• NHL Divisioona
  • Läntinen divisioona - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Vegas Golden Knights 56401691021911246782
     2 Colorado Avalanche 56391740311971336482
     3 Minnesota Wild 56352171411811602175
     4 St. Louis Blues 5627296263169170-163
     5 Arizona Coyotes 5624322342153177-2454
     6 Los Angeles Kings 5621351161143170-2749
     7 San Jose Sharks 5621351543152199-4749
     8 Anaheim Ducks 5617394272126179-5343
    Itäinen divisioona - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Pittsburgh Penguins 56371953211961564077
     2 Washington Capitals 56362043321911632877
     3 Boston Bruins 56332344521681363273
     4 New York Islanders 56322444431561282871
     5 New York Rangers 56272921421771572060
     6 Philadelphia Flyers 5625315344163201-3858
     7 New Jersey Devils 5619374025145194-4945
     8 Buffalo Sabres 5615410443138199-6137
    Pohjoinen divisioona - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Toronto Maple Leafs 56352151701871483977
     2 Edmonton Oilers 56352140201831542972
     3 Winnipeg Jets 56302660121701541663
     4 Montreal Canadiens 5624323183159168-959
     5 Calgary Flames 5324292121142150-851
     6 Ottawa Senators 5623333241157190-3351
     7 Vancouver Canucks 5322313321140174-3447
    Keskinen divisioona - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 Carolina Hurricanes 56362054621791364380
     2 Florida Panthers 563719101321891533679
     3 Tampa Bay Lightning 56362061121811473475
     4 Nashville Predators 5631255520156154264
     5 Dallas Stars 5623334286158154460
     6 Chicago Blackhawks 5624327252161186-2555
     7 Detroit Red Wings 5619371273127171-4448
     8 Columbus Blue Jackets 5618383393137187-5048
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet