Fotball > Skottland >  Premiership League Kamper:KomplettFremtidige
Runde / Komplett
Runde Dato Kamp Resultat  
Runde 1
  2020-08-01 12:30 Aberdeen - Glasgow Rangers 0-1
  2020-08-01 15:00 Dundee United - St. Johnstone 1-1
  2020-08-01 15:00 Hibernian - Kilmarnock 2-1
  2020-08-01 15:00 St. Mirren - Livingston 1-0
  2020-08-02 16:30 Celtic - Hamilton 5-1
  2020-08-03 19:45 Ross County - Motherwell 1-0
Runde 2
  2020-08-08 15:00 Hamilton - Ross County 0-1
  2020-08-08 15:00 Livingston - Hibernian 1-4
  2020-08-08 15:00 Motherwell - Dundee United 0-1
  2020-08-09 15:00 Glasgow Rangers - St. Mirren 3-0
  2020-08-09 16:30 Kilmarnock - Celtic 1-1
  2020-08-20 19:30 St. Johnstone - Aberdeen 0-1
Runde 3
  2020-08-11 18:00 Dundee United - Hibernian 0-1
  2020-08-12 19:45 Glasgow Rangers - St. Johnstone 3-0
  2020-08-12 19:45 Motherwell - Livingston 2-2
  2020-08-12 19:45 Ross County - Kilmarnock 2-2
  2020-09-16 19:45 St. Mirren - Celtic 1-2
  2020-10-20 19:00 Aberdeen - Hamilton 4-2
Runde 4
  2020-08-15 15:00 Celtic - Aberdeen    
  2020-08-15 15:00 Hamilton - St. Mirren 0-1
  2020-08-15 15:00 Kilmarnock - St. Johnstone 1-2
  2020-08-15 15:00 Ross County - Dundee United 1-2
  2020-08-15 17:30 Hibernian - Motherwell 0-0
  2020-08-16 16:30 Livingston - Glasgow Rangers 0-0
Runde 5
  2020-08-22 15:00 Glasgow Rangers - Kilmarnock 2-0
  2020-08-22 15:00 Motherwell - Hamilton 0-1
  2020-08-22 15:00 St. Mirren - Ross County 1-1
  2020-08-22 17:30 Dundee United - Celtic 0-1
  2020-08-23 15:00 Aberdeen - Livingston 2-1
  2020-08-23 16:30 St. Johnstone - Hibernian 0-1
Runde 6
  2020-08-29 15:00 Kilmarnock - Dundee United 4-0
  2020-08-29 15:00 Livingston - Ross County 1-0
  2020-08-29 15:00 St. Johnstone - St. Mirren 1-0
  2020-08-29 17:30 Hamilton - Glasgow Rangers 0-2
  2020-08-30 15:00 Celtic - Motherwell 3-0
  2020-08-30 16:30 Hibernian - Aberdeen 0-1
Runde 7
  2020-09-12 15:00 Aberdeen - Kilmarnock 1-0
  2020-09-12 15:00 Glasgow Rangers - Dundee United 4-0
  2020-09-12 15:00 Livingston - Hamilton 1-2
  2020-09-12 15:00 Motherwell - St. Johnstone 1-0
  2020-09-12 15:00 Ross County - Celtic 0-5
  2020-09-12 15:00 St. Mirren - Hibernian 0-3
Runde 8
  2020-09-19 15:00 Celtic - Livingston 3-2
  2020-09-19 15:00 Dundee United - St. Mirren 2-1
  2020-09-19 15:00 Kilmarnock - Hamilton 2-1
  2020-09-19 15:00 St. Johnstone - Ross County 0-1
  2020-09-20 12:00 Hibernian - Glasgow Rangers 2-2
  2020-09-20 15:00 Aberdeen - Motherwell 0-3
Runde 9
  2020-09-26 15:00 Hamilton - Dundee United 1-1
  2020-09-26 15:00 Livingston - St. Johnstone 2-0
  2020-09-26 15:00 St. Mirren - Kilmarnock 0-1
  2020-09-27 12:00 Motherwell - Glasgow Rangers 1-5
  2020-09-27 15:00 Celtic - Hibernian 3-0
  2020-09-27 15:00 Ross County - Aberdeen 0-3
Runde 10
  2020-10-02 19:45 Aberdeen - St. Mirren 2-1
  2020-10-02 19:45 Dundee United - Livingston 1-2
  2020-10-02 19:45 Hibernian - Hamilton 3-2
  2020-10-02 19:45 Kilmarnock - Motherwell    
  2020-10-04 12:00 St. Johnstone - Celtic 0-2
  2020-10-04 15:00 Glasgow Rangers - Ross County 2-0
Runde 11
  2020-10-17 12:30 Celtic - Glasgow Rangers 0-2
  2020-10-17 15:00 Dundee United - Aberdeen 0-0
  2020-10-17 15:00 Hamilton - St. Johnstone 3-5
  2020-10-17 15:00 Livingston - Kilmarnock 1-3
  2020-10-17 15:00 Ross County - Hibernian 0-0
  2020-10-17 15:00 St. Mirren - Motherwell    
Runde 12
  2020-10-24 15:00 Kilmarnock - Hibernian 0-1
  2020-10-24 15:00 Motherwell - Ross County 4-0
  2020-10-24 15:00 St. Johnstone - Dundee United 0-0
  2020-10-24 15:00 St. Mirren - Hamilton    
  2020-10-25 12:00 Aberdeen - Celtic    
  2020-10-25 15:00 Glasgow Rangers - Livingston    
Runde 13
  2020-10-31 15:00 Dundee United - Ross County    
  2020-10-31 15:00 Livingston - Motherwell    
  2020-10-31 16:00 Celtic - St. Mirren    
  2020-10-31 16:00 Hamilton - Aberdeen    
  2020-10-31 16:00 Hibernian - St. Johnstone    
  2020-11-01 12:00 Kilmarnock - Glasgow Rangers    
Runde 14
  2020-11-06 19:45 Aberdeen - Hibernian    
  2020-11-06 19:45 Ross County - Livingston    
  2020-11-06 19:45 St. Johnstone - Kilmarnock    
  2020-11-06 19:45 St. Mirren - Dundee United    
  2020-11-08 12:00 Motherwell - Celtic    
  2020-11-08 15:00 Glasgow Rangers - Hamilton    
Runde 15
  2020-11-21 16:00 Dundee United - Hamilton    
  2020-11-21 16:00 Glasgow Rangers - Aberdeen    
  2020-11-21 16:00 Hibernian - Celtic    
  2020-11-21 16:00 Kilmarnock - Ross County    
  2020-11-21 16:00 Livingston - St. Mirren    
  2020-11-21 16:00 St. Johnstone - Motherwell    
Runde 16
  2020-12-05 16:00 Celtic - St. Johnstone    
  2020-12-05 16:00 Hamilton - Kilmarnock    
  2020-12-05 16:00 Livingston - Dundee United    
  2020-12-05 16:00 Motherwell - Hibernian    
  2020-12-05 16:00 Ross County - Glasgow Rangers    
  2020-12-05 16:00 St. Mirren - Aberdeen    
Runde 17
  2020-12-12 16:00 Aberdeen - Ross County    
  2020-12-12 16:00 Celtic - Kilmarnock    
  2020-12-12 16:00 Dundee United - Glasgow Rangers    
  2020-12-12 16:00 Hamilton - Hibernian    
  2020-12-12 16:00 Motherwell - St. Mirren    
  2020-12-12 16:00 St. Johnstone - Livingston    
Runde 18
  2020-12-19 16:00 Glasgow Rangers - Motherwell    
  2020-12-19 16:00 Hibernian - Dundee United    
  2020-12-19 16:00 Kilmarnock - Aberdeen    
  2020-12-19 16:00 Livingston - Celtic    
  2020-12-19 16:00 Ross County - Hamilton    
  2020-12-19 16:00 St. Mirren - St. Johnstone    
Runde 19
  2020-12-23 20:45 Celtic - Ross County    
  2020-12-23 20:45 Dundee United - Kilmarnock    
  2020-12-23 20:45 Hamilton - Livingston    
  2020-12-23 20:45 Hibernian - St. Mirren    
  2020-12-23 20:45 Motherwell - Aberdeen    
  2020-12-23 20:45 St. Johnstone - Glasgow Rangers    
Runde 20
  2020-12-26 16:00 Aberdeen - St. Johnstone    
  2020-12-26 16:00 Dundee United - Motherwell    
  2020-12-26 16:00 Glasgow Rangers - Hibernian    
  2020-12-26 16:00 Hamilton - Celtic    
  2020-12-26 16:00 Kilmarnock - Livingston    
  2020-12-26 16:00 Ross County - St. Mirren    
Runde 21
  2020-12-30 20:45 Celtic - Dundee United    
  2020-12-30 20:45 Hibernian - Ross County    
  2020-12-30 20:45 Livingston - Aberdeen    
  2020-12-30 20:45 Motherwell - Kilmarnock    
  2020-12-30 20:45 St. Johnstone - Hamilton    
  2020-12-30 20:45 St. Mirren - Glasgow Rangers    
Runde 22
  2021-01-02 16:00 Aberdeen - Dundee United    
  2021-01-02 16:00 Glasgow Rangers - Celtic    
  2021-01-02 16:00 Hamilton - Motherwell    
  2021-01-02 16:00 Hibernian - Livingston    
  2021-01-02 16:00 Kilmarnock - St. Mirren    
  2021-01-02 16:00 Ross County - St. Johnstone    
Runde 23
  2021-01-09 16:00 Aberdeen - Glasgow Rangers    
