• Sarjataulukko
  • Liiga - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Ilves 17134000072403239
     2 Lukko 16124000069323736
     3 Pelicans 1711610005346732
     4 HIFK 17107302062441829
     5 Kärpät 1510520004741628
     6 KalPa 159610104537827
     7 KooKoo 1697111047371026
     8 Ässät 1881022305165-1423
     9 Tappara 158731204446-222
     10 TPS 157812313942-322
     11 JYP 1751210033759-2217
     12 HPK 1741302244260-1816
     13 SaiPa 1651111202743-1615
     14 Jukurit 1551010002852-2414
     15 Sport 1441010212443-1914
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet