• Sarjataulukko
  • Liiga - Yht.
     SijaJoukkueOttVHV jV rH jH rMPMMEP
     1 SaiPa 14104210141231828
     2 JYP 128401103732524
     3 Jukurit 16115300042311130
     4 Lukko 1510511013930929
     5 Ilves 15105110044341028
     6 Ässät 169701113736128
     7 TPS 1596010145351027
     8 Kärpät 169731314543227
     9 Tappara 158711014032823
     10 Kiekko-Espoo 167910304941823
     11 HPK 158721003341-821
     12 Pelicans 136700102929019
     13 Sport 146801202638-1219
     14 KalPa 135800103031-116
     15 HIFK 1441010223748-1115
     16 Jokerit 1531210123050-2011
     17 KooKoo 1621401113666-307
  • Taulukon lyhenteet
  • OttVHV jV rH jH rMPMMEP
    Pelatut ottelutVoitotHäviötJa. voittoRl. voittoJa. häviöRl. häviöTehdyt maalitPäästetyt maalit MaalieroPisteet