• Continental League konferenssit
  • Läntinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 CSKA Moskva 4935143231153817274
     2 SKA St. Petersburg 4932176532129963369
     3 Dynamo Moskva 50292141341451162965
     4 Jokerit 48291961431451222365
     5 Spartak Moskva 49272244621331122162
     6 Lokomotiv Yaroslavl 4826224531127120756
     7 Vityaz Podolsk Chekhov 4824242434105118-1355
     8 Torpedo Novgorod 4925245213139130954
     9 HC Sochi 491930337198130-3246
     10 Severstal Cherepovets 5018323573104138-3446
     11 Dynamo Riga 481434502280150-7032
     12 Dynamo Minsk 4911382155103176-7332
    Itäinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Ak Bars Kazan 4732152313132894368
     2 Avangard Omsk 4931181442130923868
     3 Barys Nur-Sultan 49292061701191031665
     4 Avtomobilist Yekaterinburg 48272172521251151061
     5 Sibir Novosibirsk 4826222323108109-157
     6 Metallurg Magnitogorsk 4923262434113109453
     7 HC Red Star Kunlun 5123283334115128-1353
     8 Salavat Yulaev Ufa 4823254115117111652
     9 Admiral Vladivostok 4723244421103120-1749
     10 Neftekhimik Nizhnekamsk 4820282443112127-1547
     11 Traktor Chel 5020303123104130-2645
     12 HC Amur 481830133591108-1744
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet