Denmark > ALKA Superliga >  ALKA Superliga Regular Program:CompletUrmeaza
Etapa / Urmeaza
Etapa Data Eveniment
Etapa 10
  2019-09-23 19:00 Randers FC - AC Horsens
Etapa 11
  2019-09-27 19:00 Lyngby - Hobro IK
  2019-09-28 17:00 FC København - Silkeborg
  2019-09-29 12:00 AGF - FC Nordsjælland
  2019-09-29 14:00 AaB - Randers FC
  2019-09-29 16:00 FC Midtjylland - OB
  2019-09-29 18:00 SønderjyskE - Brøndby
  2019-09-30 19:00 AC Horsens - Esbjerg
Etapa 12
  2019-10-04 19:00 FC Nordsjælland - Lyngby
  2019-10-05 16:00 Hobro IK - AaB
  2019-10-06 12:00 Esbjerg - SønderjyskE
  2019-10-06 14:00 Brøndby - FC København
  2019-10-06 14:00 OB - AC Horsens
  2019-10-06 16:00 Randers FC - AGF
  2019-10-06 18:00 Silkeborg - FC Midtjylland
Etapa 13
  2019-10-18 19:00 AaB - OB
  2019-10-20 12:00 AC Horsens - Hobro IK
  2019-10-20 14:00 AGF - Silkeborg
  2019-10-20 14:00 SønderjyskE - FC Nordsjælland
  2019-10-20 16:00 FC København - Esbjerg
  2019-10-20 18:00 Lyngby - Brøndby
  2019-10-21 19:00 FC Midtjylland - Randers FC
Etapa 14
  2019-10-25 19:00 Esbjerg - FC Midtjylland
  2019-10-27 12:00 Hobro IK - Silkeborg
  2019-10-27 14:00 Lyngby - AC Horsens
  2019-10-27 14:00 OB - FC Nordsjælland
  2019-10-27 16:00 Brøndby - Randers FC
  2019-10-27 18:00 SønderjyskE - AaB
  2019-10-28 19:00 AGF - FC København
Etapa 15
  2019-11-01 19:00 Esbjerg - AC Horsens
  2019-11-03 12:00 Randers FC - Lyngby
  2019-11-03 14:00 FC Nordsjælland - AGF
  2019-11-03 14:00 OB - Hobro IK
  2019-11-03 16:00 AaB - FC Midtjylland
  2019-11-03 18:00 FC København - SønderjyskE
  2019-11-04 19:00 Silkeborg - Brøndby
Etapa 16
  2019-11-08 19:00 Randers FC - AaB
  2019-11-09 16:00 AC Horsens - Silkeborg
  2019-11-10 12:00 Hobro IK - FC Nordsjælland
  2019-11-10 14:00 AGF - SønderjyskE
  2019-11-10 14:00 Lyngby - OB
  2019-11-10 16:00 Brøndby - Esbjerg
  2019-11-10 18:00 FC Midtjylland - FC København
Etapa 17
  2019-11-22 19:00 FC Nordsjælland - Randers FC
  2019-11-24 12:00 SønderjyskE - Lyngby
  2019-11-24 14:00 AaB - AC Horsens
  2019-11-24 14:00 Silkeborg - Esbjerg
  2019-11-24 16:00 FC København - Hobro IK
  2019-11-24 18:00 AGF - Brøndby
  2019-11-25 19:00 OB - FC Midtjylland
Etapa 18
  2019-11-29 19:00 Lyngby - FC Nordsjælland
  2019-12-01 11:45 FC København - Brøndby
  2019-12-01 12:00 Randers FC - SønderjyskE
  2019-12-01 14:00 AC Horsens - OB
  2019-12-01 16:00 Esbjerg - AGF
  2019-12-01 18:00 AaB - Hobro IK
  2019-12-02 19:00 FC Midtjylland - Silkeborg
Etapa 19
  2019-12-06 19:00 Hobro IK - AC Horsens
  2019-12-08 12:00 Silkeborg - Randers FC
  2019-12-08 14:00 AGF - Lyngby
  2019-12-08 16:00 FC Nordsjælland - FC København
  2019-12-08 16:00 SønderjyskE - Esbjerg
  2019-12-08 18:00 Brøndby - FC Midtjylland
  2019-12-09 19:00 OB - AaB
Etapa 20
  2019-12-13 19:00 AaB - FC Nordsjælland
  2019-12-15 12:00 AC Horsens - SønderjyskE
  2019-12-15 14:00 Lyngby - Silkeborg
  2019-12-15 14:00 Randers FC - Esbjerg
  2019-12-15 16:00 Brøndby - Hobro IK
  2019-12-15 18:00 FC Midtjylland - AGF
  2019-12-16 19:00 FC København - OB
Etapa 21
  2020-02-15 12:00 AGF - Randers FC
  2020-02-15 12:00 Esbjerg - FC København
  2020-02-15 12:00 FC Midtjylland - Lyngby
  2020-02-15 12:00 FC Nordsjælland - AC Horsens
  2020-02-15 12:00 OB - Brøndby
  2020-02-15 12:00 Silkeborg - AaB
  2020-02-15 12:00 SønderjyskE - Hobro IK
Etapa 22
  2020-02-22 12:00 AaB - Brøndby
  2020-02-22 12:00 AC Horsens - AGF
  2020-02-22 12:00 FC Nordsjælland - SønderjyskE
  2020-02-22 12:00 Hobro IK - FC Midtjylland
  2020-02-22 12:00 Lyngby - Esbjerg
  2020-02-22 12:00 Randers FC - OB
  2020-02-22 12:00 Silkeborg - FC København
Etapa 23
  2020-02-29 12:00 AC Horsens - Randers FC
  2020-02-29 12:00 AGF - Hobro IK
  2020-02-29 12:00 Brøndby - Lyngby
  2020-02-29 12:00 Esbjerg - FC Nordsjælland
  2020-02-29 12:00 FC København - AaB
  2020-02-29 12:00 FC Midtjylland - SønderjyskE
  2020-02-29 12:00 OB - Silkeborg
Etapa 24
  2020-03-07 12:00 AaB - Lyngby
  2020-03-07 12:00 FC København - AC Horsens
  2020-03-07 12:00 FC Nordsjælland - Brøndby
  2020-03-07 12:00 Hobro IK - Esbjerg
  2020-03-07 12:00 Randers FC - FC Midtjylland
  2020-03-07 12:00 Silkeborg - AGF
  2020-03-07 12:00 SønderjyskE - OB
Etapa 25
  2020-03-14 12:00 AGF - OB
  2020-03-14 12:00 Brøndby - SønderjyskE
  2020-03-14 12:00 Esbjerg - AaB
  2020-03-14 12:00 FC Midtjylland - AC Horsens
  2020-03-14 12:00 Lyngby - FC København
  2020-03-14 12:00 Randers FC - Hobro IK
  2020-03-14 12:00 Silkeborg - FC Nordsjælland
Etapa 26
  2020-03-21 12:00 AaB - AGF
  2020-03-21 12:00 AC Horsens - Brøndby
  2020-03-21 12:00 FC København - Randers FC
  2020-03-21 12:00 FC Nordsjælland - FC Midtjylland
  2020-03-21 12:00 Hobro IK - Lyngby
  2020-03-21 12:00 OB - Esbjerg
  2020-03-21 12:00 SønderjyskE - Silkeborg

Disclaimer:Datele si informatiile sunt oferite doar in scop informativ Nu ne asumam responsabilitatea pentru corectitudinea acestor informatii
Powered by
Score24.com