  2021-01-09 16:00 Celtic - Hibernian    
  2021-01-09 16:00 Dundee United - St. Johnstone    
  2021-01-09 16:00 Kilmarnock - Hamilton    
  2021-01-09 16:00 Livingston - Ross County    
  2021-01-09 16:00 St. Mirren - Motherwell    
Runde 24
  2021-01-16 16:00 Celtic - Livingston    
  2021-01-16 16:00 Hamilton - Dundee United    
  2021-01-16 16:00 Hibernian - Kilmarnock    
  2021-01-16 16:00 Motherwell - Glasgow Rangers    
  2021-01-16 16:00 Ross County - Aberdeen    
  2021-01-16 16:00 St. Johnstone - St. Mirren    
Runde 25
  2021-01-23 16:00 Aberdeen - Motherwell    
  2021-01-23 16:00 Dundee United - Hibernian    
  2021-01-23 16:00 Glasgow Rangers - Ross County    
  2021-01-23 16:00 Kilmarnock - St. Johnstone    
  2021-01-23 16:00 Livingston - Hamilton    
  2021-01-23 16:00 St. Mirren - Celtic    
Runde 26
  2021-01-27 20:45 Celtic - Hamilton    
  2021-01-27 20:45 Dundee United - St. Mirren    
  2021-01-27 20:45 Hibernian - Glasgow Rangers    
  2021-01-27 20:45 Livingston - Kilmarnock    
  2021-01-27 20:45 Ross County - Motherwell    
  2021-01-27 20:45 St. Johnstone - Aberdeen    
Runde 27
  2021-02-03 20:45 Aberdeen - Livingston    
  2021-02-03 20:45 Glasgow Rangers - St. Johnstone    
  2021-02-03 20:45 Hamilton - Ross County    
  2021-02-03 20:45 Kilmarnock - Celtic    
  2021-02-03 20:45 Motherwell - Dundee United    
  2021-02-03 20:45 St. Mirren - Hibernian    
Runde 28
  2021-02-06 16:00 Celtic - Motherwell    
  2021-02-06 16:00 Hamilton - Glasgow Rangers    
  2021-02-06 16:00 Hibernian - Aberdeen    
  2021-02-06 16:00 Livingston - St. Johnstone    
  2021-02-06 16:00 Ross County - Dundee United    
  2021-02-06 16:00 St. Mirren - Kilmarnock    
Runde 29
  2021-02-13 16:00 Aberdeen - St. Mirren    
  2021-02-13 16:00 Dundee United - Livingston    
  2021-02-13 16:00 Glasgow Rangers - Kilmarnock    
  2021-02-13 16:00 Motherwell - Hamilton    
  2021-02-13 16:00 Ross County - Hibernian    
  2021-02-13 16:00 St. Johnstone - Celtic    
Runde 30
  2021-02-27 16:00 Celtic - Aberdeen    
  2021-02-27 16:00 Hamilton - St. Johnstone    
  2021-02-27 16:00 Hibernian - Motherwell    
  2021-02-27 16:00 Kilmarnock - Dundee United    
  2021-02-27 16:00 Livingston - Glasgow Rangers    
  2021-02-27 16:00 St. Mirren - Ross County    
Runde 31
  2021-03-06 16:00 Aberdeen - Hamilton    
  2021-03-06 16:00 Dundee United - Celtic    
  2021-03-06 16:00 Glasgow Rangers - St. Mirren    
  2021-03-06 16:00 Motherwell - Livingston    
  2021-03-06 16:00 Ross County - Kilmarnock    
  2021-03-06 16:00 St. Johnstone - Hibernian    
Runde 32
  2021-03-20 16:00 Celtic - Glasgow Rangers    
  2021-03-20 16:00 Dundee United - Aberdeen    
  2021-03-20 16:00 Hamilton - St. Mirren    
  2021-03-20 16:00 Kilmarnock - Motherwell    
  2021-03-20 16:00 Livingston - Hibernian    
  2021-03-20 16:00 St. Johnstone - Ross County    
Runde 33
  2021-04-03 15:00 Aberdeen - Kilmarnock    
  2021-04-03 15:00 Glasgow Rangers - Dundee United    
  2021-04-03 15:00 Hibernian - Hamilton    
  2021-04-03 15:00 Motherwell - St. Johnstone    
  2021-04-03 15:00 Ross County - Celtic    
  2021-04-03 15:00 St. Mirren - Livingston    

fraskrive seg:Dataene oppgis kun for informasjon,og vi påtar oss ikke ansvar for eventuelle feil.
Powered by
Score24.com