Datum |
Match |
Resultat |
2023-09-01 19:00 |
CSKA Moskva - Ak Bars Kazan |
2-5
|
2023-09-02 14:00 |
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk |
2-1
|
2023-09-02 14:00 |
Barys Nur-Sultan - Salavat Yulaev Ufa |
2-3
|
2023-09-02 14:00 |
Spartak Moskva - HC Red Star Kunlun |
3-4
|
2023-09-02 15:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk |
3-2
sd
|
2023-09-02 16:00 |
Lada Togliatti - Traktor Chel |
1-2
|
2023-09-02 17:00 |
Dynamo Moskva - SKA St. Petersburg |
1-2
|
2023-09-02 17:00 |
Severstal Cherepovets - HC Sochi |
6-3
|
2023-09-02 17:00 |
Vityaz Podolsk - Amur Khabarovsk |
2-4
|
2023-09-02 17:30 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Minsk |
4-5
sd
|
2023-09-03 17:00 |
CSKA Moskva - Admiral Vladivostok |
4-1
|
2023-09-03 17:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Novgorod |
2-5
|
2023-09-04 16:30 |
Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk |
4-5
sd
|
2023-09-04 17:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa |
2-1
|
2023-09-04 18:00 |
Lada Togliatti - SKA St. Petersburg |
0-3
|
2023-09-04 19:00 |
Vityaz Podolsk - Dynamo Minsk |
0-7
|
2023-09-04 19:30 |
Ak Bars Kazan - Traktor Chel |
5-3
|
2023-09-04 19:30 |
Dynamo Moskva - Amur Khabarovsk |
3-1
|
2023-09-04 19:30 |
HC Red Star Kunlun - HC Sochi |
3-0
|
2023-09-04 19:30 |
Spartak Moskva - Severstal Cherepovets |
6-4
|
2023-09-05 19:30 |
CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk |
2-4
|
2023-09-06 18:00 |
Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa |
2-5
|
2023-09-06 19:00 |
Ak Bars Kazan - HC Sochi |
1-3
|
2023-09-06 19:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chel |
3-2
sd
|
2023-09-06 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets |
3-5
|
2023-09-06 19:00 |
Vityaz Podolsk - Admiral Vladivostok |
2-1
pen
|
2023-09-06 19:30 |
HC Red Star Kunlun - Dynamo Minsk |
4-3
|
2023-09-06 19:30 |
Spartak Moskva - Amur Khabarovsk |
5-3
|
2023-09-06 19:30 |
Torpedo Novgorod - SKA St. Petersburg |
4-3
|
2023-09-07 15:30 |
Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan |
1-0
pen
|
2023-09-07 16:30 |
Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
3-2
sd
|
2023-09-07 19:30 |
Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk |
3-5
|
2023-09-08 19:00 |
Ak Bars Kazan - HC Red Star Kunlun |
5-1
|
2023-09-08 19:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - SKA St. Petersburg |
3-2
|
2023-09-08 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moskva |
1-5
|
2023-09-08 19:00 |
Torpedo Novgorod - Dynamo Minsk |
6-4
|
2023-09-08 19:00 |
Vityaz Podolsk - Traktor Chel |
2-3
|
2023-09-08 19:30 |
Spartak Moskva - Admiral Vladivostok |
2-6
|
2023-09-09 13:00 |
Dynamo Moskva - HC Sochi |
4-0
|
2023-09-09 13:30 |
Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
1-6
|
2023-09-09 14:00 |
Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan |
4-1
|
2023-09-09 16:30 |
Lada Togliatti - Amur Khabarovsk |
5-1
|
2023-09-09 17:00 |
Vityaz Podolsk - Metallurg Magnitogorsk |
3-4
|
2023-09-10 16:00 |
HC Red Star Kunlun - CSKA Moskva |
3-2
sd
|
2023-09-11 16:30 |
Avangard Omsk - Amur Khabarovsk |
1-5
|
2023-09-11 17:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk |
1-2
|
2023-09-11 19:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi |
0-5
|
2023-09-11 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
1-0
|
2023-09-11 19:30 |
Dynamo Moskva - Barys Nur-Sultan |
4-3
sd
|
2023-09-12 17:00 |
Traktor Chel - Lada Togliatti |
1-3
|
2023-09-12 19:00 |
Ak Bars Kazan - Dynamo Minsk |
2-1
sd
|
2023-09-12 19:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - HC Red Star Kunlun |
2-1
|
2023-09-12 19:30 |
SKA St. Petersburg - Spartak Moskva |
0-3
|
2023-09-12 19:30 |
Torpedo Novgorod - Admiral Vladivostok |
3-1
|
2023-09-13 15:30 |
Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk |
1-2
pen
|
2023-09-13 19:00 |
Severstal Cherepovets - HC Sochi |
4-5
sd
|
2023-09-13 19:30 |
CSKA Moskva - Dynamo Moskva |
1-4
|
2023-09-14 16:30 |
Avangard Omsk - Admiral Vladivostok |
4-3
sd
|
2023-09-14 17:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-2
|
2023-09-14 17:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti |
3-2
sd
|
2023-09-14 17:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan |
3-2
|
2023-09-14 17:00 |
Traktor Chel - Dynamo Minsk |
3-2
|
2023-09-14 19:00 |
Torpedo Novgorod - HC Red Star Kunlun |
5-2
|
2023-09-14 19:30 |
Vityaz Podolsk - Spartak Moskva |
1-4
|
2023-09-15 19:00 |
SKA St. Petersburg - Dynamo Moskva |
1-3
|
2023-09-15 19:30 |
HC Sochi - Sibir Novosibirsk |
4-2
|
2023-09-16 13:30 |
Avangard Omsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
5-1
|
2023-09-16 13:30 |
Barys Nur-Sultan - Admiral Vladivostok |
4-3
|
2023-09-16 14:00 |
Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets |
0-3
|
2023-09-16 14:30 |
Traktor Chel - Avtomobilist Yekaterinburg |
2-1
|
2023-09-16 15:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti |
1-3
|
2023-09-16 16:00 |
HC Red Star Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl |
0-4
|
2023-09-16 17:00 |
Ak Bars Kazan - Torpedo Novgorod |
4-3
|
2023-09-16 17:00 |
CSKA Moskva - Spartak Moskva |
3-2
sd
|
2023-09-17 17:00 |
SKA St. Petersburg - Sibir Novosibirsk |
1-2
|
2023-09-18 16:30 |
Barys Nur-Sultan - Neftekhimik Nizhnekamsk |
8-0
|
2023-09-18 17:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
4-2
|
2023-09-18 17:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Novgorod |
1-0
sd
|
2023-09-18 17:00 |
Traktor Chel - Lada Togliatti |
1-2
|
2023-09-18 19:00 |
CSKA Moskva - Lokomotiv Yaroslavl |
1-2
|
2023-09-18 19:30 |
Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk |
5-4
sd
|
2023-09-18 19:30 |
Dynamo Moskva - Spartak Moskva |
6-3
|
2023-09-18 19:30 |
HC Sochi - Severstal Cherepovets |
5-3
|
2023-09-19 12:00 |
Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun |
1-2
pen
|
2023-09-20 17:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
2-1
pen
|
2023-09-20 17:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-2
|
2023-09-20 19:10 |
Dynamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl |
1-4
|
2023-09-20 19:30 |
SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovets |
4-1
|
2023-09-20 19:30 |
Torpedo Novgorod - Vityaz Podolsk |
3-1
|
2023-09-21 12:00 |
Amur Khabarovsk - Dynamo Moskva |
1-2
sd
|
2023-09-21 12:30 |
Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun |
3-1
|
2023-09-21 15:30 |
Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk |
4-3
|
2023-09-21 18:00 |
Lada Togliatti - CSKA Moskva |
3-1
|
2023-09-21 19:30 |
HC Sochi - Traktor Chel |
4-3
|
2023-09-21 19:30 |
Spartak Moskva - Barys Nur-Sultan |
6-3
|
2023-09-22 17:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg |
0-1
|
2023-09-22 19:30 |
Dynamo Minsk - Vityaz Podolsk |
3-2
|
2023-09-23 10:00 |
Admiral Vladivostok - Dynamo Moskva |
4-5
|
2023-09-23 10:00 |
Amur Khabarovsk - SKA St. Petersburg |
0-4
|
2023-09-23 13:30 |
Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan |
4-2
|
2023-09-23 13:30 |
Spartak Moskva - Traktor Chel |
3-2
sd
|
2023-09-23 16:00 |
Lada Togliatti - HC Red Star Kunlun |
5-1
|
2023-09-23 17:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskva |
1-2
|
2023-09-23 17:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk |
2-1
sd
|
2023-09-23 17:00 |
Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk |
5-4
pen
|
2023-09-24 17:00 |
Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa |
4-2
|
2023-09-24 17:10 |
Dynamo Minsk - Torpedo Novgorod |
3-4
|
2023-09-25 12:30 |
Admiral Vladivostok - SKA St. Petersburg |
1-2
|
2023-09-25 15:30 |
Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva |
3-2
|
2023-09-25 17:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk |
5-1
|
2023-09-25 18:00 |
Lada Togliatti - Traktor Chel |
0-1
sd
|
2023-09-25 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Nur-Sultan |
5-6
sd
|
2023-09-25 19:30 |
Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk |
4-1
|
2023-09-26 19:00 |
Vityaz Podolsk - Torpedo Novgorod |
1-4
|
2023-09-26 19:10 |
Dynamo Minsk - Ak Bars Kazan |
3-2
|
2023-09-26 19:30 |
CSKA Moskva - Severstal Cherepovets |
1-2
|
2023-09-26 19:30 |
Spartak Moskva - HC Sochi |
2-3
|
2023-09-27 15:30 |
Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg |
0-3
|
2023-09-27 17:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chel |
5-3
|
2023-09-27 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk |
3-2
pen
|
2023-09-27 19:30 |
HC Red Star Kunlun - Metallurg Magnitogorsk |
3-2
pen
|
2023-09-27 19:30 |
Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg |
3-1
|
2023-09-28 16:30 |
Barys Nur-Sultan - Admiral Vladivostok |
2-3
pen
|
2023-09-28 19:00 |
Severstal Cherepovets - Spartak Moskva |
3-5
|
2023-09-28 19:00 |
Torpedo Novgorod - Ak Bars Kazan |
2-1
sd
|
2023-09-28 19:00 |
Vityaz Podolsk - Lada Togliatti |
1-0
sd
|
2023-09-28 19:30 |
CSKA Moskva - HC Sochi |
7-1
|
2023-09-29 17:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk |
0-1
|
2023-09-29 19:00 |
Dynamo Moskva - Avangard Omsk |
6-0
|
2023-09-29 19:30 |
HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk |
0-2
|
2023-09-30 14:00 |
Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk |
1-2
|
2023-09-30 14:30 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok |
3-1
|
2023-09-30 14:30 |
Traktor Chel - Spartak Moskva |
2-1
sd
|
2023-09-30 17:00 |
Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl |
0-5
|
2023-09-30 17:00 |
Torpedo Novgorod - HC Sochi |
2-5
|
2023-09-30 17:10 |
Dynamo Minsk - Lada Togliatti |
1-2
sd
|
2023-10-01 16:00 |
HC Red Star Kunlun - Avangard Omsk |
3-4
sd
|
2023-10-01 17:00 |
Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk |
5-1
|
2023-10-02 17:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
8-3
|
2023-10-02 17:00 |
Traktor Chel - Sibir Novosibirsk |
2-1
sd
|
2023-10-02 18:00 |
Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa |
3-2
|
2023-10-02 19:10 |
Dynamo Minsk - Barys Nur-Sultan |
3-0
|
2023-10-02 19:30 |
CSKA Moskva - Vityaz Podolsk |
9-1
|
2023-10-02 19:30 |
HC Red Star Kunlun - Dynamo Moskva |
2-3
|
2023-10-02 19:30 |
HC Sochi - SKA St. Petersburg |
5-4
|
2023-10-02 19:30 |
Spartak Moskva - Lokomotiv Yaroslavl |
2-4
|
2023-10-03 17:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk |
2-1
pen
|
2023-10-03 19:30 |
Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets |
1-4
|
2023-10-03 19:30 |
Torpedo Novgorod - Avangard Omsk |
0-1
|
2023-10-04 17:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-1
|
2023-10-04 17:00 |
Traktor Chel - Salavat Yulaev Ufa |
0-4
|
2023-10-04 19:00 |
Vityaz Podolsk - HC Red Star Kunlun |
2-1
|
2023-10-04 19:10 |
Dynamo Minsk - SKA St. Petersburg |
4-2
|
2023-10-04 19:30 |
CSKA Moskva - Barys Nur-Sultan |
4-0
|
2023-10-04 19:30 |
Spartak Moskva - Sibir Novosibirsk |
5-2
|
2023-10-04 20:30 |
Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl |
2-5
|
2023-10-05 12:30 |
Admiral Vladivostok - Lada Togliatti |
2-1
sd
|
2023-10-05 19:00 |
Ak Bars Kazan - Avangard Omsk |
5-4
sd
|
2023-10-05 19:30 |
HC Red Star Kunlun - Torpedo Novgorod |
2-4
|
2023-10-05 19:30 |
HC Sochi - Severstal Cherepovets |
4-3
|
2023-10-06 12:30 |
Admiral Vladivostok - Lada Togliatti |
3-2
|
2023-10-06 15:30 |
Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
0-4
|
2023-10-06 17:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa |
6-3
|
2023-10-06 19:00 |
CSKA Moskva - SKA St. Petersburg |
2-3
|
2023-10-06 19:00 |
Vityaz Podolsk - Barys Nur-Sultan |
3-2
sd
|
2023-10-06 19:30 |
Dynamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl |
3-2
pen
|
2023-10-07 13:00 |
HC Red Star Kunlun - Spartak Moskva |
3-4
|
2023-10-07 14:00 |
Avangard Omsk - Traktor Chel |
1-4
|
2023-10-07 17:00 |
Dynamo Moskva - Torpedo Novgorod |
1-7
|
2023-10-07 17:00 |
HC Sochi - Severstal Cherepovets |
1-10
|
2023-10-08 10:00 |
Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan |
1-2
|
2023-10-08 10:00 |
Amur Khabarovsk - Lada Togliatti |
4-2
|
2023-10-08 14:30 |
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa |
2-6
|
2023-10-08 17:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
2-3
sd
|
2023-10-09 16:30 |
Barys Nur-Sultan - Traktor Chel |
2-1
|
2023-10-09 19:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Novgorod |
1-0
|
2023-10-09 19:00 |
Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva |
0-1
sd
|
2023-10-09 19:30 |
HC Sochi - CSKA Moskva |
2-3
sd
|
2023-10-09 19:30 |
SKA St. Petersburg - HC Red Star Kunlun |
6-2
|
2023-10-09 19:30 |
Spartak Moskva - Vityaz Podolsk |
5-1
|
2023-10-10 12:00 |
Amur Khabarovsk - Lada Togliatti |
3-0
|
2023-10-10 12:30 |
Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan |
0-3
|
2023-10-10 17:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg |
4-1
|
2023-10-11 15:30 |
Sibir Novosibirsk - Traktor Chel |
4-5
pen
|
2023-10-11 16:30 |
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk |
4-1
|
2023-10-11 16:30 |
Barys Nur-Sultan - Dynamo Moskva |
3-2
pen
|
2023-10-11 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Podolsk |
3-0
|
2023-10-11 19:00 |
Severstal Cherepovets - Torpedo Novgorod |
3-4
|
2023-10-11 19:30 |
HC Red Star Kunlun - Dynamo Minsk |
0-4
|
2023-10-11 19:30 |
SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl |
2-3
|
2023-10-11 19:30 |
Spartak Moskva - CSKA Moskva |
5-3
|
2023-10-12 12:00 |
Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan |
3-5
|
2023-10-12 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sochi |
2-3
pen
|
2023-10-13 15:30 |
Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk |
2-4
|
2023-10-13 16:30 |
Avangard Omsk - Dynamo Moskva |
3-0
|
2023-10-13 16:30 |
Barys Nur-Sultan - Lokomotiv Yaroslavl |
0-6
|
2023-10-13 17:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chel |
2-1
|
2023-10-13 17:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Podolsk |
8-1
|
2023-10-13 19:30 |
SKA St. Petersburg - Dynamo Minsk |
3-2
|
2023-10-14 10:00 |
Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan |
2-3
sd
|
2023-10-14 13:00 |
Torpedo Novgorod - Spartak Moskva |
2-4
|
2023-10-14 16:00 |
HC Red Star Kunlun - Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-4
sd
|
2023-10-14 16:00 |
Lada Togliatti - Admiral Vladivostok |
3-1
|
2023-10-14 17:00 |
CSKA Moskva - HC Sochi |
2-1
|
2023-10-15 12:00 |
Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk |
3-4
sd
|
2023-10-15 12:30 |
Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl |
4-1
|
2023-10-15 14:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Minsk |
4-2
|
2023-10-15 15:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Podolsk |
3-2
sd
|
2023-10-16 18:00 |
Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk |
0-4
|
2023-10-16 19:00 |
Torpedo Novgorod - Severstal Cherepovets |
0-4
|
2023-10-16 19:30 |
CSKA Moskva - HC Red Star Kunlun |
7-0
|
2023-10-16 19:30 |
Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk |
2-1
|
2023-10-16 19:30 |
HC Sochi - Spartak Moskva |
2-5
|
2023-10-16 19:30 |
SKA St. Petersburg - Admiral Vladivostok |
5-0
|
2023-10-17 17:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk |
0-4
|
2023-10-17 17:00 |
Traktor Chel - Amur Khabarovsk |
2-3
|
2023-10-18 18:00 |
Lada Togliatti - Barys Nur-Sultan |
2-1
|
2023-10-18 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok |
4-3
|
2023-10-18 19:00 |
Torpedo Novgorod - Sibir Novosibirsk |
4-5
pen
|
2023-10-18 19:00 |
Vityaz Podolsk - Avangard Omsk |
5-2
|
2023-10-18 19:30 |
Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets |
3-2
pen
|
2023-10-18 19:30 |
HC Sochi - Spartak Moskva |
1-3
|
2023-10-19 17:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk |
1-3
|
2023-10-19 17:00 |
Traktor Chel - Metallurg Magnitogorsk |
2-1
|
2023-10-19 19:30 |
CSKA Moskva - Lokomotiv Yaroslavl |
3-0
|
2023-10-19 19:30 |
Dynamo Minsk - HC Red Star Kunlun |
3-4
pen
|
2023-10-20 18:00 |
Lada Togliatti - Avangard Omsk |
5-3
|
2023-10-20 19:00 |
Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk |
2-3
sd
|
2023-10-20 19:00 |
Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa |
3-4
|
2023-10-20 19:30 |
HC Sochi - Barys Nur-Sultan |
3-5
|
2023-10-21 13:00 |
Torpedo Novgorod - Amur Khabarovsk |
4-2
|
2023-10-21 14:00 |
Vityaz Podolsk - Lokomotiv Yaroslavl |
2-1
|
2023-10-21 17:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA St. Petersburg |
2-0
|
2023-10-22 10:00 |
Admiral Vladivostok - Spartak Moskva |
3-4
|
2023-10-22 14:30 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk |
1-3
|
2023-10-22 14:30 |
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk |
3-4
sd
|
2023-10-22 17:00 |
Ak Bars Kazan - CSKA Moskva |
4-1
|
2023-10-22 17:00 |
HC Red Star Kunlun - Barys Nur-Sultan |
2-3
pen
|
2023-10-22 17:10 |
Dynamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa |
3-2
sd
|
2023-10-23 19:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - SKA St. Petersburg |
2-3
|
2023-10-23 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chel |
2-1
|
2023-10-23 19:30 |
Dynamo Moskva - Lada Togliatti |
5-4
sd
|
2023-10-24 12:00 |
Amur Khabarovsk - Spartak Moskva |
1-4
|
2023-10-24 12:30 |
Admiral Vladivostok - CSKA Moskva |
3-2
sd
|
2023-10-24 17:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan |
5-2
|
2023-10-24 19:00 |
Torpedo Novgorod - Salavat Yulaev Ufa |
0-1
|
2023-10-24 19:30 |
Ak Bars Kazan - Avangard Omsk |
2-1
sd
|
2023-10-24 19:30 |
Dynamo Moskva - Vityaz Podolsk |
5-2
|
2023-10-25 17:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chel |
2-4
|
2023-10-25 19:30 |
HC Red Star Kunlun - SKA St. Petersburg |
3-6
|
2023-10-25 19:30 |
Severstal Cherepovets - Lada Togliatti |
3-4
pen
|
2023-10-26 12:00 |
Amur Khabarovsk - CSKA Moskva |
2-3
pen
|
2023-10-26 12:30 |
Admiral Vladivostok - Vityaz Podolsk |
3-4
pen
|
2023-10-26 15:30 |
Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva |
4-3
|
2023-10-26 16:30 |
Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa |
1-0
|
2023-10-27 16:30 |
Barys Nur-Sultan - Dynamo Minsk |
1-2
sd
|
2023-10-27 17:00 |
Traktor Chel - Metallurg Magnitogorsk |
5-1
|
2023-10-27 18:00 |
Lada Togliatti - Ak Bars Kazan |
6-3
|
2023-10-27 19:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets |
4-3
|
2023-10-27 19:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Red Star Kunlun |
3-4
pen
|
2023-10-27 19:30 |
HC Sochi - SKA St. Petersburg |
5-4
|
2023-10-27 19:30 |
Torpedo Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg |
4-2
|
2023-10-28 10:00 |
Amur Khabarovsk - Vityaz Podolsk |
4-2
|
2023-10-28 13:30 |
Sibir Novosibirsk - CSKA Moskva |
3-6
|
2023-10-28 14:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva |
1-2
|
2023-10-29 13:00 |
Avangard Omsk - Dynamo Minsk |
3-4
|
2023-10-29 13:00 |
Barys Nur-Sultan - Torpedo Novgorod |
1-2
|
2023-10-29 14:00 |
Traktor Chel - HC Red Star Kunlun |
5-2
|
2023-10-29 15:00 |
Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk |
4-3
|
2023-10-29 16:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan |
2-1
|
2023-10-29 16:00 |
Severstal Cherepovets - Avtomobilist Yekaterinburg |
4-2
|
2023-10-30 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk |
3-2
pen
|
2023-10-30 17:00 |
Lada Togliatti - Admiral Vladivostok |
3-1
|
2023-10-30 18:30 |
HC Sochi - Dynamo Moskva |
1-6
|
2023-10-31 15:30 |
Avangard Omsk - Torpedo Novgorod |
3-2
|
2023-10-31 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - HC Red Star Kunlun |
3-0
|
2023-10-31 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan |
3-2
|
2023-10-31 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk |
4-1
|
2023-10-31 18:10 |
Dynamo Minsk - Severstal Cherepovets |
1-2
|
2023-10-31 18:30 |
HC Sochi - Dynamo Moskva |
2-5
|
2023-10-31 18:30 |
SKA St. Petersburg - Ak Bars Kazan |
2-3
|
2023-10-31 18:30 |
Spartak Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk |
6-1
|
2023-11-01 16:00 |
Traktor Chel - Admiral Vladivostok |
3-2
sd
|
2023-11-02 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan |
2-3
pen
|
2023-11-02 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan |
3-1
|
2023-11-02 17:00 |
Lada Togliatti - Severstal Cherepovets |
1-4
|
2023-11-02 18:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk |
3-1
|
2023-11-02 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Torpedo Novgorod |
2-3
sd
|
2023-11-02 18:30 |
HC Sochi - Amur Khabarovsk |
1-3
|
2023-11-02 18:30 |
Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Minsk |
1-2
sd
|
2023-11-02 18:30 |
SKA St. Petersburg - Avangard Omsk |
3-5
|
2023-11-02 18:30 |
Spartak Moskva - CSKA Moskva |
0-3
|
2023-11-03 16:00 |
Traktor Chel - Admiral Vladivostok |
6-1
|
2023-11-04 13:30 |
Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Minsk |
5-1
|
2023-11-04 13:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk |
2-0
|
2023-11-04 14:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-1
|
2023-11-04 16:00 |
Ak Bars Kazan - Barys Nur-Sultan |
5-3
|
2023-11-04 16:00 |
HC Sochi - Avangard Omsk |
2-3
sd
|
2023-11-04 16:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva |
0-3
|
2023-11-04 16:00 |
Spartak Moskva - Torpedo Novgorod |
4-3
|
2023-11-04 16:00 |
Vityaz Podolsk - SKA St. Petersburg |
2-3
pen
|
2023-11-05 12:00 |
CSKA Moskva - Lada Togliatti |
3-4
|
2023-11-05 15:00 |
HC Red Star Kunlun - Severstal Cherepovets |
1-3
|
2023-11-06 09:00 |
Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl |
1-4
|
2023-11-06 13:30 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk |
2-3
pen
|
2023-11-06 13:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-4
|
2023-11-06 15:00 |
HC Red Star Kunlun - Severstal Cherepovets |
3-4
pen
|
2023-11-06 16:00 |
Spartak Moskva - SKA St. Petersburg |
3-2
|
2023-11-06 16:00 |
Vityaz Podolsk - Dynamo Moskva |
1-3
|
2023-11-06 16:10 |
Dynamo Minsk - Avangard Omsk |
3-4
pen
|
2023-11-07 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Ak Bars Kazan |
0-3
|
2023-11-07 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - HC Sochi |
3-1
|
2023-11-07 18:30 |
CSKA Moskva - Traktor Chel |
0-4
|
2023-11-08 11:30 |
Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl |
5-2
|
2023-11-08 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk |
6-3
|
2023-11-08 18:30 |
Dynamo Moskva - HC Red Star Kunlun |
2-3
sd
|
2023-11-08 18:30 |
Vityaz Podolsk - Torpedo Novgorod |
1-4
|
2023-11-09 11:00 |
Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
5-1
|
2023-11-09 17:00 |
Lada Togliatti - Ak Bars Kazan |
3-2
|
2023-11-09 18:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moskva |
1-4
|
2023-11-09 18:10 |
Dynamo Minsk - HC Sochi |
2-1
|
2023-11-09 18:30 |
CSKA Moskva - Avangard Omsk |
4-6
|
2023-11-09 18:30 |
SKA St. Petersburg - Traktor Chel |
4-3
sd
|
2023-11-10 11:00 |
Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
2-3
|
2023-11-10 11:30 |
Admiral Vladivostok - Torpedo Novgorod |
0-3
|
2023-11-10 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl |
1-2
|
2023-11-10 15:30 |
Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun |
1-2
|
2023-11-10 18:00 |
Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets |
5-3
|
2023-11-10 18:10 |
Dynamo Minsk - HC Sochi |
6-2
|
2023-11-11 13:30 |
Lada Togliatti - Spartak Moskva |
4-3
pen
|
2023-11-11 14:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan |
3-0
|
2023-11-11 16:00 |
SKA St. Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-2
|
2023-11-12 09:00 |
Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg |
3-4
pen
|
2023-11-12 09:00 |
Amur Khabarovsk - Torpedo Novgorod |
4-3
|
2023-11-12 13:00 |
Avangard Omsk - HC Red Star Kunlun |
6-4
|
2023-11-12 13:00 |
Barys Nur-Sultan - Severstal Cherepovets |
4-1
|
2023-11-12 13:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl |
1-3
|
2023-11-12 16:10 |
Dynamo Minsk - Dynamo Moskva |
1-2
|
2023-11-13 18:30 |
CSKA Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-1
|
2023-11-13 18:30 |
HC Sochi - Vityaz Podolsk |
2-3
|
2023-11-14 11:30 |
Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg |
0-3
|
2023-11-14 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Torpedo Novgorod |
4-1
|
2023-11-14 15:30 |
Avangard Omsk - Severstal Cherepovets |
5-4
sd
|
2023-11-14 16:00 |
Traktor Chel - Salavat Yulaev Ufa |
3-4
|
2023-11-14 18:00 |
Ak Bars Kazan - SKA St. Petersburg |
2-4
|
2023-11-14 18:10 |
Dynamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk |
1-4
|
2023-11-14 18:30 |
HC Sochi - Vityaz Podolsk |
1-3
|
2023-11-14 18:30 |
Spartak Moskva - Dynamo Moskva |
4-3
sd
|
2023-11-15 18:30 |
CSKA Moskva - Amur Khabarovsk |
2-1
|
2023-11-16 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk |
2-3
sd
|
2023-11-16 16:00 |
Traktor Chel - Barys Nur-Sultan |
2-0
|
2023-11-16 18:00 |
Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva |
4-1
|
2023-11-16 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - HC Red Star Kunlun |
5-4
|
2023-11-16 18:00 |
Severstal Cherepovets - SKA St. Petersburg |
2-5
|
2023-11-16 18:10 |
Dynamo Minsk - Vityaz Podolsk |
1-2
|
2023-11-16 18:30 |
HC Sochi - Lada Togliatti |
5-4
pen
|
2023-11-16 18:30 |
Spartak Moskva - Salavat Yulaev Ufa |
6-2
|
2023-11-17 15:30 |
Avangard Omsk - Admiral Vladivostok |
2-1
pen
|
2023-11-17 18:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk |
4-0
|
2023-11-18 13:00 |
Spartak Moskva - Lada Togliatti |
5-3
|
2023-11-18 13:30 |
Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan |
2-0
|
2023-11-18 13:30 |
Traktor Chel - Avtomobilist Yekaterinburg |
4-2
|
2023-11-18 15:00 |
HC Red Star Kunlun - Sibir Novosibirsk |
3-2
sd
|
2023-11-18 16:00 |
Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa |
0-1
|
2023-11-18 16:00 |
HC Sochi - CSKA Moskva |
1-3
|
2023-11-18 16:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - SKA St. Petersburg |
1-2
|
2023-11-18 16:00 |
Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk |
6-2
|
2023-11-18 16:00 |
Torpedo Novgorod - Dynamo Moskva |
3-1
|
2023-11-19 09:00 |
Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok |
0-2
|
2023-11-19 16:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk |
1-4
|
2023-11-19 16:00 |
Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk |
3-5
|
2023-11-20 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk |
4-1
|
2023-11-20 17:00 |
Lada Togliatti - Dynamo Minsk |
3-1
|
2023-11-20 18:30 |
SKA St. Petersburg - CSKA Moskva |
2-1
|
2023-11-20 18:30 |
Torpedo Novgorod - Barys Nur-Sultan |
4-2
|
2023-11-21 11:00 |
Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok |
2-1
|
2023-11-21 16:00 |
Traktor Chel - Avangard Omsk |
1-2
sd
|
2023-11-21 18:30 |
Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan |
4-1
|
2023-11-21 18:30 |
Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moskva |
2-1
|
2023-11-21 18:30 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa |
3-2
|
2023-11-22 14:30 |
Sibir Novosibirsk - HC Sochi |
5-2
|
2023-11-22 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Minsk |
1-4
|
2023-11-22 18:30 |
Severstal Cherepovets - CSKA Moskva |
2-3
|
2023-11-23 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-3
sd
|
2023-11-23 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chel |
6-3
|
2023-11-23 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk |
3-1
|
2023-11-23 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti |
2-1
sd
|
2023-11-23 18:30 |
Dynamo Moskva - Torpedo Novgorod |
3-2
|
2023-11-23 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Ak Bars Kazan |
1-0
|
2023-11-23 18:30 |
SKA St. Petersburg - Spartak Moskva |
3-2
|
2023-11-24 11:00 |
Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets |
6-2
|
2023-11-24 11:30 |
Admiral Vladivostok - HC Sochi |
3-1
|
2023-11-24 18:10 |
Dynamo Minsk - CSKA Moskva |
0-4
|
2023-11-25 11:00 |
Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-1
|
2023-11-25 13:30 |
Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskva |
3-1
|
2023-11-25 13:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chel |
4-0
|
2023-11-25 14:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti |
3-2
sd
|
2023-11-25 16:00 |
SKA St. Petersburg - Torpedo Novgorod |
4-3
pen
|
2023-11-25 16:00 |
Vityaz Podolsk - Ak Bars Kazan |
2-3
|
2023-11-26 09:00 |
Admiral Vladivostok - Severstal Cherepovets |
4-5
pen
|
2023-11-26 09:00 |
Amur Khabarovsk - HC Sochi |
2-5
|
2023-11-26 16:10 |
Dynamo Minsk - Dynamo Moskva |
1-4
|
2023-11-27 14:30 |
Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun |
3-2
|
2023-11-27 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Vityaz Podolsk |
2-5
|
2023-11-27 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moskva |
1-4
|
2023-11-27 16:00 |
Traktor Chel - Torpedo Novgorod |
2-1
|
2023-11-27 18:30 |
CSKA Moskva - Lokomotiv Yaroslavl |
2-3
|
2023-11-28 11:00 |
Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok |
2-3
pen
|
2023-11-28 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets |
1-2
|
2023-11-28 18:00 |
Ak Bars Kazan - Lada Togliatti |
2-0
|
2023-11-28 18:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk |
3-4
pen
|
2023-11-28 18:30 |
SKA St. Petersburg - Dynamo Moskva |
5-3
|
2023-11-29 15:30 |
Avangard Omsk - Vityaz Podolsk |
4-1
|
2023-11-29 18:00 |
Torpedo Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl |
3-2
pen
|
2023-11-29 18:30 |
CSKA Moskva - Dynamo Minsk |
5-3
|
2023-11-30 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok |
2-3
sd
|
2023-11-30 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk |
5-2
|
2023-11-30 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti |
5-2
|
2023-11-30 18:30 |
Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg |
3-2
|
2023-11-30 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Spartak Moskva |
5-3
|
2023-12-01 11:00 |
Amur Khabarovsk - Dynamo Minsk |
2-1
|
2023-12-01 15:30 |
Avangard Omsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-3
pen
|
2023-12-01 16:00 |
Traktor Chel - Dynamo Moskva |
2-4
|
2023-12-01 18:30 |
HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl |
0-2
|
2023-12-01 18:30 |
SKA St. Petersburg - Vityaz Podolsk |
3-2
sd
|
2023-12-02 12:30 |
Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti |
2-3
pen
|
2023-12-02 14:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moskva |
3-2
pen
|
2023-12-02 16:30 |
HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg |
5-2
|
2023-12-03 09:00 |
Admiral Vladivostok - Dynamo Minsk |
1-3
|
2023-12-03 14:00 |
Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg |
2-3
pen
|
2023-12-03 14:00 |
Traktor Chel - CSKA Moskva |
3-1
|
2023-12-03 16:00 |
Severstal Cherepovets - Barys Nur-Sultan |
2-3
sd
|
2023-12-03 16:00 |
Torpedo Novgorod - Dynamo Moskva |
4-1
|
2023-12-03 16:30 |
Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-0
|
2023-12-03 16:30 |
HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl |
2-3
sd
|
2023-12-04 15:30 |
Avangard Omsk - Amur Khabarovsk |
2-1
|
2023-12-05 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Dynamo Minsk |
2-3
|
2023-12-05 15:30 |
Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan |
5-1
|
2023-12-05 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - SKA St. Petersburg |
3-2
pen
|
2023-12-05 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moskva |
0-3
|
2023-12-05 16:00 |
Traktor Chel - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-1
|
2023-12-05 17:00 |
Lada Togliatti - Torpedo Novgorod |
2-4
|
2023-12-05 18:30 |
HC Red Star Kunlun - HC Sochi |
5-4
sd
|
2023-12-05 18:30 |
Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan |
4-1
|
2023-12-05 18:30 |
Spartak Moskva - Dynamo Moskva |
8-7
sd
|
2023-12-05 18:30 |
Vityaz Podolsk - Salavat Yulaev Ufa |
2-5
|
2023-12-06 11:30 |
Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk |
3-4
pen
|
2023-12-07 11:30 |
Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk |
1-0
|
2023-12-07 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan |
5-1
|
2023-12-07 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa |
3-2
sd
|
2023-12-07 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Novgorod |
2-3
|
2023-12-07 16:00 |
Traktor Chel - SKA St. Petersburg |
1-3
|
2023-12-07 17:00 |
Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-0
|
2023-12-07 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan |
3-1
|
2023-12-07 18:00 |
Vityaz Podolsk - CSKA Moskva |
1-4
|
2023-12-07 18:30 |
Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva |
1-2
pen
|
2023-12-07 18:30 |
Spartak Moskva - HC Sochi |
4-3
|
2023-12-19 15:30 |
Avangard Omsk - Ak Bars Kazan |
0-4
|
2023-12-19 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chel |
2-3
sd
|
2023-12-19 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Barys Nur-Sultan |
5-4
|
2023-12-19 17:00 |
Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk |
1-2
sd
|
2023-12-19 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets |
0-1
|
2023-12-19 18:00 |
Torpedo Novgorod - Spartak Moskva |
2-5
|
2023-12-19 18:10 |
Dynamo Minsk - Vityaz Podolsk |
4-1
|
2023-12-19 18:30 |
Dynamo Moskva - CSKA Moskva |
4-1
|
2023-12-19 18:30 |
SKA St. Petersburg - HC Sochi |
7-2
|
2023-12-20 11:30 |
Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk |
1-2
sd
|
2023-12-21 15:30 |
Avangard Omsk - HC Sochi |
8-3
|
2023-12-21 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan |
2-1
|
2023-12-21 17:00 |
Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk |
4-1
|
2023-12-21 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk |
5-2
|
2023-12-21 18:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Nur-Sultan |
3-2
|
2023-12-21 18:00 |
Severstal Cherepovets - Torpedo Novgorod |
1-3
|
2023-12-21 18:30 |
Dynamo Moskva - Traktor Chel |
4-3
pen
|
2023-12-21 18:30 |
SKA St. Petersburg - CSKA Moskva |
6-2
|
2023-12-22 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk |
4-3
sd
|
2023-12-22 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok |
1-2
pen
|
2023-12-22 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Traktor Chel |
2-5
|
2023-12-22 18:30 |
Spartak Moskva - Dynamo Minsk |
4-2
|
2023-12-23 12:30 |
Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan |
4-2
|
2023-12-23 13:00 |
Barys Nur-Sultan - HC Sochi |
3-2
sd
|
2023-12-23 16:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskva |
2-1
sd
|
2023-12-23 16:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva |
2-3
sd
|
2023-12-23 16:00 |
Torpedo Novgorod - SKA St. Petersburg |
3-1
|
2023-12-24 13:00 |
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk |
2-3
|
2023-12-24 13:00 |
Spartak Moskva - HC Red Star Kunlun |
5-2
|
2023-12-24 13:00 |
Vityaz Podolsk - Dynamo Minsk |
6-4
|
2023-12-24 15:30 |
Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg |
1-5
|
2023-12-24 16:00 |
Severstal Cherepovets - Admiral Vladivostok |
3-1
|
2023-12-25 11:00 |
Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-1
|
2023-12-25 18:30 |
CSKA Moskva - Salavat Yulaev Ufa |
3-4
sd
|
2023-12-25 18:30 |
Dynamo Moskva - SKA St. Petersburg |
2-3
|
2023-12-26 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk |
2-3
sd
|
2023-12-26 17:00 |
Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk |
5-1
|
2023-12-26 18:00 |
Severstal Cherepovets - Traktor Chel |
3-5
|
2023-12-26 18:00 |
Torpedo Novgorod - Spartak Moskva |
2-1
pen
|
2023-12-26 18:10 |
Dynamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
1-4
|
2023-12-26 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl |
1-2
|
2023-12-26 18:30 |
HC Sochi - Admiral Vladivostok |
3-5
|
2023-12-27 11:00 |
Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-2
|
2023-12-27 18:30 |
CSKA Moskva - SKA St. Petersburg |
0-2
|
2023-12-28 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Traktor Chel |
0-3
|
2023-12-28 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk |
5-1
|
2023-12-28 17:00 |
Lada Togliatti - Dynamo Moskva |
4-0
|
2023-12-28 18:00 |
Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk |
1-4
|
2023-12-28 18:00 |
Severstal Cherepovets - HC Red Star Kunlun |
3-1
|
2023-12-28 18:00 |
Torpedo Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl |
3-5
|
2023-12-28 18:00 |
Vityaz Podolsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
2-3
pen
|
2023-12-28 18:10 |
Dynamo Minsk - Spartak Moskva |
1-4
|
2023-12-28 18:30 |
HC Sochi - Salavat Yulaev Ufa |
4-6
|
2023-12-29 11:30 |
Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-4
|
2023-12-30 09:00 |
Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-5
|
2023-12-30 10:00 |
Barys Nur-Sultan - Traktor Chel |
5-1
|
2023-12-30 11:30 |
Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun |
4-1
|
2023-12-30 12:00 |
Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa |
3-2
|
2023-12-30 13:00 |
Vityaz Podolsk - Spartak Moskva |
5-4
sd
|
2023-12-30 14:00 |
Lada Togliatti - Avangard Omsk |
1-2
|
2023-12-30 16:00 |
CSKA Moskva - Severstal Cherepovets |
3-1
|
2023-12-30 16:00 |
HC Sochi - Dynamo Minsk |
4-7
|
2023-12-30 16:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva |
2-0
|
2023-12-30 16:30 |
SKA St. Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg |
4-0
|
2024-01-03 12:30 |
Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok |
4-1
|
2024-01-03 13:00 |
Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa |
2-4
|
2024-01-03 13:30 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chel |
4-3
|
2024-01-03 16:00 |
HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk |
2-3
sd
|
2024-01-03 16:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Barys Nur-Sultan |
4-5
pen
|
2024-01-03 16:00 |
Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk |
4-2
|
2024-01-03 16:00 |
SKA St. Petersburg - Vityaz Podolsk |
6-1
|
2024-01-04 12:00 |
Torpedo Novgorod - HC Red Star Kunlun |
3-2
sd
|
2024-01-04 16:30 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti |
4-3
sd
|
2024-01-05 12:30 |
Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa |
2-3
sd
|
2024-01-05 13:30 |
Traktor Chel - Barys Nur-Sultan |
5-1
|
2024-01-05 16:00 |
Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok |
2-1
sd
|
2024-01-05 16:00 |
HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg |
1-4
|
2024-01-05 16:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk |
2-1
sd
|
2024-01-05 16:00 |
Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk |
4-3
|
2024-01-05 16:00 |
SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl |
1-2
|
2024-01-05 16:30 |
CSKA Moskva - Spartak Moskva |
3-1
|
2024-01-05 18:30 |
Dynamo Minsk - Amur Khabarovsk |
2-3
sd
|
2024-01-06 12:00 |
Dynamo Moskva - HC Red Star Kunlun |
7-1
|
2024-01-06 13:00 |
Avangard Omsk - Lada Togliatti |
5-3
|
2024-01-07 12:00 |
Torpedo Novgorod - Dynamo Minsk |
2-5
|
2024-01-07 13:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Barys Nur-Sultan |
5-3
|
2024-01-07 13:30 |
Traktor Chel - Lokomotiv Yaroslavl |
1-3
|
2024-01-07 16:00 |
Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg |
2-1
|
2024-01-07 16:00 |
CSKA Moskva - HC Red Star Kunlun |
4-3
|
2024-01-07 16:00 |
Dynamo Moskva - Spartak Moskva |
3-2
sd
|
2024-01-07 16:00 |
Severstal Cherepovets - HC Sochi |
3-0
|
2024-01-07 16:00 |
SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk |
1-2
sd
|
2024-01-07 16:00 |
Vityaz Podolsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-4
|
2024-01-08 09:00 |
Admiral Vladivostok - Avangard Omsk |
1-2
sd
|
2024-01-08 09:00 |
Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk |
4-0
|
2024-01-09 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl |
5-3
|
2024-01-09 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - HC Red Star Kunlun |
1-2
|
2024-01-09 16:00 |
Traktor Chel - Neftekhimik Nizhnekamsk |
5-3
|
2024-01-09 17:00 |
Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg |
1-4
|
2024-01-09 18:10 |
Dynamo Minsk - Spartak Moskva |
3-1
|
2024-01-09 18:30 |
Ak Bars Kazan - Barys Nur-Sultan |
1-0
pen
|
2024-01-09 18:30 |
CSKA Moskva - Torpedo Novgorod |
7-2
|
2024-01-09 18:30 |
Dynamo Moskva - HC Sochi |
5-1
|
2024-01-10 11:00 |
Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk |
1-4
|
2024-01-10 11:30 |
Admiral Vladivostok - Avangard Omsk |
1-2
|
2024-01-10 18:00 |
Vityaz Podolsk - SKA St. Petersburg |
0-4
|
2024-01-11 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi |
4-1
|
2024-01-11 17:00 |
Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl |
2-3
pen
|
2024-01-11 18:00 |
CSKA Moskva - Dynamo Moskva |
2-4
|
2024-01-11 18:10 |
Dynamo Minsk - Torpedo Novgorod |
0-3
|
2024-01-12 11:00 |
Amur Khabarovsk - Avangard Omsk |
2-3
|
2024-01-12 11:30 |
Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk |
2-4
|
2024-01-12 16:00 |
Traktor Chel - Ak Bars Kazan |
3-1
|
2024-01-12 18:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa |
2-0
|
2024-01-12 18:00 |
Severstal Cherepovets - HC Red Star Kunlun |
2-1
|
2024-01-12 18:30 |
Spartak Moskva - SKA St. Petersburg |
2-5
|
2024-01-13 09:00 |
Amur Khabarovsk - Avangard Omsk |
1-3
|
2024-01-13 13:30 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti |
3-4
sd
|
2024-01-13 17:00 |
Dynamo Moskva - Torpedo Novgorod |
6-1
|
2024-01-14 09:00 |
Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk |
5-2
|
2024-01-14 13:00 |
HC Red Star Kunlun - Salavat Yulaev Ufa |
3-5
|
2024-01-14 13:00 |
Spartak Moskva - Metallurg Magnitogorsk |
2-6
|
2024-01-14 16:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk |
1-2
|
2024-01-14 16:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan |
0-1
|
2024-01-14 16:00 |
Severstal Cherepovets - SKA St. Petersburg |
3-2
|
2024-01-14 16:10 |
Dynamo Minsk - Traktor Chel |
3-1
|
2024-01-15 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Lada Togliatti |
0-3
|
2024-01-15 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moskva |
3-2
|
2024-01-16 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Salavat Yulaev Ufa |
3-2
pen
|
2024-01-16 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-2
|
2024-01-16 18:00 |
Torpedo Novgorod - Metallurg Magnitogorsk |
7-4
|
2024-01-16 18:10 |
Dynamo Minsk - HC Red Star Kunlun |
5-1
|
2024-01-16 18:30 |
HC Sochi - Ak Bars Kazan |
3-1
|
2024-01-16 18:30 |
Spartak Moskva - Vityaz Podolsk |
2-1
|
2024-01-17 15:30 |
Avangard Omsk - CSKA Moskva |
4-1
|
2024-01-17 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok |
4-2
|
2024-01-17 16:00 |
Traktor Chel - Severstal Cherepovets |
0-1
pen
|
2024-01-17 18:30 |
Dynamo Minsk - HC Red Star Kunlun |
2-5
|
2024-01-17 18:30 |
SKA St. Petersburg - Amur Khabarovsk |
6-2
|
2024-01-18 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa |
2-4
|
2024-01-18 18:00 |
Ak Bars Kazan - Lada Togliatti |
5-1
|
2024-01-18 18:00 |
Torpedo Novgorod - Vityaz Podolsk |
1-2
|
2024-01-18 18:30 |
Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk |
1-2
|
2024-01-19 15:30 |
Barys Nur-Sultan - CSKA Moskva |
2-5
|
2024-01-19 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets |
0-3
|
2024-01-19 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok |
5-2
|
2024-01-19 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk |
3-2
sd
|
2024-01-19 18:30 |
SKA St. Petersburg - HC Red Star Kunlun |
3-1
|
2024-01-19 18:30 |
Spartak Moskva - Avangard Omsk |
1-3
|
2024-01-20 12:00 |
Dynamo Moskva - Dynamo Minsk |
4-1
|
2024-01-20 14:30 |
Traktor Chel - HC Sochi |
6-1
|
2024-01-20 15:00 |
Lada Togliatti - Vityaz Podolsk |
2-1
pen
|
2024-01-21 12:00 |
Torpedo Novgorod - CSKA Moskva |
3-2
sd
|
2024-01-21 13:30 |
Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets |
3-2
|
2024-01-21 13:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk |
3-2
sd
|
2024-01-21 16:00 |
Ak Bars Kazan - Spartak Moskva |
4-3
pen
|
2024-01-21 16:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk |
4-1
|
2024-01-21 16:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok |
3-2
|
2024-01-22 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg |
2-3
|
2024-01-22 16:00 |
Traktor Chel - Sibir Novosibirsk |
3-1
|
2024-01-22 17:00 |
Lada Togliatti - HC Sochi |
3-4
pen
|
2024-01-22 18:30 |
SKA St. Petersburg - Dynamo Minsk |
1-2
sd
|
2024-01-23 18:00 |
Severstal Cherepovets - Avangard Omsk |
2-6
|
2024-01-23 18:30 |
Dynamo Moskva - Spartak Moskva |
3-6
|
2024-01-24 11:00 |
Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa |
2-3
pen
|
2024-01-24 11:30 |
Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk |
2-1
|
2024-01-24 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan |
1-4
|
2024-01-24 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi |
1-2
|
2024-01-24 18:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Novgorod |
2-3
sd
|
2024-01-24 18:30 |
CSKA Moskva - Dynamo Minsk |
2-1
|
2024-01-24 18:30 |
SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan |
7-0
|
2024-01-24 18:30 |
Vityaz Podolsk - Sibir Novosibirsk |
1-4
|
2024-01-25 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Dynamo Moskva |
1-5
|
2024-01-26 11:00 |
Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa |
0-3
|
2024-01-26 11:30 |
Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk |
2-4
|
2024-01-26 15:30 |
Avangard Omsk - Ak Bars Kazan |
4-2
|
2024-01-26 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Novgorod |
2-1
pen
|
2024-01-26 17:00 |
Lada Togliatti - Barys Nur-Sultan |
2-0
|
2024-01-26 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Minsk |
3-5
|
2024-01-26 18:00 |
Vityaz Podolsk - HC Sochi |
2-3
|
2024-01-26 18:30 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chel |
5-6
pen
|
2024-01-26 18:30 |
Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk |
4-0
|
2024-01-26 18:30 |
SKA St. Petersburg - CSKA Moskva |
5-1
|
2024-01-27 16:00 |
Spartak Moskva - Dynamo Moskva |
4-3
pen
|
2024-01-28 09:00 |
Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev Ufa |
5-4
sd
|
2024-01-28 09:00 |
Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk |
2-3
|
2024-01-28 13:00 |
Avangard Omsk - Traktor Chel |
4-5
|
2024-01-28 13:00 |
Barys Nur-Sultan - Ak Bars Kazan |
1-3
|
2024-01-28 16:00 |
HC Sochi - HC Red Star Kunlun |
3-4
sd
|
2024-01-28 16:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti |
0-2
|
2024-01-28 16:00 |
Severstal Cherepovets - CSKA Moskva |
2-6
|
2024-01-28 16:10 |
Dynamo Minsk - Sibir Novosibirsk |
4-1
|
2024-01-29 11:00 |
Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk |
7-6
|
2024-01-29 11:30 |
Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev Ufa |
1-2
|
2024-01-29 18:30 |
Dynamo Moskva - Vityaz Podolsk |
1-2
|
2024-01-29 18:30 |
HC Sochi - HC Red Star Kunlun |
2-4
|
2024-01-29 18:30 |
SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl |
3-0
|
2024-01-29 18:30 |
Spartak Moskva - Torpedo Novgorod |
3-2
|
2024-01-30 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan |
0-4
|
2024-01-30 18:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti |
4-3
sd
|
2024-01-31 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk |
1-3
|
2024-01-31 16:00 |
Traktor Chel - Avtomobilist Yekaterinburg |
2-1
pen
|
2024-01-31 18:30 |
CSKA Moskva - Torpedo Novgorod |
3-2
|
2024-01-31 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Vityaz Podolsk |
2-0
|
2024-01-31 18:30 |
HC Sochi - Dynamo Minsk |
3-2
|
2024-01-31 18:30 |
Spartak Moskva - Lokomotiv Yaroslavl |
1-2
|
2024-02-01 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti |
5-2
|
2024-02-02 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk |
4-3
pen
|
2024-02-02 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk |
4-3
sd
|
2024-02-02 18:00 |
Severstal Cherepovets - Dynamo Minsk |
4-2
|
2024-02-02 18:00 |
Vityaz Podolsk - Lokomotiv Yaroslavl |
0-2
|
2024-02-02 18:30 |
CSKA Moskva - SKA St. Petersburg |
1-2
|
2024-02-02 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok |
3-5
|
2024-02-02 18:30 |
Spartak Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg |
3-0
|
2024-02-02 18:30 |
Torpedo Novgorod - Dynamo Moskva |
1-2
sd
|
2024-02-03 14:00 |
Traktor Chel - Ak Bars Kazan |
1-4
|
2024-02-04 13:00 |
Barys Nur-Sultan - Amur Khabarovsk |
2-3
sd
|
2024-02-04 13:00 |
Vityaz Podolsk - HC Red Star Kunlun |
2-4
|
2024-02-04 13:30 |
Salavat Yulaev Ufa - SKA St. Petersburg |
3-4
|
2024-02-04 16:00 |
CSKA Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg |
4-5
pen
|
2024-02-04 16:00 |
Torpedo Novgorod - Severstal Cherepovets |
2-3
|
2024-02-04 16:10 |
Dynamo Minsk - Admiral Vladivostok |
4-0
|
2024-02-04 17:00 |
Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl |
3-4
pen
|
2024-02-05 17:00 |
Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-4
|
2024-02-05 18:00 |
Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk |
1-4
|
2024-02-06 15:30 |
Avangard Omsk - SKA St. Petersburg |
9-5
|
2024-02-06 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Amur Khabarovsk |
0-2
|
