• Continental League konferenssit
  • Läntinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 CSKA Moskva 62539550019175116106
     2 SKA St. Petersburg 624913313220980129103
     3 Lokomotiv Yaroslavl 62402233511591184186
     4 Jokerit 62372541511971643380
     5 Dynamo Moskva 62332951601531391472
     6 HC Sochi 6228346346145155-1066
     7 Spartak Moskva 6228343462156158-264
     8 Vityaz Podolsk Chekhov 6228344134134169-3563
     9 Dynamo Riga 6226366264129155-2662
     10 Severstal Cherepovets 6223395441124178-5451
     11 Dynamo Minsk 6217450262119180-6142
     12 HC Slovan Bratislava 6215474121101213-11233
    Itäinen - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Avtomobilist Yekaterinburg 62471562101911256695
     2 Barys Astana 62382455641901494186
     3 Metallurg Magnitogorsk 62412142111821325084
     4 Avangard Omsk 62392346501771334483
     5 Ak Bars Kazan 62382422151651392682
     6 Salavat Yulaev Ufa 62313161551581401872
     7 Torpedo Novgorod 6227355273176193-1764
     8 Traktor Chel 6227358131102151-4958
     9 Sibir Novosibirsk 6224382351148192-4454
     10 Neftekhimik Nizhnekamsk 6223397133130164-3452
     11 Admiral Vladivostok 6223390523139176-3751
     12 HC Red Star Kunlun 6220420165142190-4851
     13 HC Amur 6220422145126175-4949
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet