Denmark > ALKA Superliga >  ALKA Superliga Regular Program:CompletUrmeaza
Etapa / Complet
Etapa Data Eveniment Rezultat  
Etapa 1
  2019-07-12 19:00 FC Midtjylland - Esbjerg    
  2019-07-14 12:00 SønderjyskE - Randers FC    
  2019-07-14 14:00 AC Horsens - FC Nordsjælland    
  2019-07-14 14:00 Lyngby - AaB    
  2019-07-14 16:00 OB - FC København    
  2019-07-14 18:00 Brøndby - Silkeborg    
  2019-07-15 19:00 Hobro IK - AGF    
Etapa 2
  2019-07-19 19:00 FC København - AGF    
  2019-07-21 12:00 Silkeborg - AC Horsens    
  2019-07-21 14:00 AaB - SønderjyskE    
  2019-07-21 14:00 Esbjerg - Hobro IK    
  2019-07-21 16:00 Randers FC - Brøndby    
  2019-07-21 18:00 FC Midtjylland - FC Nordsjælland    
  2019-07-22 19:00 OB - Lyngby    
Etapa 3
  2019-07-28 12:00 AaB - Silkeborg    
  2019-07-28 12:00 AC Horsens - FC København    
  2019-07-28 12:00 AGF - FC Midtjylland    
  2019-07-28 12:00 Brøndby - OB    
  2019-07-28 12:00 FC Nordsjælland - Esbjerg    
  2019-07-28 12:00 Hobro IK - Randers FC    
  2019-07-28 12:00 Lyngby - SønderjyskE    
Etapa 4
  2019-08-04 12:00 Brøndby - AC Horsens    
  2019-08-04 12:00 Esbjerg - OB    
  2019-08-04 12:00 FC Midtjylland - AaB    
  2019-08-04 12:00 Lyngby - AGF    
  2019-08-04 12:00 Randers FC - FC Nordsjælland    
  2019-08-04 12:00 Silkeborg - Hobro IK    
  2019-08-04 12:00 SønderjyskE - FC København    
Etapa 5
  2019-08-11 12:00 AaB - Esbjerg    
  2019-08-11 12:00 AC Horsens - FC Midtjylland    
  2019-08-11 12:00 FC København - Lyngby    
  2019-08-11 12:00 FC Nordsjælland - Silkeborg    
  2019-08-11 12:00 Hobro IK - Brøndby    
  2019-08-11 12:00 OB - Randers FC    
  2019-08-11 12:00 SønderjyskE - AGF    
Etapa 6
  2019-08-18 12:00 AGF - AC Horsens    
  2019-08-18 12:00 Brøndby - AaB    
  2019-08-18 12:00 Esbjerg - Lyngby    
  2019-08-18 12:00 FC Midtjylland - Hobro IK    
  2019-08-18 12:00 FC Nordsjælland - OB    
  2019-08-18 12:00 Randers FC - FC København    
  2019-08-18 12:00 Silkeborg - SønderjyskE    
Etapa 7
  2019-08-25 12:00 AC Horsens - AaB    
  2019-08-25 12:00 Brøndby - AGF    
  2019-08-25 12:00 Esbjerg - Silkeborg    
  2019-08-25 12:00 FC København - FC Nordsjælland    
  2019-08-25 12:00 Hobro IK - OB    
  2019-08-25 12:00 Lyngby - Randers FC    
  2019-08-25 12:00 SønderjyskE - FC Midtjylland    
Etapa 8
  2019-09-01 12:00 AaB - FC København    
  2019-09-01 12:00 AC Horsens - Lyngby    
  2019-09-01 12:00 AGF - Esbjerg    
  2019-09-01 12:00 FC Midtjylland - Brøndby    
  2019-09-01 12:00 FC Nordsjælland - Hobro IK    
  2019-09-01 12:00 OB - SønderjyskE    
  2019-09-01 12:00 Randers FC - Silkeborg    
Etapa 9
  2019-09-15 12:00 AGF - AaB    
  2019-09-15 12:00 Brøndby - FC Nordsjælland    
  2019-09-15 12:00 Esbjerg - Randers FC    
  2019-09-15 12:00 Hobro IK - FC København    
  2019-09-15 12:00 Lyngby - FC Midtjylland    
  2019-09-15 12:00 Silkeborg - OB    
  2019-09-15 12:00 SønderjyskE - AC Horsens    
Etapa 10
  2019-09-22 12:00 Esbjerg - Brøndby    
  2019-09-22 12:00 FC København - FC Midtjylland    
  2019-09-22 12:00 FC Nordsjælland - AaB    
  2019-09-22 12:00 Hobro IK - SønderjyskE    
  2019-09-22 12:00 OB - AGF    
  2019-09-22 12:00 Randers FC - AC Horsens    
  2019-09-22 12:00 Silkeborg - Lyngby    
Etapa 11
  2019-09-29 12:00 AaB - Randers FC    
  2019-09-29 12:00 AC Horsens - Esbjerg    
  2019-09-29 12:00 AGF - FC Nordsjælland    
  2019-09-29 12:00 FC København - Silkeborg    
  2019-09-29 12:00 FC Midtjylland - OB    
  2019-09-29 12:00 Lyngby - Hobro IK    
  2019-09-29 12:00 SønderjyskE - Brøndby    
Etapa 12
  2019-10-06 12:00 Brøndby - FC København    
  2019-10-06 12:00 Esbjerg - SønderjyskE    
  2019-10-06 12:00 FC Nordsjælland - Lyngby    
  2019-10-06 12:00 Hobro IK - AaB    
  2019-10-06 12:00 OB - AC Horsens    
  2019-10-06 12:00 Randers FC - AGF    
  2019-10-06 12:00 Silkeborg - FC Midtjylland    
Etapa 13
  2019-10-20 12:00 AaB - OB    
  2019-10-20 12:00 AC Horsens - Hobro IK    
  2019-10-20 12:00 AGF - Silkeborg    
  2019-10-20 12:00 FC København - Esbjerg    
  2019-10-20 12:00 FC Midtjylland - Randers FC    
  2019-10-20 12:00 Lyngby - Brøndby    
  2019-10-20 12:00 SønderjyskE - FC Nordsjælland    
Etapa 14
  2019-10-27 12:00 AGF - FC København    
  2019-10-27 12:00 Brøndby - Randers FC    
  2019-10-27 12:00 Esbjerg - FC Midtjylland    
  2019-10-27 12:00 Hobro IK - Silkeborg    
  2019-10-27 12:00 Lyngby - AC Horsens    
  2019-10-27 12:00 OB - FC Nordsjælland    
  2019-10-27 12:00 SønderjyskE - AaB    
Etapa 15
  2019-11-03 12:00 AaB - FC Midtjylland    
  2019-11-03 12:00 Esbjerg - AC Horsens    
  2019-11-03 12:00 FC København - SønderjyskE    
  2019-11-03 12:00 FC Nordsjælland - AGF    
  2019-11-03 12:00 OB - Hobro IK    
  2019-11-03 12:00 Randers FC - Lyngby    
  2019-11-03 12:00 Silkeborg - Brøndby    
Etapa 16
  2019-11-10 12:00 AC Horsens - Silkeborg    
  2019-11-10 12:00 AGF - SønderjyskE    
  2019-11-10 12:00 Brøndby - Esbjerg    
  2019-11-10 12:00 FC Midtjylland - FC København    
  2019-11-10 12:00 Hobro IK - FC Nordsjælland    
  2019-11-10 12:00 Lyngby - OB    
  2019-11-10 12:00 Randers FC - AaB    
Etapa 17
  2019-11-24 12:00 AaB - AC Horsens    
  2019-11-24 12:00 AGF - Brøndby    
  2019-11-24 12:00 FC København - Hobro IK    
  2019-11-24 12:00 FC Nordsjælland - Randers FC    
  2019-11-24 12:00 OB - FC Midtjylland    
  2019-11-24 12:00 Silkeborg - Esbjerg    
  2019-11-24 12:00 SønderjyskE - Lyngby    
Etapa 18
  2019-12-01 12:00 AaB - Hobro IK    
  2019-12-01 12:00 AC Horsens - OB    
  2019-12-01 12:00 Esbjerg - AGF    
  2019-12-01 12:00 FC København - Brøndby    
  2019-12-01 12:00 FC Midtjylland - Silkeborg    
  2019-12-01 12:00 Lyngby - FC Nordsjælland    
  2019-12-01 12:00 Randers FC - SønderjyskE    
Etapa 19
  2019-12-08 12:00 AGF - Lyngby    
  2019-12-08 12:00 Brøndby - FC Midtjylland    
  2019-12-08 12:00 FC Nordsjælland - FC København    
  2019-12-08 12:00 Hobro IK - AC Horsens    
  2019-12-08 12:00 OB - AaB    
  2019-12-08 12:00 Silkeborg - Randers FC    
  2019-12-08 12:00 SønderjyskE - Esbjerg    
Etapa 20
  2019-12-15 12:00 AaB - FC Nordsjælland    
  2019-12-15 12:00 AC Horsens - SønderjyskE    
  2019-12-15 12:00 Brøndby - Hobro IK    
  2019-12-15 12:00 FC København - OB    
  2019-12-15 12:00 FC Midtjylland - AGF    
  2019-12-15 12:00 Lyngby - Silkeborg    
  2019-12-15 12:00 Randers FC - Esbjerg    
Etapa 21
  2020-02-15 12:00 AGF - Randers FC    
  2020-02-15 12:00 Esbjerg - FC København    
  2020-02-15 12:00 FC Midtjylland - Lyngby    
  2020-02-15 12:00 FC Nordsjælland - AC Horsens    
  2020-02-15 12:00 OB - Brøndby    
  2020-02-15 12:00 Silkeborg - AaB    
  2020-02-15 12:00 SønderjyskE - Hobro IK    
Etapa 22
  2020-02-22 12:00 AaB - Brøndby    
  2020-02-22 12:00 AC Horsens - AGF    
  2020-02-22 12:00 FC Nordsjælland - SønderjyskE    
  2020-02-22 12:00 Hobro IK - FC Midtjylland    
  2020-02-22 12:00 Lyngby - Esbjerg    
  2020-02-22 12:00 Randers FC - OB    
  2020-02-22 12:00 Silkeborg - FC København    
Etapa 23
  2020-02-29 12:00 AC Horsens - Randers FC    
  2020-02-29 12:00 AGF - Hobro IK    
  2020-02-29 12:00 Brøndby - Lyngby    
  2020-02-29 12:00 Esbjerg - FC Nordsjælland    
  2020-02-29 12:00 FC København - AaB    
  2020-02-29 12:00 FC Midtjylland - SønderjyskE    
  2020-02-29 12:00 OB - Silkeborg    
Etapa 24
  2020-03-07 12:00 AaB - Lyngby    
  2020-03-07 12:00 FC København - AC Horsens    
  2020-03-07 12:00 FC Nordsjælland - Brøndby    
  2020-03-07 12:00 Hobro IK - Esbjerg    
  2020-03-07 12:00 Randers FC - FC Midtjylland    
  2020-03-07 12:00 Silkeborg - AGF    
  2020-03-07 12:00 SønderjyskE - OB    
Etapa 25
  2020-03-14 12:00 AGF - OB    
  2020-03-14 12:00 Brøndby - SønderjyskE    
  2020-03-14 12:00 Esbjerg - AaB    
  2020-03-14 12:00 FC Midtjylland - AC Horsens    
  2020-03-14 12:00 Lyngby - FC København    
  2020-03-14 12:00 Randers FC - Hobro IK    
  2020-03-14 12:00 Silkeborg - FC Nordsjælland    
Etapa 26
  2020-03-21 12:00 AaB - AGF    
  2020-03-21 12:00 AC Horsens - Brøndby    
  2020-03-21 12:00 FC København - Randers FC    
  2020-03-21 12:00 FC Nordsjælland - FC Midtjylland    
  2020-03-21 12:00 Hobro IK - Lyngby    
  2020-03-21 12:00 OB - Esbjerg    
  2020-03-21 12:00 SønderjyskE - Silkeborg    

Disclaimer:Datele si informatiile sunt oferite doar in scop informativ Nu ne asumam responsabilitatea pentru corectitudinea acestor informatii
Powered by
Score24.com