• Continental League konferenssit
  • Läntinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 SKA St. Petersburg 4831173324146984868
     2 Jokerit 47291852421431133064
     3 Dynamo Moskva 48301822221591194064
     4 CSKA Moskva 47291883411201071363
     5 Severstal Cherepovets 49282155521291191063
     6 Spartak Moskva 4826225222122118456
     7 Lokomotiv Yaroslavl 47232431631131031055
     8 Dynamo Minsk 4723244144138144-654
     9 Torpedo Novgorod 4721261043117113449
     10 Vityaz Podolsk 4815334276121149-2843
     11 HC Sochi 4818304123111133-2241
     12 Dynamo Riga 451431324593143-5037
    Itäinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Metallurg Magnitogorsk 48341444301641204471
     2 Traktor Chel 49341566211521193371
     3 Ak Bars Kazan 48301845601291092066
     4 Salavat Yulaev Ufa 4528173133131963562
     5 Avangard Omsk 47281931111371043358
     6 Sibir Novosibirsk 5026244432109108157
     7 Neftekhimik Nizhnekamsk 4922273353121140-1952
     8 Barys Nur-Sultan 4722254422127138-1148
     9 Amur Khabarovsk 501931344497125-2846
     10 Avtomobilist Yekaterinburg 4518272124127129-242
     11 Admiral Vladivostok 491534042388150-6235
     12 HC Red Star Kunlun 489391152101198-9725
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet