• Continental League konferenssit
  • Läntinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 SKA St. Petersburg 372413452299742552
     2 CSKA Moskva 3524112230103604351
     3 Dynamo Moskva 3721163113103871646
     4 Jokerit 35201531329791645
     5 Vityaz Podolsk Chekhov 36191724348180145
     6 Spartak Moskva 36191724419490443
     7 Torpedo Novgorod 3819194213106102442
     8 Lokomotiv Yaroslavl 37201724019794341
     9 HC Sochi 37142311517393-2034
     10 Severstal Cherepovets 371225245372100-2832
     11 Dynamo Riga 371225502169115-4627
     12 Dynamo Minsk 36927214583127-4427
    Itäinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Ak Bars Kazan 362791202111624956
     2 Avangard Omsk 382216134294761850
     3 Barys Nur-Sultan 35201551607769846
     4 Salavat Yulaev Ufa 38201831059184745
     5 Avtomobilist Yekaterinburg 35191661418686043
     6 Admiral Vladivostok 34201444117877142
     7 Sibir Novosibirsk 35181710237978141
     8 HC Red Star Kunlun 37181933328287-541
     9 Metallurg Magnitogorsk 38172122348583241
     10 Neftekhimik Nizhnekamsk 37172023318992-338
     11 HC Amur 35132211326678-1231
     12 Traktor Chel 381325201171101-3028
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet