• NHL Divisioona
  • Läntinen divisioona - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Vegas Golden Knights 16115100148341423
     2 St. Louis Blues 20101021026061-122
     3 Los Angeles Kings 189901215649721
     4 Arizona Coyotes 1991002125255-321
     5 Minnesota Wild 16106300050401020
     6 Colorado Avalanche 169710104638819
     7 San Jose Sharks 1771004114764-1716
     8 Anaheim Ducks 2061401224058-1816
    Itäinen divisioona - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Boston Bruins 17116322053431024
     2 Washington Capitals 1910911226565024
     3 New York Islanders 1910900215145623
     4 Philadelphia Flyers 169720125554121
     5 Pittsburgh Penguins 1810833105660-421
     6 New Jersey Devils 157820024144-316
     7 New York Rangers 1761111214346-315
     8 Buffalo Sabres 1761102214451-715
    Pohjoinen divisioona - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Toronto Maple Leafs 21156202074551932
     2 Edmonton Oilers 22148100079651428
     3 Winnipeg Jets 19127300167521525
     4 Montreal Canadiens 1991000226458622
     5 Calgary Flames 2191211205262-1020
     6 Vancouver Canucks 2481601206885-1718
     7 Ottawa Senators 2271521105885-2715
    Keskinen divisioona - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Florida Panthers 1913631116253928
     2 Tampa Bay Lightning 18135101064392527
     3 Chicago Blackhawks 21111041226361226
     4 Carolina Hurricanes 19127131065531225
     5 Columbus Blue Jackets 2181301326072-1221
     6 Dallas Stars 156910224640616
     7 Nashville Predators 1981121004462-1816
     8 Detroit Red Wings 2261610304468-2415
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet