• Continental League konferenssit
  • Läntinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 CSKA Moskva 62451732312029910394
     2 SKA St. Petersburg 62441895321791186193
     3 Jokerit 62382482441841642084
     4 Dynamo Moskva 62372562351821443882
     5 Spartak Moskva 62342844631731433077
     6 Lokomotiv Yaroslavl 62342845321701511973
     7 Vityaz Podolsk Chekhov 6227353547137166-2965
     8 Torpedo Novgorod 6229335233165167-264
     9 HC Sochi 6225376481124164-4059
     10 Severstal Cherepovets 6224383773126171-4558
     11 Dynamo Riga 6217455143103187-8441
     12 Dynamo Minsk 6214482165135232-9739
    Itäinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Ak Bars Kazan 62441824141781215793
     2 Barys Nur-Sultan 62382461801561371984
     3 Avangard Omsk 62372516631631204383
     4 Avtomobilist Yekaterinburg 62352783531681511778
     5 Sibir Novosibirsk 6234283424139143-474
     6 Salavat Yulaev Ufa 6229335128153144968
     7 Metallurg Magnitogorsk 6228343554138145-765
     8 Neftekhimik Nizhnekamsk 6228343444162158464
     9 HC Amur 6226361546132145-1362
     10 HC Red Star Kunlun 6226363335139158-1960
     11 Traktor Chel 6225373233132161-2956
     12 Admiral Vladivostok 6226364631126177-5156
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet