Baltika
CSKA Moskva
Dynamo Moskva
FC Akhmat Grozny
FC Orenburg
FC Pari Nizhny Novgorod
FC Ural Yekaterinburg
Fakel Voronezh
Krasnodar
Krylya Sovetov
Lokomotiv Moskva
PFC Sochi
Rostov
Rubin
Spartak Moskva
Zenit St.Petersburg
Baltika
CSKA Moskva
Dynamo Moskva
FC Akhmat Grozny
FC Orenburg
FC Pari Nizhny Novgorod
FC Ural Yekaterinburg
Fakel Voronezh
Krasnodar
Krylya Sovetov
Lokomotiv Moskva
PFC Sochi
Rostov
Rubin
Spartak Moskva
Zenit St.Petersburg
Football > Russian Federation >
Premiere League - Regular
Fixtures:
Complete
Upcoming
Round / Complete
Round
Date
Event
Result
Round 1
2023-07-21 18:00
Dynamo Moskva -
Krasnodar
1-3
2023-07-22 12:00
FC Ural Yekaterinburg
- CSKA Moskva
2-1
2023-07-22 14:15
FC Olimpiyets Nizhny - Zenit St.Petersburg
0-2
2023-07-22 16:30
Lokomotiv Moskva - Rubin
2-2
2023-07-22 19:00
FC Akhmat Grozny -
Krylya Sovetov
1-2
2023-07-23 16:30
Spartak Moskva
- FC Orenburg
3-2
2023-07-23 19:00
PFC Sochi
- Baltika
2-0
2023-07-23 19:00
Rostov
- Fakel Voronezh
2-1
Round 2
2023-07-29 14:00
Krylya Sovetov - Dynamo Moskva
3-3
2023-07-29 16:30
FC Ural Yekaterinburg - FC Olimpiyets Nizhny
0-0
2023-07-29 19:00
Rostov - Zenit St.Petersburg
1-1
2023-07-30 14:00
Rubin - FC Orenburg
1-1
2023-07-30 16:30
Fakel Voronezh -
Lokomotiv Moskva
1-4
2023-07-30 19:00
FC Akhmat Grozny -
CSKA Moskva
2-3
2023-07-30 19:00
Krasnodar
- PFC Sochi
2-0
2023-07-31 18:30
Spartak Moskva
- Baltika
2-1
Round 3
2023-08-04 19:00
Krasnodar - FC Olimpiyets Nizhny
1-0
2023-08-05 14:00
Krylya Sovetov
- Rostov
5-1
2023-08-05 16:30
FC Orenburg -
FC Ural Yekaterinburg
0-2
2023-08-05 16:30
Rubin -
Spartak Moskva
1-4
2023-08-05 19:00
CSKA Moskva
- Lokomotiv Moskva
4-1
2023-08-06 16:30
Baltika
- Fakel Voronezh
2-1
2023-08-06 18:00
Zenit St.Petersburg -
Dynamo Moskva
2-3
2023-08-06 19:00
PFC Sochi -
FC Akhmat Grozny
1-2
Round 4
2023-08-11 17:00
FC Ural Yekaterinburg
- Spartak Moskva
3-2
2023-08-12 14:00
Lokomotiv Moskva - Krylya Sovetov
1-1
2023-08-12 16:30
FC Orenburg -
Krasnodar
0-2
2023-08-12 19:00
Rostov
- Rubin
3-0
2023-08-13 14:00
Dynamo Moskva
- Baltika
2-0
2023-08-13 16:30
Zenit St.Petersburg
- Fakel Voronezh
2-0
2023-08-13 19:00
CSKA Moskva
- PFC Sochi
3-1
2023-08-14 18:30
FC Pari Nizhny Novgorod
- FC Akhmat Grozny
2-0
Round 5
2023-08-18 18:30
Rubin
- Krylya Sovetov
2-1
2023-08-19 14:00
Dynamo Moskva
- CSKA Moskva
2-1
2023-08-19 16:30
Baltika -
FC Ural Yekaterinburg
0-1
2023-08-19 18:30
Krasnodar - Lokomotiv Moskva
1-1
2023-08-19 19:00
PFC Sochi
- Rostov
4-0
2023-08-20 16:30
Fakel Voronezh
- FC Pari Nizhny Novgorod
2-0
2023-08-20 18:30
Spartak Moskva -
Zenit St.Petersburg
1-3
2023-08-20 19:00
FC Akhmat Grozny
- FC Orenburg
4-0
Round 6
2023-08-25 16:30
FC Orenburg - CSKA Moskva
1-1
2023-08-25 19:00
Fakel Voronezh - Krasnodar
0-0
2023-08-26 14:00
Zenit St.Petersburg
- FC Ural Yekaterinburg
4-0
2023-08-26 16:30
Rubin - Dynamo Moskva
2-2
2023-08-26 18:30
Spartak Moskva - FC Akhmat Grozny
0-0
2023-08-26 19:00
FC Pari Nizhny Novgorod
- Rostov
1-0
2023-08-27 16:30
Krylya Sovetov
- Baltika
2-1
2023-08-27 19:00
PFC Sochi -
Lokomotiv Moskva
0-1
Round 7
2023-09-02 12:00
FC Ural Yekaterinburg -
FC Akhmat Grozny
0-1
2023-09-02 14:15
FC Pari Nizhny Novgorod
- Rubin
2-1
2023-09-02 16:30
Krylya Sovetov
- Fakel Voronezh
3-0
2023-09-02 19:00
Krasnodar
- Spartak Moskva
2-0
2023-09-03 12:00
FC Orenburg
- PFC Sochi
3-0
2023-09-03 14:15
Lokomotiv Moskva
- Baltika
3-2
2023-09-03 16:30
CSKA Moskva - Zenit St.Petersburg
1-1
2023-09-03 19:00
Rostov -
Dynamo Moskva
1-2
Round 8
2023-09-15 18:00
Dynamo Moskva - FC Pari Nizhny Novgorod
1-1
2023-09-16 13:00
CSKA Moskva - Krylya Sovetov
2-2
2023-09-16 15:30
FC Akhmat Grozny - Krasnodar
1-1
2023-09-16 18:00
PFC Sochi -
Spartak Moskva
0-1
2023-09-16 20:15
Baltika - Rostov
2-2
2023-09-17 13:00
FC Ural Yekaterinburg - Fakel Voronezh
0-0
2023-09-17 15:30
Rubin -
Zenit St.Petersburg
0-3
2023-09-17 18:00
Lokomotiv Moskva -
FC Orenburg
0-2
Round 9
2023-09-23 13:00
Krylya Sovetov
- PFC Sochi
2-1
2023-09-23 15:30
Baltika
- FC Akhmat Grozny
1-0
2023-09-23 18:00
Spartak Moskva
- Dynamo Moskva
1-0
2023-09-24 13:00
FC Pari Nizhny Novgorod
- FC Orenburg
3-1
2023-09-24 15:30
Zenit St.Petersburg -
Lokomotiv Moskva
1-2
2023-09-24 18:00
Krasnodar
- FC Ural Yekaterinburg
2-0
2023-09-24 18:00
Rostov - CSKA Moskva
3-3
2023-09-25 18:00
Fakel Voronezh -
Rubin
0-1
Round 10
2023-09-29 18:00
Rostov - FC Ural Yekaterinburg
2-2
2023-09-30 11:00
FC Orenburg
- Zenit St.Petersburg
3-1
2023-09-30 13:15
Lokomotiv Moskva
- FC Pari Nizhny Novgorod
1-0
2023-09-30 15:30
Rubin -
Krasnodar
0-2
2023-09-30 18:00
CSKA Moskva
- Baltika
1-0
2023-10-01 13:00
Fakel Voronezh
- PFC Sochi
2-0
2023-10-01 15:30
Krylya Sovetov
- Spartak Moskva
4-0
2023-10-01 18:00
FC Akhmat Grozny - Dynamo Moskva
1-1
Round 11
2023-10-07 11:00
FC Ural Yekaterinburg - Lokomotiv Moskva
2-2
2023-10-07 13:00
PFC Sochi -
Zenit St.Petersburg
0-2
2023-10-07 15:30
Baltika
- FC Orenburg
1-0
2023-10-07 18:00
Krasnodar
- Rostov
3-2
2023-10-08 13:00
FC Pari Nizhny Novgorod
- Krylya Sovetov
2-0
2023-10-08 15:30
Dynamo Moskva - Fakel Voronezh
0-0
2023-10-08 18:00
FC Akhmat Grozny -
Rubin
0-1
2023-10-08 18:00
Spartak Moskva - CSKA Moskva
2-2
Round 12
2023-10-21 11:00
FC Orenburg -
Fakel Voronezh
1-2
2023-10-21 13:00
Rubin - CSKA Moskva
0-0
2023-10-21 15:30
Lokomotiv Moskva - Dynamo Moskva
0-0
2023-10-21 18:00
Baltika - Krasnodar
2-2
2023-10-22 11:00
FC Ural Yekaterinburg -
PFC Sochi
1-4
2023-10-22 13:00
Spartak Moskva
- FC Pari Nizhny Novgorod
2-0
2023-10-22 15:30
Zenit St.Petersburg
- Krylya Sovetov
3-1
2023-10-22 18:00
Rostov
- FC Akhmat Grozny
3-0
Round 13
2023-10-27 18:00
Rubin
- Baltika
1-0
2023-10-28 13:00
Fakel Voronezh
- Spartak Moskva
2-0
2023-10-28 15:30
Krylya Sovetov - FC Orenburg
1-1
2023-10-28 15:30
Rostov
- Lokomotiv Moskva
1-0
2023-10-28 18:00
Zenit St.Petersburg
- FC Akhmat Grozny
2-1
2023-10-29 12:00
FC Pari Nizhny Novgorod
- PFC Sochi
1-0
2023-10-29 14:30
Dynamo Moskva
- FC Ural Yekaterinburg
2-1
2023-10-29 17:30
CSKA Moskva
- Krasnodar
1-0
Round 14
2023-11-04 14:30
FC Akhmat Grozny -
Fakel Voronezh
1-2
2023-11-04 17:00
Baltika -
Zenit St.Petersburg
0-2
2023-11-05 12:00
Krasnodar
- Krylya Sovetov
2-1
2023-11-05 14:30
CSKA Moskva
- FC Pari Nizhny Novgorod
3-2
2023-11-05 17:30
Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva
1-1
2023-11-06 12:00
FC Orenburg - Rostov
1-1
2023-11-06 14:30
FC Ural Yekaterinburg -
Rubin
0-1
2023-11-06 17:30
PFC Sochi - Dynamo Moskva
3-3
Round 15
2023-11-11 12:00
Fakel Voronezh - CSKA Moskva
1-1
2023-11-11 12:00
Krylya Sovetov
- FC Ural Yekaterinburg
3-1
2023-11-11 14:30
Lokomotiv Moskva
- FC Akhmat Grozny
2-1
2023-11-11 17:30
Zenit St.Petersburg - Krasnodar
1-1
2023-11-12 12:00
FC Pari Nizhny Novgorod - Baltika
0-0
2023-11-12 14:30
Dynamo Moskva
- FC Orenburg
2-0
2023-11-12 17:00
PFC Sochi -
Rubin
0-2
2023-11-12 17:30
Spartak Moskva
- Rostov
2-1
Round 16
2023-11-25 11:00
Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskva
3-3
2023-11-25 13:15
Zenit St.Petersburg
- PFC Sochi
3-0
2023-11-25 15:30
CSKA Moskva -
Dynamo Moskva
2-3
2023-11-25 17:45
Baltika -
Spartak Moskva
0-2
2023-11-26 10:00
FC Orenburg - FC Akhmat Grozny
1-1
2023-11-26 12:00
FC Ural Yekaterinburg
- Krasnodar
3-1
2023-11-26 14:30
Rubin
- Fakel Voronezh
1-0
2023-11-26 17:00
Rostov
- FC Pari Nizhny Novgorod
1-0
Round 17
2023-12-02 12:00
Fakel Voronezh - Baltika
0-0
2023-12-02 14:30
PFC Sochi -
Krylya Sovetov
0-2
2023-12-02 17:30
FC Pari Nizhny Novgorod
- FC Ural Yekaterinburg
1-0
2023-12-03 12:00
CSKA Moskva
- Rostov
2-0
2023-12-03 14:30
Krasnodar
- FC Orenburg
2-1
2023-12-03 15:00
Lokomotiv Moskva
- Zenit St.Petersburg
3-1
2023-12-03 17:00
FC Akhmat Grozny
- Spartak Moskva
2-1
2023-12-04 17:30
Dynamo Moskva
- Rubin
1-0
Round 18
2023-12-08 17:00
Lokomotiv Moskva
- FC Ural Yekaterinburg
2-0
2023-12-09 12:00
Spartak Moskva
- Krylya Sovetov
3-0
2023-12-09 14:30
FC Akhmat Grozny - Rostov
0-0
2023-12-09 17:45
Zenit St.Petersburg
- FC Pari Nizhny Novgorod
1-0
2023-12-10 12:00
Fakel Voronezh - Dynamo Moskva
1-1
2023-12-10 14:30
PFC Sochi - FC Orenburg
1-1
2023-12-10 17:45
Baltika -
Rubin
0-1
2023-12-10 17:45
Krasnodar
- CSKA Moskva
1-0
Round 19
2024-03-01 17:00
Rostov
- Krylya Sovetov
2-0
2024-03-02 12:00
CSKA Moskva - FC Orenburg
1-1
2024-03-02 14:30
Krasnodar - Rubin
1-1
2024-03-02 17:00
FC Akhmat Grozny
- FC Ural Yekaterinburg
1-0
2024-03-02 17:30
Zenit St.Petersburg - Spartak Moskva
0-0
2024-03-03 12:00
FC Pari Nizhny Novgorod - Fakel Voronezh
1-1
2024-03-03 14:30
Dynamo Moskva
- Lokomotiv Moskva
2-1
2024-03-03 17:00
Baltika - PFC Sochi
0-0
Round 20
2024-03-08 12:00
Krylya Sovetov -
CSKA Moskva
0-2
2024-03-08 16:30
Rostov
- Krasnodar
2-1
2024-03-09 12:00
FC Ural Yekaterinburg -
Zenit St.Petersburg
1-4
2024-03-09 14:30
Rubin -
FC Pari Nizhny Novgorod
0-1
2024-03-09 17:00
Dynamo Moskva
- FC Akhmat Grozny
2-0
2024-03-10 12:00
FC Orenburg
- Baltika
1-0
2024-03-10 14:30
Lokomotiv Moskva - PFC Sochi
2-2
2024-03-10 17:00
Spartak Moskva -
Fakel Voronezh
0-2
Round 21
2024-04-24 14:00
CSKA Moskva - Spartak Moskva
2024-04-24 14:00
Fakel Voronezh - Krylya Sovetov
2024-04-24 14:00
FC Akhmat Grozny - PFC Sochi
2024-04-24 14:00
FC Orenburg - Dynamo Moskva
2024-04-24 14:00
FC Pari Nizhny Novgorod - Lokomotiv Moskva
2024-04-24 14:00
FC Ural Yekaterinburg - Rostov
2024-04-24 14:00
Krasnodar - Baltika
2024-04-24 14:00
Zenit St.Petersburg - Rubin
Round 22
2024-03-29 17:30
Dynamo Moskva - Rostov
2024-03-30 12:00
Krylya Sovetov - Zenit St.Petersburg
2024-03-30 14:30
PFC Sochi - CSKA Moskva
2024-03-30 15:30
Baltika - FC Pari Nizhny Novgorod
2024-03-30 17:00
Spartak Moskva - FC Ural Yekaterinburg
2024-03-31 13:00
Fakel Voronezh - FC Orenburg
2024-03-31 15:30
Rubin - FC Akhmat Grozny
2024-03-31 18:30
Lokomotiv Moskva - Krasnodar
Round 23
2024-04-06 13:00
FC Ural Yekaterinburg - Krylya Sovetov
2024-04-06 15:30
FC Pari Nizhny Novgorod - Krasnodar
2024-04-06 19:00
Rostov - PFC Sochi
2024-04-07 13:00
CSKA Moskva - Fakel Voronezh
2024-04-07 15:30
FC Akhmat Grozny - Lokomotiv Moskva
2024-04-07 15:30
Zenit St.Petersburg - Baltika
2024-04-07 18:30
Dynamo Moskva - Spartak Moskva
2024-04-08 16:00
FC Orenburg - Rubin
Round 24
2024-04-13 13:00
PFC Sochi - Spartak Moskva
2024-04-13 15:30
FC Akhmat Grozny - Baltika
2024-04-13 16:00
Krasnodar - Zenit St.Petersburg
2024-04-13 18:30
Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva
2024-04-14 11:00
FC Orenburg - FC Pari Nizhny Novgorod
2024-04-14 13:15
