• Florbols  > Zviedrija  > Svenska Superligan
  • Tabula
  • Svenska Superligan
     Poz.Komanda
     1 Storvreta IBK
     2 FBC Kalmarsund
     3 IBF Falun
     4 Mullsjö AIS
     5 Växjö IBK
     6 IBK Dalen
     7 FC Helsingborg
     8 Linköping IBK
     9 Pixbo Wallenstam
     10 Jönköpings IK
     11 Team Thorengruppen SK
     12 IK Sirius IBK
     13 Höllvikens IBF
     14 Fagerhult Habo IBK
    Kopā
     Poz.KomandaSpUZWotWpLotLpGVZVVSPti
     1 Storvreta IBK 2420410201871216661
     2 FBC Kalmarsund 2419530201821305256
     3 IBF Falun 2518730101891246552
     4 Mullsjö AIS 2516920101661273947
     5 Växjö IBK 25151000201621332947
     6 IBK Dalen 25151020201891553445
     7 FC Helsingborg 2514111231158155343
     8 Linköping IBK 2516951001551421342
     9 Pixbo Wallenstam 25131220301781423640
     10 Jönköpings IK 257180020132171-3923
     11 Team Thorengruppen SK 257183022135195-6022
     12 IK Sirius IBK 255200010135204-6916
     13 Höllvikens IBF 254210131124204-8015
     14 Fagerhult Habo IBK 255203010162251-8913
    Mājās
     Poz.KomandaSpUZWotWpLotLpGVZVVSPti
     1 Storvreta IBK 131211000102574535
     2 FBC Kalmarsund 121112010104594532
     3 IBF Falun 131031010101515030
     4 Mullsjö AIS 13103200097613628
     5 Växjö IBK 128400008475924
     6 IBK Dalen 126610209286619
     7 FC Helsingborg 136701217879-120
     8 Linköping IBK 1293200085523325
     9 Pixbo Wallenstam 1275102098692922
     10 Jönköpings IK 124800106672-613
     11 Team Thorengruppen SK 1358200178107-2914
     12 IK Sirius IBK 123900106189-2810
     13 Höllvikens IBF 13211011061102-416
     14 Fagerhult Habo IBK 12210101079108-296
    Viesos
     Poz.KomandaSpUZWotWpLotLpGVZVVSPti
     1 Storvreta IBK 1183002085642126
     2 FBC Kalmarsund 128410107871724
     3 IBF Falun 1284200088721622
     4 Mullsjö AIS 126600106866219
     5 Växjö IBK 1376002078582023
     6 IBK Dalen 1394100097692826
     7 FC Helsingborg 128411108076423
     8 Linköping IBK 137631007090-2017
     9 Pixbo Wallenstam 136710108073718
     10 Jönköpings IK 1331000106699-3310
     11 Team Thorengruppen SK 1221010215788-318
     12 IK Sirius IBK 13211000074115-416
     13 Höllvikens IBF 12210002163102-399
     14 Fagerhult Habo IBK 13310200083143-607
  • Saīsinājumu atšifrējums
  • SpUZWotWpLotLpGVZVVSPti
    Aizvadītās spēlesUzvarētās spēlesZaudētās spēlesWin overtimeWin penaltyLoss overtimeLoss penaltyIesistie vārtiIelaistie vārtiVārtu starpībaPunkti