2024-02-06 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok |
5-1
|
2024-02-06 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moskva |
2-0
|
2024-02-06 18:00 |
Vityaz Podolsk - HC Sochi |
3-4
|
2024-02-06 18:30 |
Dynamo Minsk - Severstal Cherepovets |
2-4
|
2024-02-06 18:30 |
Dynamo Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg |
5-3
|
2024-02-06 18:30 |
Torpedo Novgorod - Traktor Chel |
3-1
|
2024-02-07 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk |
3-2
sd
|
2024-02-08 15:30 |
Avangard Omsk - Spartak Moskva |
3-5
|
2024-02-08 15:30 |
Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg |
1-2
pen
|
2024-02-08 17:00 |
Lada Togliatti - Amur Khabarovsk |
0-1
pen
|
2024-02-08 18:00 |
Ak Bars Kazan - Traktor Chel |
2-1
|
2024-02-08 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok |
1-2
|
2024-02-08 18:00 |
Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets |
2-1
sd
|
2024-02-08 18:30 |
Dynamo Minsk - CSKA Moskva |
4-1
|
2024-02-09 18:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk |
1-2
sd
|
2024-02-09 18:00 |
Torpedo Novgorod - HC Sochi |
5-3
|
2024-02-10 13:00 |
Barys Nur-Sultan - Spartak Moskva |
1-4
|
2024-02-10 13:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan |
2-1
|
2024-02-10 16:00 |
Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl |
3-2
pen
|
2024-02-11 13:00 |
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk |
7-2
|
2024-02-11 13:30 |
Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva |
3-4
pen
|
2024-02-11 16:00 |
Severstal Cherepovets - Dynamo Minsk |
3-2
|
2024-02-11 16:00 |
SKA St. Petersburg - HC Sochi |
8-1
|
2024-02-11 16:00 |
Torpedo Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-4
sd
|
2024-02-11 16:00 |
Vityaz Podolsk - CSKA Moskva |
1-5
|
2024-02-12 18:30 |
Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moskva |
1-5
|
2024-02-13 11:00 |
Amur Khabarovsk - Traktor Chel |
5-3
|
2024-02-13 11:30 |
Admiral Vladivostok - Barys Nur-Sultan |
4-2
|
2024-02-13 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Moskva |
1-2
sd
|
2024-02-13 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk |
7-2
|
2024-02-13 18:30 |
Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-0
|
2024-02-13 18:30 |
HC Red Star Kunlun - CSKA Moskva |
2-4
|
2024-02-13 18:30 |
SKA St. Petersburg - Lada Togliatti |
2-1
|
2024-02-13 18:30 |
Vityaz Podolsk - Dynamo Minsk |
2-3
|
2024-02-14 11:00 |
Amur Khabarovsk - Traktor Chel |
4-2
|
2024-02-14 11:30 |
Admiral Vladivostok - Barys Nur-Sultan |
2-3
|
2024-02-14 18:00 |
Severstal Cherepovets - Spartak Moskva |
4-2
|
2024-02-14 18:30 |
HC Sochi - Torpedo Novgorod |
3-2
|
2024-02-15 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-1
pen
|
2024-02-15 16:00 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk |
4-2
|
2024-02-15 18:00 |
Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk |
2-1
|
2024-02-15 18:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskva |
5-4
sd
|
2024-02-15 18:30 |
Dynamo Moskva - Dynamo Minsk |
2-1
|
2024-02-15 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Lada Togliatti |
3-1
|
2024-02-15 18:30 |
SKA St. Petersburg - Salavat Yulaev Ufa |
2-0
|
2024-02-16 11:00 |
Amur Khabarovsk - Barys Nur-Sultan |
4-1
|
2024-02-16 11:30 |
Admiral Vladivostok - Traktor Chel |
2-3
|
2024-02-16 18:30 |
HC Sochi - Torpedo Novgorod |
3-1
|
2024-02-17 13:00 |
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk |
3-0
|
2024-02-17 15:00 |
HC Red Star Kunlun - Dynamo Minsk |
2-4
|
2024-02-17 16:00 |
Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa |
3-0
|
2024-02-17 16:00 |
Spartak Moskva - Ak Bars Kazan |
0-3
|
2024-02-17 16:00 |
Vityaz Podolsk - Dynamo Moskva |
3-6
|
2024-02-18 09:00 |
Admiral Vladivostok - Traktor Chel |
6-1
|
2024-02-18 09:00 |
Amur Khabarovsk - Barys Nur-Sultan |
2-1
|
2024-02-18 13:30 |
Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi |
2-1
|
2024-02-18 16:00 |
Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-2
sd
|
2024-02-18 16:00 |
SKA St. Petersburg - Torpedo Novgorod |
4-3
|
2024-02-19 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan |
2-1
|
2024-02-19 18:30 |
CSKA Moskva - Vityaz Podolsk |
1-2
|
2024-02-19 18:30 |
Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa |
2-1
sd
|
2024-02-20 14:30 |
Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti |
3-0
|
2024-02-20 15:30 |
Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg |
4-2
|
2024-02-20 18:10 |
Dynamo Minsk - Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-1
|
2024-02-20 18:30 |
HC Red Star Kunlun - HC Sochi |
4-0
|
2024-02-20 18:30 |
SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovets |
0-3
|
2024-02-20 18:30 |
Spartak Moskva - Torpedo Novgorod |
7-3
|
2024-02-21 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok |
3-0
|
2024-02-21 18:30 |
Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl |
2-4
|
2024-02-22 15:30 |
Avangard Omsk - Lada Togliatti |
2-3
sd
|
2024-02-22 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg |
1-4
|
2024-02-22 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk |
3-0
|
2024-02-22 16:00 |
Traktor Chel - Vityaz Podolsk |
3-0
|
2024-02-22 18:30 |
CSKA Moskva - Sibir Novosibirsk |
4-3
sd
|
2024-02-22 18:30 |
Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets |
3-2
|
2024-02-23 16:00 |
HC Sochi - HC Red Star Kunlun |
6-3
|
2024-02-23 16:00 |
Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl |
2-3
sd
|
2024-02-23 18:30 |
Dynamo Minsk - SKA St. Petersburg |
1-5
|
2024-02-24 12:00 |
Torpedo Novgorod - CSKA Moskva |
1-2
|
2024-02-24 13:00 |
Barys Nur-Sultan - Lada Togliatti |
1-4
|
2024-02-24 13:30 |
Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk |
1-2
|
2024-02-24 13:30 |
Traktor Chel - Avangard Omsk |
3-2
pen
|
2024-02-24 14:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Podolsk |
2-1
|
2024-02-24 16:00 |
Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk |
4-2
|
2024-02-24 16:00 |
Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok |
4-3
sd
|
2024-02-24 16:00 |
Spartak Moskva - Severstal Cherepovets |
5-3
|
2024-02-25 13:30 |
Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl |
2-0
|
2024-02-25 16:00 |
HC Red Star Kunlun - SKA St. Petersburg |
3-2
|
2024-02-25 16:00 |
HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-5
|
2024-02-26 15:30 |
Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk |
1-0
|
2024-02-26 16:00 |
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk |
3-1
|
2024-02-26 16:00 |
Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets |
4-3
|
2024-02-26 16:00 |
Traktor Chel - Amur Khabarovsk |
4-3
sd
|
2024-02-26 18:00 |
Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok |
4-2
|
2024-02-26 18:30 |
Dynamo Moskva - CSKA Moskva |
4-3
sd
|
2024-02-26 18:30 |
HC Red Star Kunlun - Vityaz Podolsk |
2-1
sd
|
2024-02-26 18:30 |
Spartak Moskva - Dynamo Minsk |
2-4
|
2024-02-26 18:30 |
Torpedo Novgorod - Lada Togliatti |
4-5
sd
|