tulemused reaalajas tulemused reaalajas
    Lõpptulemused Lõpptulemused Leagues with the results available after match is finished
  • saalihoki  > Rootsi  > Svenska Superligan
  • Turniiritabel
  • Svenska Superligan
     kohtmeeskond
     1 Storvreta IBK
     2 FBC Kalmarsund
     3 IBF Falun
     4 Mullsjö AIS
     5 IBK Dalen
     6 Växjö IBK
     7 Linköping IBK
     8 FC Helsingborg
     9 Pixbo Wallenstam
     10 Jönköpings IK
     11 Team Thorengruppen SK
     12 IK Sirius IBK
     13 Höllvikens IBF
     14 Fagerhult Habo IBK
    kokku
     kohtmeeskondGPWLWotWpLotLpGFGAGDP
     1 Storvreta IBK 2319410201801176358
     2 FBC Kalmarsund 2217530201591194050
     3 IBF Falun 2417730101821196349
     4 Mullsjö AIS 2415910101631253845
     5 IBK Dalen 2415920201851483745
     6 Växjö IBK 24141000201541322244
     7 Linköping IBK 2416851001501351542
     8 FC Helsingborg 2413111231150153-340
     9 Pixbo Wallenstam 24131120201761393739
     10 Jönköpings IK 247170020131159-2823
     11 Team Thorengruppen SK 247173022134187-5322
     12 IK Sirius IBK 235180010123185-6216
     13 Höllvikens IBF 244200131119194-7515
     14 Fagerhult Habo IBK 244203010152246-9410
    kodus
     kohtmeeskondGPWLWotWpLotLpGFGAGDP
     1 Storvreta IBK 12111100095534232
     2 FBC Kalmarsund 1091201081483326
     3 IBF Falun 1293101094464827
     4 Mullsjö AIS 1293100094593526
     5 IBK Dalen 126610209286619
     6 Växjö IBK 128400008475924
     7 Linköping IBK 1293200085523325
     8 FC Helsingborg 125701217077-717
     9 Pixbo Wallenstam 1275102098692922
     10 Jönköpings IK 124800106672-613
     11 Team Thorengruppen SK 125720017799-2214
     12 IK Sirius IBK 123900106189-2810
     13 Höllvikens IBF 1221001105692-366
     14 Fagerhult Habo IBK 12210101079108-296
    Võõrsil
     kohtmeeskondGPWLWotWpLotLpGFGAGDP
     1 Storvreta IBK 1183002085642126
     2 FBC Kalmarsund 128410107871724
     3 IBF Falun 1284200088721622
     4 Mullsjö AIS 126600106866219
     5 IBK Dalen 1293100093623126
     6 Växjö IBK 1266002070571320
     7 Linköping IBK 127531006583-1817
     8 FC Helsingborg 128411108076423
     9 Pixbo Wallenstam 126610007870817
     10 Jönköpings IK 123900106587-2210
     11 Team Thorengruppen SK 1221010215788-318
     12 IK Sirius IBK 112900006296-346
     13 Höllvikens IBF 12210002163102-399
     14 Fagerhult Habo IBK 12210200073138-654
  • Table abbreviations
  • GPWLWotWpLotLpGFGAGDP
    mänge kokkuvõidetud mängudkaotatud mängudWin overtimeWin penaltyLoss overtimeLoss penaltylöödud väravaidsisselastud väravaidVäravate vahepunkte