Nov 19 | Idag | Nov 21 |
Liveresultat | Kommande | Avslutade |
Ishockey Internationellt Champions Hockey League - Eighth Finals | Stat | |
20:00 | EHC Red Bull München | 6-0 |
(ft) | Yunost Minsk | |
Ishockey Sverige HockeyAllsvenskan | ||
19:00 | IK Pantern | |
Timrå IK | ||
19:00 | AIK | 3-1 |
(ft) | Mora IK | |
19:00 | BIK Karlskoga | 7-3 |
(ft) | Södertälje SK | |
19:00 | Almtuna IS | 0-3 |
(ft) | Timrå IK | |
19:00 | HC Vita Hästen | 4-3 |
(ft) | MODO Hockey | |
19:00 | IF Björklöven | 2-0 |
(ft) | Västervik IK | |
19:00 | Kristianstads IK | 4-8 |
(ft) | Västerås IK | |
19:00 | Tingsryds AIF | 3-2str |
(ft) | Karlskrona HK | |
Ishockey Sverige SDHL | Stat | |
19:00 | Linköpings HC | 0-7 |
(ft) | HV 71 | |
Ishockey Finland Liiga | Stat | |
17:30 | SaiPa | 4-2 |
(ft) | Pelicans | |
17:30 | TPS | 2-0 |
(ft) | Sport | |
17:30 | Ilves | 1-3 |
(ft) | JYP | |
17:30 | Ässät | 1-5 |
(ft) | KooKoo | |
17:30 | HIFK | 4-5sd |
(ft) | Lukko | |
Ishockey Finland Mestis | ||
17:30 | Hermes | 5-4 |
(ft) | Peliitat | |
17:30 | Ketterä | 6-1 |
(ft) | Jokipojat | |
17:30 | IPK | 7-3 |
(ft) | KeuPa HT | |
17:30 | Hokki | 1-5 |
(ft) | SaPKo | |
Ishockey USA NHL | ||
01:00 | Buffalo Sabres | 1-4 |
(ft) | Minnesota Wild | |
01:00 | New Jersey Devils | 1-5 |
(ft) | Boston Bruins | |
03:00 | Calgary Flames | 2-3 |
(ft) | Colorado Avalanche | |
04:30 | San Jose Sharks | 2-5 |
(ft) | Edmonton Oilers | |
01:00 | Pittsburgh Penguins | 4-5sd |
(ft) | New York Islanders | |
01:30 | Detroit Red Wings | 3-4 |
(ft) | Ottawa Senators | |
02:00 | Nashville Predators | 1-2 |
(ft) | Winnipeg Jets | |
02:00 | St. Louis Blues | 3-1 |
(ft) | Tampa Bay Lightning | |
04:00 | Vegas Golden Knights | 4-2 |
(ft) | Toronto Maple Leafs | |
01:00 | Florida Panthers | 5-2 |
(ft) | Philadelphia Flyers | |
02:30 | Dallas Stars | 6-1 |
(ft) | Vancouver Canucks | |
02:30 | Chicago Blackhawks | 2-4 |
(ft) | Carolina Hurricanes | |
01:00 | Columbus Blue Jackets | 5-2 |
(ft) | Montreal Canadiens | |
Ishockey Ryssland Continental League | Stat | |
17:30 | Vityaz Podolsk Chekhov | 2-3sd |
(ft) | CSKA Moskva | |
17:30 | HC Sochi | 4-2 |
(ft) | Severstal Cherepovets | |
15:00 | Salavat Yulaev Ufa | 1-0 |
(ft) | HC Red Star Kunlun | |
13:30 | Sibir Novosibirsk | 1-4 |
(ft) | Ak Bars Kazan | |
18:30 | Dynamo Riga | 3-4sd |
(ft) | Dynamo Moskva | |
17:30 | Spartak Moskva | 4-3str |
(ft) | Lokomotiv Yaroslavl |