• Continental League konferenssit
  • Läntinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 CSKA Moskva 19163111067244333
     2 Vityaz Podolsk Chekhov 18144130147281929
     3 SKA St. Petersburg 2011920114739824
     4 Dynamo Moskva 20101010125048223
     5 Jokerit 179821304949021
     6 Spartak Moskva 1971212314552-718
     7 Severstal Cherepovets 2081213104556-1117
     8 Lokomotiv Yaroslavl 1881001004350-716
     9 Dynamo Minsk 1861220124656-1015
     10 HC Sochi 1951410413753-1615
     11 Dynamo Riga 1861230003067-3712
    Itäinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Ak Bars Kazan 18144100061352628
     2 Avangard Omsk 18126102154371727
     3 Admiral Vladivostok 1912732014240225
     4 Torpedo Novgorod 2112941015953625
     5 Barys Nur-Sultan 1711600203627924
     6 Salavat Yulaev Ufa 1911801024439524
     7 Sibir Novosibirsk 1810800223834424
     8 Avtomobilist Yekaterinburg 1910931204746122
     9 Traktor Chel 2281420113654-1818
     10 HC Amur 1971201303036-617
     11 Neftekhimik Nizhnekamsk 2071311214048-817
     12 Metallurg Magnitogorsk 1961310134252-1016
     13 HC Red Star Kunlun 1971212203951-1216
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet