazer AK 1902
- Stripfing
3-0
2023-12-06 18:30
Sturm Graz Amateure -
SV Guntamatic Ried
0-5
Etapa 14
2023-11-10 18:10
First Vienna FC 1894
- FC Flyeralarm Admira
2-1
2023-11-10 18:10
Stripfing
- Sturm Graz Amateure
2-1
2023-11-10 18:10
SV Guntamatic Ried
- SV Lafnitz
5-0
2023-11-10 18:10
SV Horn
- SKU Amstetten
3-1
2023-11-10 20:30
SC Bregenz -
SKN St. Polten
2-3
2023-11-11 14:30
DSV Leoben
- FC Dornbirn 1913
6-0
2023-11-12 10:30
Grazer AK 1902 -
Floridsdorfer AC
1-3
2023-11-12 12:30
FC Liefering -
Kapfenberger SV 1919
0-1
Etapa 15
2023-11-24 18:10
Floridsdorfer AC
- Stripfing
2-0
2023-11-24 18:10
SKN St. Polten -
SV Horn
0-2
2023-11-24 20:30
Kapfenberger SV 1919 -
Grazer AK 1902
2-3
2023-11-25 14:30
FC Dornbirn 1913 -
SV Guntamatic Ried
0-2
2023-11-25 14:30
FC Flyeralarm Admira -
SC Bregenz
1-3
2023-11-25 14:30
SV Lafnitz -
FC Liefering
1-6
2023-11-26 10:30
SKU Amstetten -
First Vienna FC 1894
1-3
2023-11-26 10:30
Sturm Graz Amateure -
DSV Leoben
0-2
Etapa 16
2023-12-01 18:10
Kapfenberger SV 1919 -
SV Lafnitz
2-4
2023-12-01 18:10
SKN St. Polten
- Sturm Graz Amateure
3-1
2023-12-01 18:10
Stripfing -
FC Flyeralarm Admira
0-4
2024-02-16 18:10
SV Horn -
DSV Leoben
0-3
2024-02-16 20:30
SV Guntamatic Ried -
Floridsdorfer AC
0-2
2024-02-17 14:30
FC Dornbirn 1913 -
FC Liefering
1-2
2024-02-17 14:30
First Vienna FC 1894 -
SC Bregenz
1-2
2024-02-17 14:30
SKU Amstetten -
Grazer AK 1902
1-3
Etapa 17
2024-02-23 18:10
DSV Leoben
- Stripfing
4-0
2024-02-23 18:10
FC Liefering
- SV Horn
2-1
2024-02-23 18:10
Floridsdorfer AC - Kapfenberger SV 1919
0-0
2024-02-23 20:30
SV Lafnitz -
SKN St. Polten
0-1
2024-02-24 14:30
Grazer AK 1902
- FC Dornbirn 1913
3-0
2024-02-24 14:30
SC Bregenz -
SKU Amstetten
0-1
2024-02-24 14:30
Sturm Graz Amateure - First Vienna FC 1894
1-1
2024-02-25 10:30
FC Flyeralarm Admira
- SV Guntamatic Ried
3-2
Etapa 18
2024-03-01 18:10
Floridsdorfer AC
- Sturm Graz Amateure
1-0
2024-03-01 18:10
SKU Amstetten -
DSV Leoben
0-1
2024-03-01 18:10
SV Guntamatic Ried
- Stripfing
5-0
2024-03-01 20:00
Grazer AK 1902 - First Vienna FC 1894
2-2
2024-03-02 14:30
FC Dornbirn 1913 -
SV Lafnitz
0-2
2024-03-02 14:30
FC Liefering
- SKN St. Polten
3-1
2024-03-02 14:30
Kapfenberger SV 1919 -
SC Bregenz
1-3
2024-03-03 10:30
SV Horn
- FC Flyeralarm Admira
1-0
Etapa 19
2024-03-08 18:10
First Vienna FC 1894 -
SV Horn
1-2
2024-03-08 18:10
SC Bregenz - FC Liefering
1-1
2024-03-08 18:10
SKN St. Polten
- Kapfenberger SV 1919
2-0
2024-03-08 18:10
Stripfing -
SKU Amstetten
0-2
2024-03-08 18:10
SV Lafnitz
- Floridsdorfer AC
2-1
2024-03-08 20:30
DSV Leoben
- SV Guntamatic Ried
1-0
2024-03-09 14:30
FC Flyeralarm Admira
- FC Dornbirn 1913
1-0
2024-03-10 10:30
Sturm Graz Amateure -
Grazer AK 1902
0-1
Etapa 20
2024-03-15 18:10
First Vienna FC 1894
- DSV Leoben
1-0
2024-03-15 18:10
Grazer AK 1902 - SV Lafnitz
1-1
2024-03-15 18:10
SKU Amstetten -
FC Flyeralarm Admira
1-3
2024-03-15 18:10
SV Guntamatic Ried
- FC Liefering
3-2
2024-03-15 18:10
SV Horn
- Stripfing
2-1
2024-03-15 20:30
Floridsdorfer AC
- SKN St. Polten
2-1
2024-03-16 14:30
Kapfenberger SV 1919 - Sturm Graz Amateure
1-1
2024-03-17 10:30
SC Bregenz -
FC Dornbirn 1913
1-4
Etapa 21
2024-03-29 18:10
DSV Leoben - Kapfenberger SV 1919
0-0
2024-03-29 18:10
SKN St. Polten
- SKU Amstetten
3-1
2024-03-29 20:30
SV Guntamatic Ried -
Grazer AK 1902
0-1
2024-03-30 14:30
FC Dornbirn 1913
- SV Horn
4-0
2024-03-30 14:30
SV Lafnitz
- SC Bregenz
3-0
2024-03-31 10:30
Stripfing
- First Vienna FC 1894
3-2
2024-03-31 10:30
Sturm Graz Amateure -
FC Flyeralarm Admira
1-3
2024-03-31 12:30
FC Liefering
- Floridsdorfer AC
4-1
Etapa 22
2024-04-05 18:10
First Vienna FC 1894
- SKN St. Polten
7-3
2024-04-05 18:10
Kapfenberger SV 1919 -
SV Guntamatic Ried
1-3
2024-04-05 18:10
Stripfing -
FC Liefering
1-2
2024-04-05 18:10
SV Horn
- SV Lafnitz
2-1
2024-04-06 14:30
Grazer AK 1902 - DSV Leoben
1-1
2024-04-06 14:30
SC Bregenz - Sturm Graz Amateure
3-3
2024-04-06 14:30
SKU Amstetten -
FC Dornbirn 1913
0-1
2024-04-07 10:30
FC Flyeralarm Admira - Floridsdorfer AC
0-0
Etapa 23
2024-04-12 18:10
FC Dornbirn 1913
- First Vienna FC 1894
1-0
2024-04-12 18:10
FC Liefering
- Grazer AK 1902
2-0
2024-04-12 18:10
Kapfenberger SV 1919
- Stripfing
3-1
2024-04-12 18:10
SKN St. Polten -
FC Flyeralarm Admira
0-3
2024-04-12 20:30
Floridsdorfer AC -
DSV Leoben
0-2
2024-04-13 20:00
SV Guntamatic Ried
- SC Bregenz
5-0
2024-04-14 10:30
Sturm Graz Amateure
- SV Horn
2-1
2024-04-14 10:30
SV Lafnitz - SKU Amstetten
2-2
Etapa 24
2024-04-19 18:10
DSV Leoben -
FC Liefering
1-2
2024-04-19 18:10
FC Flyeralarm Admira
- Kapfenberger SV 1919
1-0
2024-04-19 18:10
First Vienna FC 1894
- SV Lafnitz
2-0
2024-04-19 18:10
SKU Amstetten -
Sturm Graz Amateure
1-4
2024-04-19 18:10
SV Horn -
SV Guntamatic Ried
0-2
2024-04-19 20:30
SC Bregenz -
Floridsdorfer AC
0-2
2024-04-20 14:30
Stripfing - FC Dornbirn 1913
2-2
2024-04-21 10:30
Grazer AK 1902
- SKN St. Polten
3-1
Etapa 25
2024-04-26 18:10
Kapfenberger SV 1919 -
SV Horn
1-3
2024-04-26 18:10
SV Guntamatic Ried
- SKU Amstetten
3-0
2024-04-26 18:10
SV Lafnitz -
DSV Leoben
2-3
2024-04-27 14:15
Floridsdorfer AC
- First Vienna FC 1894
1-0
2024-04-27 14:30
FC Flyeralarm Admira - FC Liefering
0-0
2024-04-27 14:30
SC Bregenz -
Grazer AK 1902
0-3
2024-04-27 14:30
Sturm Graz Amateure -
FC Dornbirn 1913
2-3
2024-04-28 10:30
SKN St. Polten -
Stripfing
1-2
Etapa 26
2024-05-03 18:10
DSV Leoben - SKN St. Polten
0-0
2024-05-03 18:10
FC Dornbirn 1913 -
Kapfenberger SV 1919
1-3
2024-05-03 18:10
FC Liefering
- Sturm Graz Amateure
4-1
2024-05-03 18:10
SKU Amstetten
- Floridsdorfer AC
3-2
2024-05-03 18:10
Stripfing - SV Lafnitz
1-1
2024-05-03 20:30
Grazer AK 1902
- FC Flyeralarm Admira
1-0
2024-05-04 14:30
SV Horn
- SC Bregenz
1-0
2024-05-05 10:30
First Vienna FC 1894
- SV Guntamatic Ried
2-1
Etapa 27
2024-05-10 18:10
FC Flyeralarm Admira
- DSV Leoben
2-0
2024-05-10 18:10
FC Liefering -
First Vienna FC 1894
0-1
2024-05-10 18:10
SC Bregenz -
Stripfing
0-2
2024-05-10 20:30
SKN St. Polten -
SV Guntamatic Ried
0-4
2024-05-11 14:30
Floridsdorfer AC - FC Dornbirn 1913
1-1
2024-05-11 14:30
Grazer AK 1902 - SV Horn
1-1
2024-05-12 10:30
Kapfenberger SV 1919
- SKU Amstetten
4-2
2024-05-12 10:30
Sturm Graz Amateure -
SV Lafnitz
1-4
Etapa 28
2024-05-17 18:10
DSV Leoben
- SC Bregenz
2-0
2024-05-17 18:10
FC Dornbirn 1913
- SKN St. Polten
3-1
2024-05-17 18:10
First Vienna FC 1894
- Kapfenberger SV 1919
4-2
2024-05-17 18:10
SKU Amstetten - FC Liefering
1-1
2024-05-17 18:10
Stripfing -
Grazer AK 1902
2-5
2024-05-17 18:10
SV Guntamatic Ried
- Sturm Graz Amateure
1-0
2024-05-17 18:10
SV Horn -
Floridsdorfer AC
2-3
2024-05-17 18:10
SV Lafnitz -
FC Flyeralarm Admira
1-3
Etapa 29
2024-05-20 16:00
FC Dornbirn 1913
- DSV Leoben
2-1
2024-05-20 16:00
FC Flyeralarm Admira -
First Vienna FC 1894
0-3
2024-05-20 16:00
Floridsdorfer AC - Grazer AK 1902
0-0
2024-05-20 16:00
Kapfenberger SV 1919 -
FC Liefering
1-3
2024-05-20 16:00
SKN St. Polten - SC Bregenz
2-2
2024-05-20 16:00
SKU Amstetten - SV Horn
1-1
2024-05-20 16:00
Sturm Graz Amateure
- Stripfing
2-0
2024-05-20 16:00
SV Lafnitz -
SV Guntamatic Ried
0-4
Etapa 30
2024-05-25 17:30
DSV Leoben
- Sturm Graz Amateure
2-1
2024-05-25 17:30
FC Liefering
- SV Lafnitz
4-3
2024-05-25 17:30
First Vienna FC 1894
- SKU Amstetten
4-1
2024-05-25 17:30
Grazer AK 1902
- Kapfenberger SV 1919
4-2
2024-05-25 17:30
SC Bregenz
- FC Flyeralarm Admira
1-0
2024-05-25 17:30
Stripfing - Floridsdorfer AC
2-2
2024-05-25 17:30
SV Guntamatic Ried
- FC Dornbirn 1913
1-0
2024-05-25 17:30
SV Horn -
SKN St. Polten
1-3
Disclaimer:Datele si informatiile sunt oferite doar in scop informativ Nu ne asumam responsabilitatea pentru corectitudinea acestor informatii