• Speedway  > Poola  > Extraliga
  • Latest kohtumised
  • Betard Sparta Wrocław - eelmine mängud
  • Kuupäev aeg - ring meeskondtulemusmeeskond
    2024-07-05 20:30 - Round 10
    2024-07-05 20:30 - Round 10 MrGarden GKM Grudziądz 51 - 39 Betard Sparta Wrocław
    2024-06-28 20:30 - Round 9
    2024-06-28 20:30 - Round 9 Betard Sparta Wrocław 54 - 36 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
    2024-06-09 16:30 - Round 8
    2024-06-09 16:30 - Round 8 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 50 - 40 Betard Sparta Wrocław
    2024-06-02 19:15 - Round 7
    2024-06-02 19:15 - Round 7 Speed Car Motor Lublin 50 - 40 Betard Sparta Wrocław
    2024-05-26 16:30 - Round 6
    2024-05-26 16:30 - Round 6 Betard Sparta Wrocław 56 - 34 Stal Gorzów
  • Stal Gorzów - eelmine mängud
  • Kuupäev aeg - ring meeskondtulemusmeeskond
    2024-07-05 18:00 - Round 10
    2024-07-05 18:00 - Round 10 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 41 - 48 Stal Gorzów
    2024-06-23 19:15 - Round 9
    2024-06-23 19:15 - Round 9 Stal Gorzów 34 - 56 Speed Car Motor Lublin
    2024-06-16 19:30 - Round 7
    2024-06-16 19:30 - Round 7 Stal Gorzów 53 - 37 Fogo Unia Leszno
    2024-06-09 19:15 - Round 8
    2024-06-09 19:15 - Round 8 Get Well Toruń 40 - 50 Stal Gorzów
    2024-05-28 20:15 - Round 5
    PPU 2024-05-28 20:15 - Round 5 Stal Gorzów - MrGarden GKM Grudziądz
  • Current/Previous mängud
  • Kuupäev aeg - ring meeskondtulemusmeeskond
    2024-07-07 19:15 - Round 10
    2024-07-07 19:15 - Round 10 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 53 - 37 Fogo Unia Leszno
    2024-07-07 16:30 - Round 10
    2024-07-07 16:30 - Round 10 Get Well Toruń 48 - 42 Speed Car Motor Lublin
    2024-07-05 20:30 - Round 10
    2024-07-05 20:30 - Round 10 MrGarden GKM Grudziądz 51 - 39 Betard Sparta Wrocław
    2024-07-05 18:00 - Round 10
    2024-07-05 18:00 - Round 10 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 41 - 48 Stal Gorzów
    2024-06-28 20:30 - Round 9
    2024-06-28 20:30 - Round 9 Betard Sparta Wrocław 54 - 36 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
  • Next mängud
  • Kuupäev aeg - ring meeskondtulemusmeeskond
    2024-07-19 18:00 - Round 11
    2024-07-19 18:00 - Round 11 Speed Car Motor Lublin - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
    2024-07-19 20:30 - Round 11
    2024-07-19 20:30 - Round 11 Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń
    2024-07-21 16:30 - Round 11
    2024-07-21 16:30 - Round 11 Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
    2024-07-21 19:15 - Round 11
    2024-07-21 19:15 - Round 11 Fogo Unia Leszno - MrGarden GKM Grudziądz
    2024-07-26 18:00 - Round 12
    2024-07-26 18:00 - Round 12 Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
  • praegune/eelmine voor
  • Kuupäev aeg - ring meeskondtulemusmeeskond
    2024-07-05 18:00 - Round 10
    2024-07-05 18:00 - Round 10 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 41 - 48 Stal Gorzów
    2024-07-05 20:30 - Round 10
    2024-07-05 20:30 - Round 10 MrGarden GKM Grudziądz 51 - 39 Betard Sparta Wrocław
    2024-07-07 16:30 - Round 10
    2024-07-07 16:30 - Round 10 Get Well Toruń 48 - 42 Speed Car Motor Lublin
    2024-07-07 19:15 - Round 10
    2024-07-07 19:15 - Round 10 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 53 - 37 Fogo Unia Leszno
  • järgmine ring
  • Kuupäev aeg - ring meeskondtulemusmeeskond
    2024-07-19 18:00 - Round 11
    2024-07-19 18:00 - Round 11 Speed Car Motor Lublin - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
    2024-07-19 20:30 - Round 11
    2024-07-19 20:30 - Round 11 Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń
    2024-07-21 16:30 - Round 11
    2024-07-21 16:30 - Round 11 Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
    2024-07-21 19:15 - Round 11
    2024-07-21 19:15 - Round 11 Fogo Unia Leszno - MrGarden GKM Grudziądz