Denmark > ALKA Superliga >  ALKA Superliga Regular Program:CompletUrmeaza
Etapa / Urmeaza
Etapa Data Eveniment
ALKA Regular
  1997-07-28 12:00 1997/1998
  1998-07-28 12:00 1998/1999
  1999-07-28 12:00 1999/2000
  2000-07-28 12:00 2000/2001
  2001-07-28 12:00 2001/2002
  2002-07-28 15:00 2002/2003
  2003-07-27 15:00 2003/2004
  2004-07-25 15:00 2004/2005
  2005-07-20 19:00 2005/2006
  2006-07-19 19:00 2006/2007
  2007-07-18 19:00 2007/2008
  2008-07-20 15:00 2008/2009
  2009-07-19 17:00 2009/2010
  2010-07-18 12:00 2010/2011
  2011-07-17 12:00 2011/2012
  2012-07-15 16:00 2012/2013
  2013-07-21 14:00 2013/2014
  2014-07-20 17:00 2014/2015
  2015-07-19 14:00 2015/2016
  2016-06-17 18:00 2016/2017
  2017-07-16 15:00 2017/2018
  2018-07-15 15:00 2018/2019
  2019-07-14 12:00 2019/2020
Etapa 1
  2019-07-12 19:00 FC Midtjylland - Esbjerg
  2019-07-14 12:00 SønderjyskE - Randers FC
  2019-07-14 14:00 AC Horsens - FC Nordsjælland
  2019-07-14 14:00 Lyngby - AaB
  2019-07-14 16:00 OB - FC København
  2019-07-14 18:00 Brøndby - Silkeborg
  2019-07-15 19:00 Hobro IK - AGF
Etapa 2
  2019-07-19 19:00 FC København - AGF
  2019-07-21 12:00 Silkeborg - AC Horsens
  2019-07-21 14:00 AaB - SønderjyskE
  2019-07-21 14:00 Esbjerg - Hobro IK
  2019-07-21 16:00 Randers FC - Brøndby
  2019-07-21 18:00 FC Midtjylland - FC Nordsjælland
  2019-07-22 19:00 OB - Lyngby
Etapa 3
  2019-07-28 12:00 AaB - Silkeborg
  2019-07-28 12:00 AC Horsens - FC København
  2019-07-28 12:00 AGF - FC Midtjylland
  2019-07-28 12:00 Brøndby - OB
  2019-07-28 12:00 FC Nordsjælland - Esbjerg
  2019-07-28 12:00 Hobro IK - Randers FC
  2019-07-28 12:00 Lyngby - SønderjyskE
Etapa 4
  2019-08-04 12:00 Brøndby - AC Horsens
  2019-08-04 12:00 Esbjerg - OB
  2019-08-04 12:00 FC Midtjylland - AaB
  2019-08-04 12:00 Lyngby - AGF
  2019-08-04 12:00 Randers FC - FC Nordsjælland
  2019-08-04 12:00 Silkeborg - Hobro IK
  2019-08-04 12:00 SønderjyskE - FC København
Etapa 5
  2019-08-11 12:00 AaB - Esbjerg
  2019-08-11 12:00 AC Horsens - FC Midtjylland
  2019-08-11 12:00 FC København - Lyngby
  2019-08-11 12:00 FC Nordsjælland - Silkeborg
  2019-08-11 12:00 Hobro IK - Brøndby
  2019-08-11 12:00 OB - Randers FC
  2019-08-11 12:00 SønderjyskE - AGF
Etapa 6
  2019-08-18 12:00 AGF - AC Horsens
  2019-08-18 12:00 Brøndby - AaB
  2019-08-18 12:00 Esbjerg - Lyngby
  2019-08-18 12:00 FC Midtjylland - Hobro IK
  2019-08-18 12:00 FC Nordsjælland - OB
  2019-08-18 12:00 Randers FC - FC København
  2019-08-18 12:00 Silkeborg - SønderjyskE
Etapa 7
  2019-08-25 12:00 AC Horsens - AaB
  2019-08-25 12:00 Brøndby - AGF
  2019-08-25 12:00 Esbjerg - Silkeborg
  2019-08-25 12:00 FC København - FC Nordsjælland
  2019-08-25 12:00 Hobro IK - OB
  2019-08-25 12:00 Lyngby - Randers FC
  2019-08-25 12:00 SønderjyskE - FC Midtjylland
Etapa 8
  2019-09-01 12:00 AaB - FC København
  2019-09-01 12:00 AC Horsens - Lyngby
  2019-09-01 12:00 AGF - Esbjerg
  2019-09-01 12:00 FC Midtjylland - Brøndby
  2019-09-01 12:00 FC Nordsjælland - Hobro IK
  2019-09-01 12:00 OB - SønderjyskE
  2019-09-01 12:00 Randers FC - Silkeborg
Etapa 9
  2019-09-15 12:00 AGF - AaB
  2019-09-15 12:00 Brøndby - FC Nordsjælland
  2019-09-15 12:00 Esbjerg - Randers FC
  2019-09-15 12:00 Hobro IK - FC København
  2019-09-15 12:00 Lyngby - FC Midtjylland
  2019-09-15 12:00 Silkeborg - OB
  2019-09-15 12:00 SønderjyskE - AC Horsens
Etapa 10
  2019-09-22 12:00 Esbjerg - Brøndby
  2019-09-22 12:00 FC København - FC Midtjylland
  2019-09-22 12:00 FC Nordsjælland - AaB
  2019-09-22 12:00 Hobro IK - SønderjyskE
  2019-09-22 12:00 OB - AGF
  2019-09-22 12:00 Randers FC - AC Horsens
  2019-09-22 12:00 Silkeborg - Lyngby
Etapa 11
  2019-09-29 12:00 AaB - Randers FC
  2019-09-29 12:00 AC Horsens - Esbjerg
  2019-09-29 12:00 AGF - FC Nordsjælland
  2019-09-29 12:00 FC København - Silkeborg
  2019-09-29 12:00 FC Midtjylland - OB
  2019-09-29 12:00 Lyngby - Hobro IK
  2019-09-29 12:00 SønderjyskE - Brøndby
Etapa 12
  2019-10-06 12:00 Brøndby - FC København
  2019-10-06 12:00 Esbjerg - SønderjyskE
  2019-10-06 12:00 FC Nordsjælland - Lyngby
  2019-10-06 12:00 Hobro IK - AaB
  2019-10-06 12:00 OB - AC Horsens
  2019-10-06 12:00 Randers FC - AGF
  2019-10-06 12:00 Silkeborg - FC Midtjylland
Etapa 13
  2019-10-20 12:00 AaB - OB
  2019-10-20 12:00 AC Horsens - Hobro IK
  2019-10-20 12:00 AGF - Silkeborg
  2019-10-20 12:00 FC København - Esbjerg
  2019-10-20 12:00 FC Midtjylland - Randers FC
  2019-10-20 12:00 Lyngby - Brøndby
  2019-10-20 12:00 SønderjyskE - FC Nordsjælland
Etapa 14
  2019-10-27 12:00 AGF - FC København
  2019-10-27 12:00 Brøndby - Randers FC
  2019-10-27 12:00 Esbjerg - FC Midtjylland
  2019-10-27 12:00 Hobro IK - Silkeborg
  2019-10-27 12:00 Lyngby - AC Horsens
  2019-10-27 12:00 OB - FC Nordsjælland
  2019-10-27 12:00 SønderjyskE - AaB
Etapa 15
  2019-11-03 12:00 AaB - FC Midtjylland
  2019-11-03 12:00 Esbjerg - AC Horsens
  2019-11-03 12:00 FC København - SønderjyskE
  2019-11-03 12:00 FC Nordsjælland - AGF
  2019-11-03 12:00 OB - Hobro IK
  2019-11-03 12:00 Randers FC - Lyngby
  2019-11-03 12:00 Silkeborg - Brøndby
Etapa 16
  2019-11-10 12:00 AC Horsens - Silkeborg
  2019-11-10 12:00 AGF - SønderjyskE
  2019-11-10 12:00 Brøndby - Esbjerg
  2019-11-10 12:00 FC Midtjylland - FC København
  2019-11-10 12:00 Hobro IK - FC Nordsjælland
  2019-11-10 12:00 Lyngby - OB
  2019-11-10 12:00 Randers FC - AaB
Etapa 17
  2019-11-24 12:00 AaB - AC Horsens
  2019-11-24 12:00 AGF - Brøndby
  2019-11-24 12:00 FC København - Hobro IK
  2019-11-24 12:00 FC Nordsjælland - Randers FC
  2019-11-24 12:00 OB - FC Midtjylland
  2019-11-24 12:00 Silkeborg - Esbjerg
  2019-11-24 12:00 SønderjyskE - Lyngby
Etapa 18
  2019-12-01 12:00 AaB - Hobro IK
  2019-12-01 12:00 AC Horsens - OB
  2019-12-01 12:00 Esbjerg - AGF
  2019-12-01 12:00 FC København - Brøndby
  2019-12-01 12:00 FC Midtjylland - Silkeborg
  2019-12-01 12:00 Lyngby - FC Nordsjælland
  2019-12-01 12:00 Randers FC - SønderjyskE
Etapa 19
  2019-12-08 12:00 AGF - Lyngby
  2019-12-08 12:00 Brøndby - FC Midtjylland
  2019-12-08 12:00 FC Nordsjælland - FC København
  2019-12-08 12:00 Hobro IK - AC Horsens
  2019-12-08 12:00 OB - AaB
  2019-12-08 12:00 Silkeborg - Randers FC
  2019-12-08 12:00 SønderjyskE - Esbjerg
Etapa 20
  2019-12-15 12:00 AaB - FC Nordsjælland
  2019-12-15 12:00 AC Horsens - SønderjyskE
  2019-12-15 12:00 Brøndby - Hobro IK
  2019-12-15 12:00 FC København - OB
  2019-12-15 12:00 FC Midtjylland - AGF
  2019-12-15 12:00 Lyngby - Silkeborg
  2019-12-15 12:00 Randers FC - Esbjerg
Etapa 21
  2020-02-15 12:00 AGF - Randers FC
  2020-02-15 12:00 Esbjerg - FC København
  2020-02-15 12:00 FC Midtjylland - Lyngby
  2020-02-15 12:00 FC Nordsjælland - AC Horsens
  2020-02-15 12:00 OB - Brøndby
  2020-02-15 12:00 Silkeborg - AaB
  2020-02-15 12:00 SønderjyskE - Hobro IK
Etapa 22
  2020-02-22 12:00 AaB - Brøndby
  2020-02-22 12:00 AC Horsens - AGF
  2020-02-22 12:00 FC Nordsjælland - SønderjyskE
  2020-02-22 12:00 Hobro IK - FC Midtjylland
  2020-02-22 12:00 Lyngby - Esbjerg
  2020-02-22 12:00 Randers FC - OB
  2020-02-22 12:00 Silkeborg - FC København
Etapa 23
  2020-02-29 12:00 AC Horsens - Randers FC
  2020-02-29 12:00 AGF - Hobro IK
  2020-02-29 12:00 Brøndby - Lyngby
  2020-02-29 12:00 Esbjerg - FC Nordsjælland
  2020-02-29 12:00 FC København - AaB
  2020-02-29 12:00 FC Midtjylland - SønderjyskE
  2020-02-29 12:00 OB - Silkeborg
Etapa 24
  2020-03-07 12:00 AaB - Lyngby
  2020-03-07 12:00 FC København - AC Horsens
  2020-03-07 12:00 FC Nordsjælland - Brøndby
  2020-03-07 12:00 Hobro IK - Esbjerg
  2020-03-07 12:00 Randers FC - FC Midtjylland
  2020-03-07 12:00 Silkeborg - AGF
  2020-03-07 12:00 SønderjyskE - OB
Etapa 25
  2020-03-14 12:00 AGF - OB
  2020-03-14 12:00 Brøndby - SønderjyskE
  2020-03-14 12:00 Esbjerg - AaB
  2020-03-14 12:00 FC Midtjylland - AC Horsens
  2020-03-14 12:00 Lyngby - FC København
  2020-03-14 12:00 Randers FC - Hobro IK
  2020-03-14 12:00 Silkeborg - FC Nordsjælland
Etapa 26
  2020-03-21 12:00 AaB - AGF
  2020-03-21 12:00 AC Horsens - Brøndby
  2020-03-21 12:00 FC København - Randers FC
  2020-03-21 12:00 FC Nordsjælland - FC Midtjylland
  2020-03-21 12:00 Hobro IK - Lyngby
  2020-03-21 12:00 OB - Esbjerg
  2020-03-21 12:00 SønderjyskE - Silkeborg

Disclaimer:Datele si informatiile sunt oferite doar in scop informativ Nu ne asumam responsabilitatea pentru corectitudinea acestor informatii
Powered by
Score24.com