FC Ural Yekaterinburg - Dynamo Moskva
2024-04-14 15:45
Fakel Voronezh - Rostov
2024-04-14 18:00
Krylya Sovetov - Rubin
Round 25
2024-04-20 14:00
Baltika - Krylya Sovetov
2024-04-20 14:00
CSKA Moskva - FC Akhmat Grozny
2024-04-20 14:00
FC Pari Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva
2024-04-20 14:00
Krasnodar - Fakel Voronezh
2024-04-20 14:00
PFC Sochi - FC Ural Yekaterinburg
2024-04-20 14:00
Rostov - Spartak Moskva
2024-04-20 14:00
Rubin - Lokomotiv Moskva
2024-04-20 14:00
Zenit St.Petersburg - FC Orenburg
Round 26
2024-04-27 14:00
Baltika - CSKA Moskva
2024-04-27 14:00
Dynamo Moskva - Zenit St.Petersburg
2024-04-27 14:00
FC Akhmat Grozny - FC Pari Nizhny Novgorod
2024-04-27 14:00
Krylya Sovetov - Krasnodar
2024-04-27 14:00
PFC Sochi - Fakel Voronezh
2024-04-27 14:00
Rostov - FC Orenburg
2024-04-27 14:00
Rubin - FC Ural Yekaterinburg
2024-04-27 14:00
Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva
Round 27
2024-05-04 14:00
CSKA Moskva - Rubin
2024-05-04 14:00
Dynamo Moskva - PFC Sochi
2024-05-04 14:00
Fakel Voronezh - Zenit St.Petersburg
2024-05-04 14:00
FC Orenburg - Krylya Sovetov
2024-05-04 14:00
FC Pari Nizhny Novgorod - Spartak Moskva
2024-05-04 14:00
FC Ural Yekaterinburg - Baltika
2024-05-04 14:00
Krasnodar - FC Akhmat Grozny
2024-05-04 14:00
Lokomotiv Moskva - Rostov
Round 28
2024-05-11 14:00
Baltika - Dynamo Moskva
2024-05-11 14:00
Fakel Voronezh - FC Ural Yekaterinburg
2024-05-11 14:00
FC Orenburg - Lokomotiv Moskva
2024-05-11 14:00
Krylya Sovetov - FC Akhmat Grozny
2024-05-11 14:00
PFC Sochi - FC Pari Nizhny Novgorod
2024-05-11 14:00
Rubin - Rostov
2024-05-11 14:00
Spartak Moskva - Krasnodar
2024-05-11 14:00
Zenit St.Petersburg - CSKA Moskva
Round 29
2024-05-18 14:00
Dynamo Moskva - Krylya Sovetov
2024-05-18 14:00
FC Akhmat Grozny - Zenit St.Petersburg
2024-05-18 14:00
FC Pari Nizhny Novgorod - CSKA Moskva
2024-05-18 14:00
FC Ural Yekaterinburg - FC Orenburg
2024-05-18 14:00
Lokomotiv Moskva - Fakel Voronezh
2024-05-18 14:00
PFC Sochi - Krasnodar
2024-05-18 14:00
Rostov - Baltika
2024-05-18 14:00
Spartak Moskva - Rubin
Round 30
2024-05-25 14:00
Baltika - Lokomotiv Moskva
2024-05-25 14:00
CSKA Moskva - FC Ural Yekaterinburg
2024-05-25 14:00
Fakel Voronezh - FC Akhmat Grozny
2024-05-25 14:00
FC Orenburg - Spartak Moskva
2024-05-25 14:00
Krasnodar - Dynamo Moskva
2024-05-25 14:00
Krylya Sovetov - FC Pari Nizhny Novgorod
2024-05-25 14:00
Rubin - PFC Sochi
2024-05-25 14:00
Zenit St.Petersburg - Rostov
Disclaimer:Data and information is provided for informational purposes only. We accept no responsibilty for the correctness of this information.